کریستوفر نولان خواستار این کشور برای حفظ سینما زنده

با هزاران نفر از تئاتر تعطیل در سراسر کشور با توجه به کروناویروس همه گیر filmmaker Christopher Nolan مردم برای نشان دادن حمایت خود را زمانی که آنها بازگشایی شده است. در مقاله ای برای واشنگتن پست نولان تماس سینما یک “بخش مهمی از زندگی اجتماعی” است که نه تنها فراهم می کند سرگرمی برای همه بلکه شغل برای بسیاری از مردم است.

نولان که فیلم جدید “شعار” است که با توجه جولای 17, همیشه ترجیح سنتی تئاتر تجربه بیش در جریان است. او پس از انتقاد از Netflix و گفت خود را مستقیم به مشترک روند “بی فکر” اما بعد عذرخواهی کرد و به نام جریان غول “انقلابی” در مصاحبه با تنوع.

“به عنوان کنگره در نظر برنامه های کاربردی برای کمک های از همه نوع از تحت تاثیر قرار کسب و کار من امیدوارم که مردم از دیدن ما در نمایشگاه جامعه برای آنچه در آن واقعا است: یک بخش حیاتی از زندگی اجتماعی,” او نوشت. “این مکان شاد mingling که در آن کارگران در خدمت داستان و رفتار به جمعیت که می آیند برای لذت بردن از یک شب با دوستان و خانواده. به عنوان یک فیلمساز کار من هرگز نمی تواند کامل و بدون آن دسته از کارگران و مخاطبان آنها را خوش آمدید.”

فیلم تئاتر صاحبان سراسر کشور در حال امیدوار است که کنگره طول می کشد اقدامات اضطراری به کمک مالی برای این صنعت است. انجمن ملی تئاتر صاحبان خواسته است برای تضمین وام برای کمک به پوشش هزینه های در حالی که هیچ بلیط ها به فروش می رسد و برای مزایای مالیاتی برای پشتیبانی به کارکنان.

“چند هفته گذشته بوده است یادآوری اگر ما نیاز به یک وجود دارد که بخش هایی از زندگی که به مراتب مهم تر از رفتن به سینما. اما هنگامی که شما در نظر آنچه در تئاتر فراهم شاید بسیاری به عنوان شما ممکن است فکر می کنم” نولان نوشته است.

با هزاران نفر از تئاتر بسته چند studios منتشر کرده اند فیلم های خود را در اوایل دیجیتال سیستم عامل و یا جریان خدمات. مهمترین دیزنی اضافه شده “یخ زده 2” به دیزنی به علاوه سه ماه جلوتر از برنامه و فیلم های دیگر از این سال مانند “سونیک خارپشت” “راه بازگشت” و “پرندگان شکاری” در دسترس خواهد بود در پایان ماه.

“زمانی که این بحران می گذرد نیاز جمعی و تعامل انسان نیاز به زندگی و عشق و خنده و گریه با هم خواهد بود قوی تر از همیشه” نولان نوشته است. “ترکیبی است که مقید کردن تقاضا و وعده جدید, فیلم, می تواند در تقویت اقتصاد محلی و کمک میلیاردها دلار به اقتصاد ملی ما. ما نه تنها آن را مدیون به 150,000 کارگران این صنعت آمریکا به آنها عبارتند از در آن ما کمک کند ما آن را مدیون به خودمان. ما باید آنچه در فیلم می تواند به ما ارائه دهد.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>