Cipla بدست می آورد 4, women’s health, برندها از Wanbury برای تقویت بخش

مواد مخدر عمده Cipla به دست آورد تغذیه محصولات نمونه کارها از Mumbai-بر اساس Wanbury برای نامعلومی مجموع.

کسب با هدف تقویت Cipla زنان سلامت بخش شامل چهار برندها — CPink, CDense, Productiv و Folinine. CPink استفاده می شود برای درمان کم خونی CDense استفاده می شود برای کمبود کلسیم Productiv استفاده می شود برای درمان ناباروری و Folinine یک اسید فولیک قرص. با توجه به IQVIA (دسامبر حرکت گردش مالی سالانه چهار مولکول های یک اندازه بازار 3,100 تومان کرور روپیه در هند. در حال حاضر این مارک ساعت یک ارزش فروش Rs 59.6 کرور برای Wanbury.

Cipla گفت: nutraceutical محصولات به فروش می رسد تحت چهار چتر مارک خواهد آدرس های مختلف بهداشت و درمان نیاز برای شرایط ناشی به دلیل کمبودهای تغذیه ای یا نارساييهای موجود. این خدمات عبارتند از مکمل های مانند مولتی ویتامین ها, multi-مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها برای دختران نوجوان باردار و شیرده زنان رفتن را از طریق یائسگی و به صورت نر و بهداشت باروری.

Nikhil چوپرا سر از هند کسب و کار در Cipla گفت: “ما در حال تمرکز بر تقویت کنیم و بازی در سلامت زنان توسط بخش تقویت ما چهار دهه حضور در این رده است.”

“از طریق این تازه به دست آورد نمونه کارها ما باید غذا را به طیف گسترده ای از نیازهای بیمار از جمله کمبودهای تغذیه ای و سلامت استخوان و سلامت جنسی” او گفت:.

ویتامین ها و مواد مغذی در بازار هند است به ارزش در حدود Rs 12,149 کرور و مشکلات ناسازگار بودن 9 درصد متوسط رشد با توجه به تحقیقات بازار شرکت AIOCD برای.

مواد مخدر شرکت ها با تمرکز بر این منطقه به عنوان بسیاری از مولکول ها در این بخش هنوز خارج از کنترل قیمت و ارائه خوب حاشیه.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر