Christchurch تیرانداز تغییرات دادخواستی به جرم در همه اتهامات از دو مسجد حمله

صادر شده در: بروز رسانی:

استرالیا را متهم به حمله به دو نیوزیلند مساجد در سال گذشته وارد شد تعجب گناه در یک Christchurch دادگاه در روز پنج شنبه به 51 اتهام قتل, رسانه های محلی گزارش.

تبلیغات

Brenton, Tarrant, که به نظر می رسد با لینک ویدئو در یک ویژه دادگاه نیز اعتراف به 40 به اتهام اقدام به قتل و تروریسم اتهام پخش تونز گزارش شده است.

Tarrant, 29, مظنون سفید supremacist قبلا التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات بوده و با توجه به صورت آزمایشی شروع به برنامه ریزی شده در ماه ژوئن.

دادگاه در حال حاضر حکم او بر همه 92 به اتهام, اما نه ارائه یک تاریخ است که برای صدور حکم است. Tarrant شد remanded در حضانت تا زمانی که یکی دیگر از حضور در دادگاه در تاریخ 1 مه تونز گزارش شده است.

با توجه به سراسری مستند در محل coronavirus شیوع روز پنجشنبه دادگاه صورت گرفت با حداقل کارکنان وکلا و رسانه ها در حال حاضر.

تماس و ایمیل خود را به دادگاه رویترز نمی شد و بلافاصله بازگشت.

دادگاه قرار داده شده یک ساعت, تحریم, در گزارش های خبری به منظور اطلاع رسانی به اعضای خانواده و قربانیان در مورد آنچه تا به حال صورت گرفته قبل از آن ساخته شده است.

Tarrant شده در plice حضانت از مارس 15 حمله که در آن او با استفاده از semi-automatic سلاح برای هدف قرار دادن مسلمانان با حضور در نماز جمعه در Christchurch, مارک نیوزیلند بدترین زمان صلح جرم تیراندازی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>