Cinemark نیست فروخته شده در AMC-جهانی اوایل VOD مقابله

Cinemark نیست فروخته شده در AMC Theatres برنامه ای برای کوتاه شدن طول زمان که فیلم بازی در تئاتر. این پیمان که trims تئاتر ویندوز در AMC مکان های ساخته شده با Universal Pictures و اجازه خواهد داد که فیلم از استودیو پشت “جهان ژوراسیک” و “سریع و خشمگین” به طور بالقوه به نمایش premium video-on-demand پس از 17 روز در سینما.

“ما اعتقاد داریم منحصر به فرد تئاتری پنجره بسیار مهم” Cinemark مدیر عامل علامت Zoradi گفت: سرمایه گذاران در طول یک درآمد تماس در روز سه شنبه اضافه کرد که “تهاجمی کوتاه تئاتر پنجره می تواند تاثیر نامطلوب در اواسط به دم-پایان یک فیلم در زندگی است.”

Zoradi گفت: شرکت مایل به مذاکره با استودیوهای دیگر در مورد کوتاه شدن پنجره اما او نمی ارائه مقدار وضوح که در آن کسانی که بحث پایه دیگر به توصیف آنها به عنوان “ادامه دارد.”

این Cinemark رئیس نظرات نسبتا محفوظ است نسبت به تاول ارزیابی Cineworld مدیر عامل Mooky Greidinger. غرفه لعنتی این توافق به عنوان “حرکت اشتباه در زمان اشتباه است.” Greidinger گفت Cineworld و ریگال که صاحب آن نمی خواهد آن را تغییر دهید نیاز است که تئاتر منتشر شده بازی در سینما برای حدود 90 روز قبل از debuting در تقاضا. کوچکتر تئاتر زنجیر نیز به انتقاد از این توافق که آنها بر این باورند خواهد دلسرد کردن مردم از رفتن به سینما.

Cinemark وزن در AMC و جهانی داد پس از گزارش درآمد سه ماهه از 9 میلیون دلار در روز از دست دادن خالص $170 میلیون نفر است. این شرکت همچنین در حال رقیق زیان هر سهم $1.45. شرکت تئاتر شده است تا حد زیادی بسته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما شروع خواهد شد استقبال از بازگشت مهمانان در راه عمده این ماه است.

“ما مشتاقانه منتظر بازگشایی تئاتر ما در مقیاس بزرگ راه” Zoradi گفت: سرمایه گذاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>