چینی whistleblower دکتر, هشدار درباره کروناویروس می میرد از بیماری

Hangzhou: یک دکتر چینی که سکوت بود توسط پلیس در تلاش برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد جدید کروناویروس قبل از چینی مقامات بهداشتی فاش کامل آن تهدید درگذشت و در روز پنج شنبه از بیماری های دوستان و همکاران خود را گفت.

Li Wenliang یک چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی تبدیل به یک قهرمان ملی و نماد دولت چین را سیستمیک نقایص ماه گذشته. Li سعی کرده بود برای هشدار دادن به او در دانشکده پزشکی همکلاسی در تاریخ 30 دسامبر در مورد وجود یک مسری ویروس جدید که شبیه مرگبار سندرم حاد تنفسی (سارس).

کلمه شروع به گسترش در چین با تشکر Li اما پست های سانسور شده بودند و او بازداشت در تاریخ 1 ژانویه برای “شایعه طلبی.”

کامل طرح کلی از داستان او که آمد به نور در هفته های اخیر به عنوان ووهان وقوع انفجار بین المللی اورژانس تنظیم کردن تورم از خشم و انزجار در چین که در آن شهروندان به مدت طولانی chafed در دولت امادگی برای خستگی ناپذیر snuffing هر گفتار تلقی تهدید برای ثبات اجتماعی.

تبلیغات

بسیاری از جمله چین مقامات قضایی در یک نادر ملامت از پلیس فکر کرده اید که آیا این بیماری می تواند گشوده متفاوت بود Li شده است سکوت در یک مقطع بحرانی در اطراف قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه است.

Guan Hanfeng یک ارتوپد در ووهان را Tongji بیمارستان و لو یو از یک تکنولوژی صنعت اجرایی شد که یکی از, مرحوم, دکتر, دانشگاه, همکلاسی, شکست, اخبار لی مرگ است.

“در ووهان دولت مدیون دکتر لی Wenliang یک عذرخواهی” لو نوشت: در کثیرالانتشار post on Weibo به عنوان ادای احترامات جریان در.

مقامات چینی در دسامبر 31 به اطلاع سازمان بهداشت جهانی چین از مرموز پنومونی موارد در ووهان. اما این امر می تواند هفته قبل از چینی بهداشتی مقامات اذعان جدیت شیوع و شروع به اقدامات بی سابقه ای برای قفل کردن ده ها میلیون نفر از مردم در ووهان و مناطق اطراف آن.

مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی بهداشت و درمان اضطراری برنامه به خبرنگاران در ژنو گفت: “ما عمیقا غمگین عبور از Dr Li Wenliang. همه ما نیاز به جشن گرفتن کاری که او انجام داد.”

Li منتشر شد از بازداشت ژانویه 3 پس از امضای یک پلیس سند اعتراف به این که او مرتکب یک عمل غیر قانونی با ساخت “اظهارات نادرست” در رسانه های اجتماعی و امیدوار است که او را “صادقانه منعکس کننده” در اشتباهات خود را.

پس از آنها بازداشت Li ووهان پلیس به نظر می رسد در چینی تلویزیون دولتی برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات ناشی از گسترش شایعات. در هماهنگ رسانه های دولتی فشار که همان روز آنها خواست کاربران اینترنت در سراسر کشور به این باور نیست آنلاین شایعات و کمک به ساخت یک “واضح و روشن فضای مجازی است.”

روز بعد از او منتشر شد و هفته اول ژانویه Li بازگشت به کار دریافت بيمار شروع به سیل به ووهان بیمارستان.

او شروع به سرفه در ژانویه 10, او بعدها به یاد می آورد. در فوریه 1 سه هفته پس از بررسی خود را به بیمارستان او را برای پیروان رسانه های اجتماعی که او در نهایت تست شده: او در واقع آلوده coronavirus.

به عنوان او خود را صرف نهایی روز در ووهان مرکزی در بخش مراقبت ويژه Li شروع عموم به اشتراک گذاری چگونه او به دنبال برای هشدار دادن به دوستان در مورد این ویروس جدید خود را مصیبت با پلیس و مبارزه با بیماری است.

او نشان داد که او زندگی می کردند با یک زن باردار و یک کودک خردسال بود و به سرعت قرنطینه خود را به عنوان به زودی به عنوان او مشکوک او آلوده شد. پدر و مادرش شد و در حال حاضر بستری برای تب او گفت: تا کنون که بدون افشای اینکه آیا آنها – و یا همسر و فرزند – قرارداد coronavirus.

اما او نگهداری خوش بین حضور در رسانه های اجتماعی و مطمئن پیروان خود را که او را نگه داشته پزشکی مجوز و امیدوار به ترک بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من دیده ام حمایت و تشویق بسیاری از مردم آنلاین به من داده اند” او نوشت. “این باعث می شود من احساس می کنم کمی آرام تر در قلب من است.”

به عنوان کلمه عبور خود را trickled پنجشنبه شب پیروان خود را به سمت چپ پیام در Weibo حساب شفاعت بیهوده برای او به پست یکی از آخرین به روز رسانی. ساعت پس از مرگ او تایید شد, چینی, کاربران شروع به تکرار ادبی آیه برای بیان قدردانی خود را برای یک مرد آنها احساس کردند کشور خود را سزاوار نیست.

“او که دارای هیزم برای توده ها” آنها نوشت: “کسی است که انجماد به مرگ در باد و برف است.”

سازمان جهانی بهداشت روز پنجشنبه گفت که خیلی زود است که بگوییم در چین شیوع کروناویروس اوج بود اما اشاره کرد که روز چهارشنبه اولین روز است که به طور کلی تعداد موارد جدید در چین کاهش یافته بود.

شمار تلفات ناشی از این ویروس در سرزمین اصلی چین شروع به پریدن کرد تا 73 به 563 با بیش از 28,000 تایید عفونت در داخل جهان و دومین اقتصاد است.

واشنگتن پست با بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر