کشورهای مستقل مشترک المنافع Corman, Barbra Streisand همکار و جانباز مدیر ریخته گری و قالب در 93

کشورهای مستقل مشترک المنافع Corman برجسته مصاحبه مدیر و رئیس Barbra Streisand شرکت های تولید درگذشت در نیویورک در روز دوشنبه. او 93.

متولد در Brookline, Mass., Corman شروع کار او به عنوان یک مدیر ریخته گری در سال 1974 انتخاب نقش برای فیلم هایی مانند مارتین اسکورسیزی “Raging Bull” سرجیو لئون را “روزی روزگاری در امریکا” Michael Cimino را “شکارچی گوزن” و Streisand را “Yentl.”

او بعدها رئیس جمهور Streisand را Barwood فیلم و Barwood, تلویزیون, تولید, شرکت, اجرایی تولید در پروژه های بی شماری از جمله “آجیل” “قیمت جزر و مد” “خدمت در سکوت: این Margarethe Cammermeyer داستان” “آینه دو چهره” “نجات: داستان شجاعت” و بیشتر.

Streisand در نظر گرفته Corman نه تنها بهترین دوست او اما یک مادر جانشین به عنوان Corman بود 32 و Streisand تنها 16 زمانی که دو دیدار اول در کلاس بازیگری.

“من ارزشمند ما دوستی مادام العمر او هوش او طعم و یکپارچگی است. من دوست داشتم مستقل مشترک المنافع از صمیم قلب و از دست او برای همیشه لطفا برای” Streisand گفت: تنوع در بیانیه ای.

بسیاری از Corman محصولات به دست آورده بالا فیلم گره و آنها در رفت و برنده چندین Emmys اسکار و گلدن گلوب. برجسته ترین,”, خدمت, در سکوت: این Margarethe Cammermeyer داستان” دریافت سه Emmys در سال 1995 به صورت خیره کننده خود را در معرض تبعیض جنسیتی در ارتش. Streisand را Barwood تلویزیون نیز به دست آورده چند Peabody جوایز زیر Corman رهبری است.

“ما مشترک این اعتقاد است که یک فیلم را به خدمت برخی از کلید های اجتماعی هدف” Streisand گفت: Corman. “مسائل مطرح شده در تلویزیون ما پروژه ها شامل قابل توجهی و نادیده تاریخچه زنان در فیلم اهمیت کنترل اسلحه, قانون, گی, تصویب و یک مورد غیر یهودی که امدادگران نجات یهودیان در هولوکاست.”

Streisand نیز ارسال شده یاد دوست دیرین او در توییتر.

Corman است جان سالم به در برد توسط فرزندان جفری Corman و ریچارد Corman; و چهار نوه ویلیام Corman, Kimberly, لیلی و اولیویا Lamboy.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>