صادر شده در: بروز رسانی:

در شمال شرقی سوریه, جامعه مسیحی است بیشتر در معرض تهدید تر از همیشه. در ماه اکتبر سال گذشته آن را در بر داشت خود را در میان جنگ بین ترکیه و نیروهای کرد. در همین حال گروه دولت اسلامی جای خواب سلول های فعال در منطقه و اقلیت مسیحی یکی از اهداف خود را. ما خبرنگاران کریس Huby و Matthieu دلمس رفت و به دیدار یک جامعه زندگی در ترس از آدم ربایی و حملات.

تبلیغات

در شمال شرقی سوریه اقلیت مسیحی است که در تیراندازی گرفتار. زمانی که ترکیه راه اندازی عملیات “سلام بهار” در برابر کردی YPG جنگجویان در مرز ترکیه و سوریه آخرین اکتبر 9, مسیحیان در بر داشت خود را احاطه شده توسط مبارزه با. نیروهای ترکیه و متحدان خود در زمان کنترل از یک تعداد انگشت شماری از عمدتا روستاهای مسیحی در Khabur دره.

در ضمن دولت اسلامی (IS) گروه جای خواب سلول شده اند دوباره فعال با هدف قرار دادن اقلیت مسیحی – که اعضای آن در نظر آنها بدعت گذاران و وادار کردن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا را به موقعیت خود را در روستاها در اواخر ماه ژانویه سال 2020 است.

عواقب ناشی شده است فاجعه بار باشد. در حالی که ناظران بین المللی امیدوار بود برای بازگشت مسیحیان به این منطقه برعکس رخ داده است. جدید در خروج از اقلیت مسیحی بسیاری از مهاجران به اروپا و ایالات متحده آمریکا و یا استرالیا و حتی در صورتی که به معنای ترک تمام اموال خود را پشت سر گذاشت.

در میان کسانی که انتخاب کرده اند به اقامت در سوریه با وجود خطر و بحران اقتصادی برخی گرفته تا اسلحه برای اطمینان از امنیت خود را. بیش از 2000 مسیحیان باید سازمان خود را به شبه نظامیان. آنها به طور کامل به قصد دفاع از خود در برابر دشمن که آیا آن را از ترکی و یا جهادی.

با کلیک بر روی این بازیکن برای تماشای کامل برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر