Ciara به تعویق انداختن تگزاس کنسرت خارج از نگرانی های سلامت بیش از Coronavirus

Ciara تبدیل شده است آخرین نوازنده به لغو یک کنسرت بیش از نگرانی برای گسترش coronavirus.

او در مارس 19 کنسرت در با نام تجاری جدید USO مرکز در فورد هود Tex., شده است به تعویق افتاد و به بعد از این سال او گفت: تنوع در بیانیه ای. افتتاح محل نیز خواهد شد موکول برای تابستان امسال است.

Ciara که حامله است و گفت که پزشکان به او توصیه کرده اند که او را به او محدود سفر و دیدار در گروه های بزرگ اجتماعات با توجه به کوروناویروس.

“من نا امید من نمی قادر خواهد بود به بازگشت این ماه تا جایی که من متولد شد Ft. هود تگزاس قرار داده و شگفت انگیز نشان می دهد ما برنامه ریزی شده بود; اما من به جلو نگاه به قادر بودن به آن را به شما در تاریخ بعد در سال 2020” او در بیانیه ای گفت:. “من می خواهم برای تشکر از USO و کل جامعه در Ft. هود برای گسترش مهمان نوازی خود را به من و تیم من. من مصرانه از همه باید سخت کوش در نظر گرفتن مراحل را به ماندن سالم و امن است.

بسیاری از دیگر هنرمندان مشابه گرفته اند اقدامات احتیاطی برای نگه داشتن خود و دیگران امن در حالی که coronavirus در حال گسترش در سراسر جهان است. BTS خود را لغو تاریخ تور در کره جنوبی و روز سبز کشیده چندین کنسرت مختلف در کشورهای آسیایی است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>