شهروندان گزارش ده ها تن از قرنطینه نقض یک روز

پلیس در حال دریافت ده ها تن از تماس های بعد در مورد مردم عبور خود انزوا سفارشات با برخی از ویکتوریایی اعتراف آنها مسخره قرنطینه قوانین برای رفتن به رستوران و سینما از آنجا که آنها می خواستند برای گرفتن یک استراحت از آن است.

ویکتوریا پلیس آغاز گشت اماکن عمومی برای اطمینان مردم مطابق با محدودیت در تجمعات و درب ضربه زدن خانه های مردم که دستور داده شده است به خود منزوی.

یک کودک پیش دبستانی بود در میان 64 موارد جدیدی از کروناویروس را تایید کرد روز دوشنبه آوردن تعداد کل ویکتوریایی مبتلا به 411. دوازده نفر در بیمارستان در روز سه شنبه – شش بیشتری نسبت به روز قبل – از جمله دو در بخش مراقبت های ویژه.

معاون کمیسر ریک Nugent گفت: برخی از “خودخواه” ویکتوریایی شد قرار دادن زندگی در معرض خطر با در نظر گرفتن محدودیت های جدید به طور جدی.

تبلیغات

جدید 500 افسر اجرای تیم ملی لقب عملیات نگهبان را سرکوب افرادی که به طور مستمر نقض و یا اعتنایی آشکار برای ممنوعیت تجمعات و یا خود انزوا سفارشات.

مردم عبور خود انزوا قوانین صورت جریمه تا $20,000 برای افراد یا 100.000 دلار برای کسب و کار.

هیچ کس به جریمه شده است و در عین حال با آقای Nugent گفت: پلیس داشت “درجه جهل” در هنگام صحبت کردن به افرادی که تا به حال نقض محدودیت.

“آنچه ما در بر داشت انجام این نقطه چک است که مردم در حال اعتراف به آنها و ماندن در قرنطینه. آنها شده ایم از دیدن فیلم یا رفتن به خارج برای صبحانه و یا سایر وعده های غذایی” آقای Nugent گفت.

“تفسیر شده است” نگاه من شده است برای … من فقط ظهور به صبحانه روز دیگر برای گرفتن یک استراحت از آن’. هنگامی که شما توضیح آنها نمی تواند آن را انجام دهد و در همه آنها کاملا شرمندگی.

“اما کاملا, که در آن وجود دارد آشکار بی توجهی به محدودیت های متعدد و نقض ما خواهد بود اقدام است.”

آقای Nugent معتقد است مردم خواهد شد پیام.

“ما تا به حال بازخورد خوبی از مردم که گفت:” من خوشحالم که شما زدم در درب من آن را به من می دهد برخی از اعتماد به نفس … من quarantining و می خواهید مطمئن شوید که دیگران’,” او گفت:.

رومینگ گشت های پلیس اطمینان را به مردم در حال پیوستن به جرم جمع آوری محدودیت و ماموران نیز با استفاده از FaceTime برای بررسی بر روی افرادی که باید خود جدا.

ویکتوریا رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: مردم باید تغییر رفتار تاکید بر او است “ناراحت کننده” با زمان نرخ جدید COVID-19 موارد در دولت است.

“در حال حاضر این افزایش 50 و 60 بعد از یک روز ما در حال گرفتن رکورد جدید روزانه آمار و ارقام. من نمی خواهم برای دیدن که. من می خواهم به آن را ببینید ثبات و پایین رفتن” او گفت:.

مدل سازی نشان داده است که در اوج این بیماری همه گیر است که انتظار می رود در ماه مه یا ژوئن بیش از 100,000 ویکتوریایی یک روز می تواند به آلوده شدن با کروناویروس و هزاران نفر می میرند.

بیش از 100 پرستار بازنشسته در حال حاضر در حال آموزش برای پیوستن به نیروی کار در هفته در حالی که بازنشسته امدادگران نیز امضا برای بازگشت به خط مقدم.

دولت در حال آماده شدن برای بدترین سناریو که پایمال نظام سلامت آقای Sutton گفت.

وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: دولت بود “انبوه پوسته پوسته شدن” آن بخش مراقبت ويژه ظرفیت.

او تصریح کرد: او هشدار داد که هزاران نفر از مردم در کشور می میرند اصرار مردم به دنبال انزوای اجتماعی فاصله و خاموش کردن قوانین است.

“ما می تواند به کاهش تعداد از زندگی از دست داده اگر همه ما درست انجام,” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>