فرانسه پاپ احساس کریستین و کوئینز کاهش یافته است یک آهنگ جدید به نام “مردم من گفت:” که در دسترس است به جریان و به عنوان یک زنده-ویدئو عملکرد در رنگ. به عنوان اعلام این خبر می گوید, کریستین و ملکه — که با وجود نام یک نفر Héloïse Letissier — به نظر می رسد در این فیلم به عنوان “یک زرق و برق دار شکل با نصب کت و شلوار جایی در بین درخشان شیک پوش و غمگین دلقک” در حالی که آهنگ در ادامه او حیله گر و نوآورانه در موسیقی پاپ.

این آهنگ به شرح زیر 18 ماه از تور همکاری و رویدادهای دیگر در اطراف انتشار Letissier دوم full-length “کریس.” قطعا در میان قابل توجه ترین از کسانی که همکاری خود را با Charli XCX در واحد “رفته” که به نظر می رسد در “Charli” آلبوم و ترویج می شد با یک ویدئو و چند تلویزیون ظاهر.

کریس نوشته شده بود مرتب تولید شده و انجام شده توسط کریستین و ملکه و جدولها در شماره 3 در انگلستان آلبوم نمودار; آن گواهی شده نقره در انگلستان این آلبوم به دنبال او اولین “قدیمی Humaine,” منتشر شده در فرانسه در سال 2014 در ایالات متحده را به عنوان خود با عنوان “کریستین و ملکه است.”

“‘قدیمی Humain شد من کتاب خواندن و خواب در مورد زندگی و “کریس” است که زندگی را به نوشتن در مورد آن. این وایلدر” Letissier گفت: تنوع در سال گذشته است. شناسایی خودش را به عنوان pansexual, Letissier می بیند برچسب عنوان یک راه برای انتخاب کردن خارج از جعبه در مجموع با توجه به تمایلات جنسی و جنسیتی.

“این آلبوم مذاکرات در مورد میل به عنوان یک شکل از هرج و مرج مداوم تعجب و استقبال یکی,” او می گوید. “شما نمی دانید که چرا شما در حال جذب توسط کسی که شما را به یاد بگیرند که چرا و سپس شما در مورد خودتان یاد بگیرید. من اهمیتی نمی دهند اگر من پاسخ رضایت بخش به مردم من مراقبت بیشتر در مورد بررسی بیشتر آنچه در آن به معنی به من. که عجیب و غریب است که در مورد سازه های مقاوم در برابر من باور نمی کنم که آن را فقط به یک روند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im