سینما, شلیک, خاموش شدن ناگهانی اضافه کردن به طوفان کامل برای اروپا در صنعت فیلم

فقط به عنوان چیزهایی که در اروپا بودند واقعا بد آنها بدست خیلی بدتر است.

سینما خاموش شدن ناگهانی در سراسر اروپا در روز جمعه علاوه بر ممنوعیت سفر و چندین فیلم و تلویزیون شلیک تعویق گرفتهاند و اروپا در صنعت فیلم رو به یک طوفان کامل و ارسال تکان سراسر آن فیلم ساخت.

آنها نیز شاهد برخی از آمار و ارقام صنعت گریه کردن برای دولت به اجرای اقدامات مشابه به آن را به جلو توسط فرانسه CNC دولت فیلم آژانس در روز پنج شنبه.

در آخرین مستند هر تئاتر سینما در اسپانیا بسته شد جمعه پس از نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اعلام وضعیت اضطراری است.

“آنها باید آن را انجام داده اند هر چه زودتر” گفت: تولید-توزیع-غرفه آدولفو بلانکو در Contracorriente فیلم که صاحب وردی و Conde دوقو سینما تئاتر در اسپانیا.

“ما فقط باید به امید این را نمی خواهد آخرین طولانی به دلیل هزینه های ادامه حتی با صفر درآمد. من از ترس برخی از شرکت ها فقط قادر نخواهد بود به این آب و ضربه.”

در فرانسه که دولت آن را ممنوع کرده است گردهمایی بیش از 100 نفر تئاتر خواهد بود مجاز به باز باقی می ماند در این شرایط است که وجود دارد حداکثر 100 نفر در هر سالن. برخی از شرکت کنندگان انتظار می رود به سالن خود را از آنجا که بسیاری از فیلم منتشر شده است به تعویق افتاد. آنها همچنین ترس بسیار کمی علاقمندان به سینما تبدیل خواهد شد.

در ضمن اسپانیا مستند شرح زیر است قبل از اقدامات اضطراری در کشورهای دیگر.

در Nordics تئاتر بسته اند در نروژ و دانمارک برای دو هفته اما باز باقی می ماند حداقل در حال حاضر در سوئد, فنلاند و ایسلند. در سوئد که در آن وجود دارد 620 موارد از امروز تا جمعه به دولت تحمیل مارس 11 ممنوعیت تجمعات عمومی از 500 نفر است.

“فقط در یک سینما در سوئد بیش از 500 کرسی بنابراین نمی توان آن را یک معامله بزرگ…هنوز” پیتر Fornstam سر از سینما انجمن Filmägarmas Kontrollbyrå روز چهارشنبه گفت:.

فنلاند که دارای حداقل تعداد COVID-19 موارد در Nordics با 155 نیز ممنوع اعلام کرد بیش از 500 نفر. “ما در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر. برای مثال آیا 500 مشتری محدود است برای سینما مجتمع و یا هر غربالگری. امروز این کسب و کار به طور معمول” آرمی Koistinen رئیس فنلاندی مجلسی فیلم گفت: تنوع در مارس 12.

لهستان چهارشنبه اعلام کرد که در آن بسته شد تمام مدارس و دانشگاه های, سینما, تئاتر و موزه ها به مدت دو هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که منجر به 68 مورد تأیید در این کشور اروپای شرقی است.

این تصمیم اثرات 491 سینما در اروپا و ششم-بزرگترین تئاتری بازار با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط لهستانی موسسه فیلم. روز جمعه این کشور بزرگترین تئاتر زنجیره ای هلیوس گفت: دو هفته تعطیل خواهد هزینه آن بیش از 9 میلیون zloty (2.3 میلیون دالر) درآمد و 1.5 میلیون zloty ($380,000) در هزینه های عملیاتی در سراسر شبکه خود را از 49 سینما.

در بلژیک که در آن شده است وجود دارد 559 موارد coronavirus کشور بزرگترین متعدد زنجیره Kinepolis بسته شده است آن تئاتر. دیگر تئاتر زنجیر و arthouse سینما در بلژیک نیز به مجموعه با توجه به کانال تلویزیونی محلی RTBF همراه با تئاتر و رستوران ها و کاباره ها.

سینما کرکره مرکب مناجات فیلم و تلویزیون تولید نرسیده است.

شاخه های معلق به تازگی در اروپا شامل “La Caza,” “El Internado,” “پریسو” و “La que se avecina” (اسپانیا) “تاج” (u. k. اما فیلمبرداری در آندورا), “ماموریت غیر ممکن هفتم” (تیراندازی در ونیز), ریدلی اسکات “آخرین دوئل” (نورد در ایرلند) و “نایتینگل” با بازی داکوتا و ال فانینگ و “چرخ زمان” هر دو تیراندازی در اروپا است.

علاوه بر محدودیت های مسافرتی — در شب جمعه, دولت لهستان اعلام کرد این امر می تواند با بستن مرزهای خود به تمام مسافران خارجی که از یکشنبه — shuttering از سینما را جدی اثر موج دار شدن در همه بخش های کسب و کار.

“بالقوه وجود دارد تنگنا ساختمان. در ابتدا که محدود به تئاتر پنجره و اثر حذفی در صدور مجوز به تلویزیون پرداخت می گوید:” مرد Bisson در آمپر تجزیه و تحلیل.

او می افزاید: “اگر COVID-19 تاثیر امتداد به چند ماه (به عنوان بسیاری از گزارش ها در حال حاضر نشان می دهد) آن را حتی می تواند کار راه خود را تا زنجیره ارزش در مجموعه به تولید محتوای…چیزی که در نهایت می تواند چند ماه به کار راه خود را.”

بسیاری از غرفه داران این نگران هستند که آیا این بخش می توانید به سادگی برای زنده ماندن. “وقتی پرسیده شد که چه اقدامات ما باید در اسپانیا من گفت: ما باید به عنوان مثال از فرانسه CNC می گوید:” بلانکو.

در روز پنج شنبه, فرانسه, دولت, فیلم مدیره اعلام کرد, در میان دیگر اقدامات است که شرکت کنندگان و توزیع کنندگان نیز اجازه داده می شود برای به تعویق انداختن پرداخت هزینه های اجتماعی و دسترسی به وام ها و گزینه های بازپرداخت اعتبارات موجود خود را.

جیمی Lang السا Keslassy و کریس Vourlias کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>