Chris Cuomo, برادر فرماندار نیویورک, تست مثبت برای coronavirus


Chris Cuomo, سی ان ان لنگر و برادر فرماندار نیویورک اندرو کومو تشخیص داده شده است با COVID-19.

“در این زمان دشوار است که به نظر می رسد سخت تر و پیچیده روز به روز من فقط متوجه شدم که من مثبت برای کرونا ویروس” او هنوز توییتی. “من شده اند در معرض مردم در روزهای اخیر که پس از آزمایش مثبت و من تا به حال تب و لرز و تنگی نفس است.”

New York Governor Andrew Cuomo, right, is interviewed by his brother, CNN host Chris Cuomo.

فرماندار نیویورک اندرو کومو, درست است, مصاحبه با برادر خود CNN میزبان Chris Cuomo.اعتبار:Screengrab/ایسنا

کومو قرنطینه شده در زیرزمین خانه اش که در آن همچنان به کار از جمله مهار کومو زمان نخست. او آخرین بار در شبکه دفاتر در جمعه سی ان ان گزارش شده است.

49 ساله توییتی نگرانی خود را در مورد آلوده کردن خانواده اش نوشتن “را که من احساس می کنم بدتر از این بیماری!”

تبلیغات

کومو مشخصات افزایش یافته است و حتی بیشتر طول coronavirus بحران با توجه به گاهی مهربان گاهی خاردار مصاحبه با برادرش اندرو کومو. از زیرزمین خانه خود را در شب دوشنبه سی ان ان لنگر نگه داشته pestering خود فرماندار برادر در مورد اینکه آیا او می خواهم تا به حال در نظر بگیرید در حال اجرا برای رئيس جمهور.

در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه فرماندار کومو گفت: دولت در دو بخش مبارزه با بیماری همه گیر درگیر گسترش بهداشت و درمان ظرفیت و اطمینان مردم به ماندن در خانه باعث او را به ذکر است برادر کوچکترش را تشخیص.

“او است که میخوام خوب. او را در شکل خوب و قوی. نه به عنوان قوی به عنوان او فکر می کند. اما او خوب خواهد شد” فرماندار کومو گفت.

“اما وجود دارد در این درس: او ضروری کارگر یک عضو از مطبوعات پس از او بوده است در خارج وجود دارد. اگر شما بیرون رفتن وجود دارد, شانس شما آلوده به بالا هستند.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>