سینماگران صنفی می گوید اعضای: هیچ هزینه ای برای Coronavirus تست

“MPI تایید کرده است که آزمایش COVID-19 را تحت پوشش این طرح بدون همکاری می پردازد و یا شرکت های بیمه ،” ICG گفت: در یک پیام به آن 9,000 اعضای.

این ICG عمل به عنوان محلی 600 اتحاد بین المللی از Theaterical مرحله کارکنان. این بزرگترین IATSE محلی در هالیوود و نشان دهنده زیر خط خدمه دوربین همراه با مبلغینی. نامه ای به امضا رسید موقت ملی رئیس جمهور Dejan Georgevich ملی, مدیر اجرایی, Rebecca راین و شماری دیگر از افسران و مدیران.

به زودی ارائه اطمینان به شرکت کنندگان طرح اضافه کرد که مذاکرات در حال انجام برای رسیدگی به این مسئله از اعضای حفظ واجد شرایط بودن در میان زمان تعلیق بسیاری از محصولات.

“مالی طرح ها با ثبات و در حال حاضر MPI حفظ بیش از یک سال از ذخایر برای دیدار با سود تعهدات ،” انجمن صنفی راهنمایان گفت. “ترکیب فشار ایجاد شده توسط کاهش سهم و نوسان بازار سهام تاثیر خواهد گذاشت همانطور که ما حرکت رو به جلو است. در نهایت کارفرمایان باید مسئولیت قراردادی برای بودجه هسته مزایای باید که همیشه مورد نیاز است.”

“به طور طبیعی بسیاری از اعضای خود را نگران هستند کنونی به نفع ساعت و توانایی خود را برای حفظ سلامت خود را بیمه پوشش به عنوان تولید کاهش می یابد. این موضوع در بالای IATSE MPI اعضای هیئت مدیره و محلی 600 رهبری تیم لیست نگرانی. آن است که بیش از حد به زودی برای ارائه پاسخ به بسیاری از سوالات ما تمام کرده اند اما بحث در حال جریان است.”

ماساژ همچنین گفت: “ما همچنین آگاه باشید که بسیاری از تولیدات را به حالت تعلیق در تاخیر و یا لغو تولید به طور نامحدود. این شامل تمام انواع محصولات و به کارگیری اعضای ما در اسکریپت غیر اسکریپت, ورزش, پخش و تبلیغات. در بسیاری از موارد تولید است که پرداخت به طور منظم از اعضای خدمه که بیمار یا کسانی که قادر به کار به دلیل تاخیر در سایر موارد آنها پرداخت مردم در طول یک استراحت دو هفته و در برخی مردم به سادگی در حال گذاشته شدن. شیوه های جهانی نیست و آن دسته از محصولات که در حال پرداخت انجام می دهند بنابراین صرف نظر از این که آیا این قرارداد مورد نیاز است.”

پیام گفت: بسیاری از لغو, از جمله رویدادهای زنده و تئاتر و تجارت را نشان می دهد و رویدادهای ورزشی در حال حاضر “ویران” همکار IATSE کاربرانی که برای زنده ماندن در این کار از جمله ورزش پخش اعضا و دیگران که در حال حاضر تحت تاثیر قرار.

“سوال دیگر این که آیا این اتفاق می افتد اما چگونه طولانی و قابل توجه این اختلال این است که” به آن اضافه شده است. “ما همچنین آگاه به تازگی اعلام کرده و یا در انتظار اقدامات مختلف دولت و سازمان های فدرال از جمله امکان قرنطينه کاهش در زمان انتظار برای بیمه بیکاری (در حال حاضر اجرا در کالیفرنیا) و ممکن است فدرال قانون که مقرر پرداخت می شود بیمار زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>