Christchurch تیرانداز تغییرات دادخواستی به جرم در همه اتهامات در سال 2019 دو مسجد حمله

صادر شده در: بروز رسانی:

در غیر منتظره برگشت استرالیا متهم به قتل 51 نمازگزاران مسلمان در سال گذشته تیراندازی دسته جمعی در دو نیوزیلند مساجد التماس کرد گناه را به همه اتهامات در روز پنج شنبه.

تبلیغات

Brenton, Tarrant, 29 قبلا رد 51 اتهام قتل 40 از اقدام به قتل و یکی از درگیر شدن در یک عمل تروریستی اما تغییر تقاضای خود را پس از یک عجله مرتب دادگاه.

“بله گناه” تارانت گفت: Christchurch دادگاه عالی از طریق videolink از Auckland در زندان به اتهامات خوانده شد به او.

Tarrant, پوشیدن خاکستری بالا خیره شد مشتاقانه در ساخت تقاضای خود را.

هیچ دلیلی داده شد برای تغییر که به معنی Tarrant دیگر محاکمه یک فرایند مقامات می ترسید او را به استفاده از به عنوان یک پلت فرم برای ترویج خود ایدئولوژی نژادپرستانه.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: پذیرش گناه را فراهم می کند برخی از امداد رسانی به بسیاری از مردم که زندگی در هم شکسته شد در این حمله.

“این گناه درخواست و اعتقاد را پاسخگویی برای آنچه اتفاق افتاده است و همچنین صرفه جویی در خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده کسانی که مجروح شدند و دیگر شاهد مصیبت از یک محاکمه” او گفت:.

قاضی کامرون فرمانده ثبت اعتقادات در همه اتهامات و گفت: Tarrant خواهد بود محکوم به اعدام در تاریخ هنوز به تعیین خواهد شد.

“گناه درخواست نشان دهنده یک گام مهم به سمت آوردن قطعیت به این جنایتکار اقدام,” او گفت:.

تقاضای آمد با نیوزیلند در آن برای اولین بار بعد از چهار هفته COVID-19 مستند.

فرمانده گفت: صدور حکم را “در زمانی که قربانیان و خانواده های آنها می تواند به حضور در دادگاه در شخص” او گفت:.

قاضی گفت: پیشبرد گزارش که روز پنج شنبه در این جلسه در حال وقوع بود سرکوب شد در مورد Tarrant تغییر ذهن خود را در آخرین لحظه و حفظ بی گناهی خود را.

‘مسیر درست’

Tarrant را محاکمه شده بود با توجه به شروع در ژوئن 2 و آخرین بعد از شش هفته و کمیسر پلیس مایک بوش گفت: روز پنج شنبه در این جلسه با عجله ترتیب پس از مسلح در تماس با وکلای خود در روز سه شنبه.

“پلیس قدردانی این خبر را به عنوان یک شگفتی به قربانیان و برخی از آنها ممکن است آرزو به حضور در دادگاه” او در بیانیه ای گفت.

بوش گفت: امامان از آل نور و Linwood مساجد آنهایی که هدف Tarrant میان تنها 17 نفر مجاز در دادگاه به شنیدن درخواست تجدید نظر.

وجود امداد در نیوزیلند کوچک و تنگ گره مسلمان جامعه است که آنها را مجبور به تحمل یک drawn-out محاکمه جمعآوری بیش دردناک جزئیات از بدترین جرم تیراندازی در مدرن نیوزیلند تاریخ است.

“من شده اند با دعا برای او و او را گرفته مسیر درست” فرید احمد که همسر Husna کشته شد و گفت: تونز.

“من خوشحال هستم که او احساس گناه. این یک شروع خوب است.”

Tarrant مسلح خود را با زرادخانه از نیمه سلاح های خودکار و حمله Al Noor مسجد قبل از حرکت به Linwood نماز مرکز livestreaming قتل به عنوان او رفت.

قربانیان خود را گرفتند همه مسلمان و شامل کودکان و زنان و افراد مسن.

در درهم و برهم مانیفست نوشته شده آنلاین قبل از کشتن ولگردی و قانونی شکنی Tarrant گفت که او تا به حال نقل مکان به نیوزیلند با هدف مشخص انجام حملات علیه مسلمانان است.

اقدامات او باعث protocol wine studio که هرگز عهد می گویند قاتل نام برای تشدید نیوزیلند قوانین اسلحه و راه اندازی یک کمپین برای جلوگیری از افراط گرایی آنلاین.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>