شرکت های چینی را به رکورد 50 درصد از سهام جهانی مطرح شده در نیمه اول سال 2020

شرکت در چین به ارمغان آورد در نیمی از سهام سرمایه مطرح در سطح جهان در سال جاری تا کنون تنظیم یک رکورد است که برجسته اقتصاد را زودتر احیای از COVID-19 همه گیر به علاوه درجه که soured روابط ایالات متحده در حال تبدیل شرکت های چینی در خانه.

چین شرکت های مبتنی بر فروش سهام به ارزش $32.1 میلیارد دلار در ماه های ژانویه-ژوئن از جمله چند میلیارد دلار ثانویه لیست در هنگ کنگ معادل 49.8% از سراسر جهان ارائه شده و نشان داده از Refinitiv. در کل برای شرکت های ایالات متحده $بود 15.8 میلیارد دلار است.

“با تزریق نقدینگی توسط دولت های مختلف (حمایت از ویروس-آمار اقتصاد) من به اندازه چینی پایتخت مطرح شده در این سال و این روند ممکن است ادامه” Li او بازار سرمایه شریک در دیویس پولک گفت: چین شرکت های بهره گیری از زود مستند ظهور.

چین آمار بود رمان coronavirus در ماه دسامبر و اولین کشوری بود که به تحمیل ویروس-پیشگیری مستند اقدامات فردی و جنبش و فعالیت های کسب و کار در اواخر ماه ژانویه است. بازارهای خود را آغاز کرد بازگشت به حالت عادی در ماه آوریل است.
 

چینی جمع آوری کمک های مالی کمک کرده اند محبوبیت شانگهای در سال رشد متمرکز ستاره بازار و همچنین به عنوان به خوبی دریافت کرد عرضه اولیه (IPOs) در هنگ کنگ و ثانویه listings – از جمله $3.9 میلیارد مطرح شده توسط e-tailer JD.com Inc این ماه و $3.1 میلیارد games توسعه دهنده NetEase Inc

“برای شرکت های چینی هر دو در هنگ کنگ و ایالات متحده در بازارهای در حال برگشت به حالت عادی گفت:” هوستون هوانگ رئیس جهانی سرمایه گذاری بانکی چین در جی پی مورگان. “فعالیت بازار (حجم معامله) بسیار بهتر از هر کسی انتظار می رود در ابتدای سال است.”

افزایش چین و آمریکا تنش جغرافیای سیاسی بیش از مسائل مانند تجارت است که به طور گسترده ای انتظار می رود سریع تر متحده-لیست شرکت های چینی برای انجام ثانویه لیست نزدیک به خانه که در آن آنها می توانند جمع آوری کمک در بازار وجود ندارد و از ضد چینی کرد.

شرکت ها با توجه به ثانویه هنگ کنگ لیست شامل یام چین Holdings, Inc و ZTO اکسپرس (Cayman) Inc گفت: دو نفر با لینک مستقیم آگاهی از این موضوع است.

نه شیرینی و نه ZTO در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در خارج از ساعات کار.

ثانویه معاملات نیز افزایش علاقه به سرمایه گذار در هنگ کنگ بازار با یک اعتبار برای میزبانی گردن کلفت مالی و اموال گروه جای رشد متمرکز شرکت های فن آوری.

Li قطع CLSA سر از چین بیشتر سهام بازار سرمایه گفت: JD.com فروش, که در آن بانک خود را مشغول به کار شد و قادر به برنده شدن سفارشات نه تنها محلی بلکه از آسیای جنوب شرقی و اروپا است.

“اگر یک شرکت است که به دنبال در یک ثانویه مثال در هنگ کنگ, آنها باید به دنبال جمع آوری سرمایه گذاران از علاقه نه تنها در آسیا بلکه در اروپا و آمریکا و” لی گفت.

حسابرسی

همچنین نگرانی برای شرکت های چینی در حال ایالات متحده گام با هدف بهبود شفافیت مالی و افشای, اما, که در درگیری با دولت چین تمایل به اشخاص خارجی دسترسی به خشکی سوابق.

در ماه مه تنها چند هفته پس از سابق بازار عزیزم Luckin قهوه Inc گفت: فروش آن جعل شده است که سنای آمریکا با تصویب لایحه ای که می تواند نیروی شرکت های چینی به delist اگر آنها اجازه نمی دهد این شرکت Accounting Oversight Board برای دسترسی به خود را حسابرسی حساب برای سه سال متوالی.

خواهد Cai سر از قانون ایالات متحده شرکت cooley’s بازارهای سرمایه در آسیا گفت: این لایحه موجب دو از هشت چینی مشتریان با سازمان برنامه به انتخاب هنگ کنگ بیش از نیویورک است.
 

برای برخی از شرکت های چینی و اعتبار در ادامه به سوق دادن آنها به سوی ایالات متحده در فهرست رغم کشمکش سیاسی و احساسات منفی نسبت به شرکت های چینی پس خرید اینترنتی از Luckin قهوه.

چینی گروه هنوز موفق به بالا بردن $1.7 میلیارد دلار از طریق نیویورک عرضه اولیه اوراق بهادار در طول سال 2020 را coronavirus-آمار نیمه اول مقابل $3.42 میلیارد دلار در ماه های ژانویه-ژوئن سال گذشته است.

این رقم شامل $510 میلیون مطرح شده توسط Kingsoft ابر Holdings Ltd در اوایل ماه مه در ایالات متحده IPO از شیوع کروناویروس – و برای اولین بار پس از Luckin را افشا. آن سهام پس از افزایش نزدیک به 60 درصد.

“ما تحت مقدار زیادی از فشار چرا که اگر این یک شکست خورده بود در واقع بازار ایالات متحده می تواند به طور بالقوه درب بسته به تمام شرکت های چینی گفت:” هوانگ در جی پی مورگان یک منجر underwriter برای معامله.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *