چاک تاد گسترش جریان به عنوان MSNBC تعمیرات اساسی بعد از ظهر (منحصر به فرد)

اگر آن را خوب wi-fi آن را “دیدار با مطبوعات است.”

چاک تاد که تعدیل ان بی سی نیوز’ روز شنبه-صبح امور عمومی برنامه پس از سقوط در سال 2014 و کار یک هفته نسخه نشان می دهد در MSNBC پس از 2015 را در حال حاضر گسترش سری به جریان ویدئو. با مانور NBC News گرفتن یک جدید نوسان در شکستن دیوار در تلویزیون کسب و کار است که باید نگه داشته بهترین و شناخته شده ترین مجریان خبر از مصرف در بیشتر وظایف در صنعت, جدیدترین فضاهای.

با شروع در ماه سپتامبر تاد راه اندازی خواهد شد, یک هفته برنامه سیاسی در هر دو زندگی می کنند-جریان خروجی NBC News در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان NBCUniversal را طاووس streaming-video hub فقط در زمان برای جفت کردن با آنچه که به احتمال زیاد به افزایش بهره در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. تاد نیز شروع به مهار قبل و بعد از رویداد برنامه نویسی در اطراف سیاسی-اخبار شب شروع با حزب دموکرات و جمهوری خواه کنوانسیون در اواخر این ماه و در هفته های آینده در سراسر بحث و انتخابات شب.. NBC News ایجاد برنامه های اضافی تیم تولید برای لنگر را در جریان طرح های.

به عنوان بخشی از حرکت MSNBC را تعمیرات اساسی آن بعد از ظهر صف. Nicolle والاس 4 p. m. “آخرین مهلت: کاخ سفید” را گسترش خواهد داد تا دو ساعت مصرف بیش از فضایی که قبلا برگزار شده توسط تاد “MTP روزانه” است که حرکت می کند به 1 p. m. والاس برنامه تبدیل شده است مورد علاقه از مدیران در شبکه ای که کار کرده اند را به یک میزبان با یک جمهوری خواه و یا مرکز-راست پس زمینه به برنامه نویسی آن مخلوط است. تلاش برای گسترش والاس بعد از ظهر حضور داشته اند تحت بررسی برای برخی از زمان.

تحت چارچوب جدید “MTP روزانه” خواهد بود که زوج با یک موقع ظهر برنامه به رهبری آندریا میچل که متمرکز شده است تا حد زیادی در واشنگتن و امور ملی. کتی Tur 2 بعد از ظهر ساعت دست نخورده باقی می ماند. Ayman Mohyeldin, یک خبرنگار خارجی که به تازگی شرکت لنگر یک صبح زود در MSNBC در 5 صبح حرکت خواهد کرد به 3 p. m. والاس نشان می دهد با تمرکز بر تجزیه و تحلیل استفاده می شود به جمع آوری مخاطبان برای MSNBC را در اوایل شب و ساعات پر بیننده های برنامه نویسی. او خواهد شد با یکدیگر رقابت بیشتر به طور مستقیم با رقبا مانند سی ان ان ولف بلیتزر و Fox News Channel را “پنج”.

حرکت رانده شده توسط کسب و کار و پویایی هر دو جدید و قدیمی. هر شرکت رسانه ای است که با قرار دادن تاکید بر رسیدن به بینندگان توسط جریان ویدئو, اما هیچ کدام می تواند چشم پوشی از پول نقد است که در ادامه به پایین پرتاب شده توسط تلویزیون سنتی تلاش.

هر دو NBC News در حال حاضر و طاووس گرفته اند بر اهمیت جدید به عنوان بینندگان مهاجرت به دور از صفحه نمایش بزرگ در اتاق نشیمن به همراه قرص و تلفن. در همان زمان, MSNBC را در طول روز برنامه است و نه ضرب و شتم رقبای خود را در بحرانی متریک. MSNBC برنده ممکن است بیشتر بینندگان به طور کلی نسبت به سی ان ان. اما سی ان ان روز عرضه به طور معمول پیروزی بیشتر از بینندگان است که ضروری است به اقتصاد TV – افراد بین 25 تا 54 سال, جمعیت ترین آرزو توسط تبلیغ کنندگان. هر دو شبکه معمولا ساختگی در رده توسط Fox News Channel.

MSNBC را در سال 2020 درآمد تبلیغات دیده می شود در حال سقوط به $672.4 میلیون از $728.9 میلیون دلار در سال گذشته, با توجه به بازار-شرکت تحقیقات کاگان بخشی از S&P بازاریابی جهانی هوش. شبکه دیده گرفتن تبلیغات بیشتر از سی ان ان در این سال – $619.2 میلیون – اما کمتر از Fox News Channel که پیش بینی شده است را در بیش از $1.16 میلیارد دلار است.

مهاجرت از مصرف کنندگان به بر روی تقاضا ویدئو همچنان ادامه دارد اما تعداد کمی از جریان اصلی تلویزیون-اخبار رسانه ها انداخته اند خود را به بهترین و شناخته شده ترین پرسنل در آن گسترده و مد. Fox News Channel جریان یک “فاکس و دوستان” پس از نمایش در اشتراک-ویدئو hub فاکس ملت که در آن برخی از آن زمان نخست میزبان را نیز جداگانه ظاهر و سی ان ان است اعزام اندرسون کوپر به میزبان Facebook برنامه “دایره کامل است.” برای بیشتر قسمت ها این تلویزیون برجسته ترین مجریان گیر کرده به خانه خود را متوسط.

هیچ لنگر از “فردا صبح” یا “CBS Evening News” منجر به یک برنامه جداگانه در جریان خروجی O’DONNELL و ABC News’ ABC News Live قابلیت نیست, Robin Roberts, جورج Stephanopoulos یا David Muir در قرار دادی مد. MSNBC مدیران باید طولانی مضطرب ساخت که میزبان مانند Rachel Maddow یا جو اسکاربورو در دسترس از طریق سالن های دیجیتال ممکن است تضعیف جریان هزینه های برنامه نویسی شبکه امن و امان از کابل و ماهواره ای و توزیع کنندگان.

تلویزیون-رسانه های خبری “شده اند برگزاری خود استعداد بالا از جریان سیستم عامل چرا که آنها هنوز هم بیشتر از نظر مالی و عاطفی سرمایه گذاری در چه قبل از کار و نه از آنچه که در افق. درست است که نه تنها برای مدیران بلکه برای ستاره خود است. می گوید:” علامت Feldstein رئیس پخش بخش روزنامه نگاری در دانشگاه مریلند است. “سوال اساسی برای این شرکت های رسانه ای است که بدانند چگونه آنها می خواهند به شیر محاکمه و درست است اما در حال حاضر کاهش مدل های قدیمی قبل از مصرف غوطه به ناشناخته جدید آب پیش رو است.”

جدید وجود دارد سیگنال های این شبکه ها شروع به شکستن سوله. ABC اخبار قرار داده و ارشد و تهیه کننده از آن زندگی می کنند-خدمات جریان در راس آن گسترش “صبح بخیر آمریکا” در شبکه تبدیل شده است که یک سخت-اخبار ساعت لنگر توسط امی Robach. ان بی سی نیوز به تازگی راه اندازی یک 24/7 جریان از بخش از “امروز” است که شامل چندین دیجیتال سری های نشان می دهد vulture از مجریان. لستر هولت شده است میزبانی یک “بچه ها Edition” از “ان بی سی اخبار شبانه” که به نظر می رسد در یوتیوب.

در طول تاد تصدی “ملاقات با مطبوعات” – یکی از تلویزیون های طولانی-برنامه های در حال اجرا – را آغاز کرده است برای در بر گرفتن چند محصول به خطی-تماشای تلویزیون. نشان می دهد در حال حاضر curates یک فیلم مستند در جشنواره فیلم و تازگی آزمایش یک جریان-تصویری “نسخه کالج” از برنامه. او همچنین میزبان روزانه و هفتگی پادکست زیر نمایش موضوع و انتشار روزانه صبح عضویت در خبرنامه. یک پادکست جدید است که در اینده نزدیک: تاد و “ملاقات با مطبوعات” تولید تیم میزبان سری “فلوریدا, فلوریدا, فلوریدا” که به نظر می رسد به بازشماری آرا در فلوریدا بوش در مقابل ال گور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2000.

“ما دیگر در کسب و کار مردم چگونه باید مصرف اطلاعات” تاد گفت: تنوع در سال 2017. “کار ما این است که به ارائه و عمق اطلاعات در هر راه که آنها می خواهند به مصرف آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>