سرمایه گذاری چین به بازارهای هند در میان بحران تساوی Sebi توجه

مقامات بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (Sebi) ملاقات کرد و در اوایل این هفته به بحث در مورد دو موضوع کلیدی — خرید سهام توسط سرمایه گذاری چین در میان شرکت های بحران در بازار در ماه های مارس و مشکلات نقدینگی مربوط به وجوه متقابل (MFs) — گفت: مردم با آگاهی از توسعه است.

موضوع کسب شده توسط شرکت های چینی در ظاهر پس از shareholding الگوی افشا شده توسط HDFC نشان داد که بانک خلق چین (PBoC) تا به حال پیاده سهام خود در وام دهنده وام مسکن در طول ماه مارس سه ماهه. در حالی که چنین ادغام هستند و روال آن مطرح شده برخی نگرانی ها در مورد چین به دنبال سفت گرفتن آن در بازارهای هند و بهره گیری از سقوط در قیمت سهام.

همچنین بخوانید: ICRA گیره انقباض تولید ناخالص داخلی در 10-15 ٪ در Q1 میان مستند فرمت

این جلسه با حضور Sebi رئیس آجی Tyagi, تمام وقت اعضا و انتخاب مدیران اجرایی. در این نشست موضوع بحران نقدینگی در بدهی MFs نیز بحث شده است. چندین صندوق خانه ها متوسل به استقراض از بازار در میان بزرگ رستگاری فشار است. همچنین نگرانی وجود دارد در اطراف بازپرداخت اوراق قرضه و تجاری مقالات که با توجه به بیش از چند هفته آینده با توجه به توقف در فعالیت های کسب و کار به دلیل مستند.

Chart

“مقامات بالا از Sebi ملاقات روز دوشنبه برای بحث در مورد خرید سهام توسط چینی خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) و مسائل مواجه با بدهی MFs. خرید از چین-بر اساس شرکت های معمول در طبیعت است. آن را نمی کند حکم هر یک پرچم قرمز است. اما MF موضوع روی حیله و تزویر است منطقه و نیاز داخل نظارتی و هماهنگی” به گفته یک منبع.

منابع گفت: این موضوع از کسب نظر گرفته شد برای بحث و گفتگو پس از دولت مرکزی خواسته Sebi به آن گارد و حفظ و مراقبت دقیق در سرمایه گذاری است. حرکت در یک زمان می آید زمانی که سرمایه گذاری legroom نیست برای سرمایه گذاران خارج از کشور گسترش یافته است پس از تصمیم دولت برای درمان بخشی محدود FPI محدود می کند.

همچنین بخوانید: خیلی زود به سلامتی: مشروب سهام صورت خطرات بیش از تمدید مستند

بازار گفت: اقامتگاه FPIs مهم نیست تا زمانی که آنها به دنبال سرمایه گذاری در چارچوب. “هند در بازار سرمایه است, بازار آزاد و مقررات مساوی برای همه سرمایه گذاران خارجی که آیا آنها از چین یا هر کشور خارجی. سرمایه گذاران خارجی می آیند و اگر آنها پیدا کردن ارزیابی جذاب” گفت: Alok Churiwala یک بمبئی مبتنی بر کارگزار.

اما متولیان که empanel FPIs گفت: تنظیم کننده خواسته است برای بررسی بیشتر و ویژه مصوبات جدید برای سرمایه گذاران مستقر در کشورهای همسایه.

در ضمن Sebi مقامات در مورد چندین ورودی با توجه به نقدینگی موضوع بدهی MFs طرح. تنظیم کننده است که اقدامات کافی گرفته شده برای مقابله با نقدینگی مسئله است. اگر بحران ادامه یابد صندوق خانه ها باید مذاکره مجدد آن شرایط با سرمایه گذاران است.

تنظیم کننده نیز از این دیدگاه که بانک مرکزی هند می تواند یک خط جداگانه از اعتبار اگر وضعیت بدتر شده است. RBI حداقل در دو نوبت در سال 2008 و در سال 2013 تا به حال ایجاد یک پنجره برای MFs به قرض گرفتن برای دیدار با نقدینگی مورد نیاز است. این موضوع آمده است در پی افزایش رستگاری فشار عدم فعالیت در بازار اوراق قرضه و ترس از عدم پرداخت غرامت توسط شرکت ها به دلیل خاموش شدن در فعالیت های کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر