Cineworld تجدید نظر افزونگی پس از صنعت واکنش دولت اقدامات

انگلستان تئاتر زنجیره ای Cineworld گروه تصمیم به رفتن پیش با برنامه ریزی موانعی برای اولین بار هفته گذشته اعلام کرد پس از تمام سایت های خود را از جمله Picturehouse صفحه نمایش توقیف با توجه به کروناویروس بحران است.

در داخلی یادداشتی به کارکنان گردش شب چهارشنبه و دیده شدن توسط انواع, Cineworld مدیر عامل Mooky Greidinger نوشت: “همه ما ساعتی پرداخت می شود مردم در سراسر Cineworld و Picturehouse ارائه خواهد شد Furloughed گزینه است. هنوز هم وجود دارد بسیار ناشناخته جزئیات که ما منتظر راهنمایی بیشتر از دولت است. و بنابراین ما خواهد شد با به روز رسانی بیشتر از جمله نحوه پرداخت محاسبه شده در دولت طرح شده است. حقوق و دستمزد خود را پرداخت خواهد شد در راه معمول در ماه مارس است.”

Greidinger افزود که “اگر شما قبلا داده شده مهلت که در آن زمان شما نیاز به پاسخ به ما, شما هم اکنون می توانید این اصول را نادیده بگیرد.”

در پاسخ Cineworld گروه اقدام کارمند اتحادیه در توئیتر خود نوشت: “این شب ما را دریافت comms از Mooky بیان کرد که تمام ساعات روز پرداخت کارکنان خواهد بود furloughed در دولت طرح شده است. ما منتظر تایید برای چه این به این معنی برای همه کارکنان و موانعی اما امیدوارم که این اولین گام به سوی ما پیروزی است.”

در 19 مارس Cineworld نوشت: به کارکنان — بسیاری از آنها بر صفر ساعت قرارداد — بیان آنها نمی اختصاص داده شود هر بیشتر شیفت اما امیدوار است که آنها را بازگشت به گروه پس از بحران. در 20 مارس صدراعظم از خزانه Rishi Sunak اقتصادی اعلام کرد برای کمک به حقوق و دستمزد کارکنان و در یک بسته به صورت مستقل کارگران انتظار می رود که تحویل داده می شود امروز.

Cineworld جهان است دومین سینمای زنجیره ای چین واندا ،

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>