کلر دنیس و Phedon Papamichael عضویت در موسسه فیلم دوحه را Qumra صف

موسسه فیلم دوحه اضافه کرده است فرانسوی مولف کلر دنیس و نامزد جایزه اسکار فیلم بردار Phedon Papamichael (“نبراسکا”) به صف از ستاره استعداد که به عنوان مربی برای Qumra کارشناسی ارشد برنامه طی آن آینده Qumra رویداد اختصاص داده شده به پرورش تازه, عرب, فیلم کرایه است که باز به تلویزیون پروژه های.

پیوستن به آنها قبلا اعلام مدیران James Gray and Jessica Hausner و طراح صدا Mark A. Mangini (“مکس دیوانه: خشم جاده”) برای سال 2020 نسخه که اجرا خواهد شد مارس 20-25 در قطر سرمایه است.

Mangini خواهد بود اولین طراح صدا برای حضور در این رویداد منحصر به فرد تصور فلسطینی مدیر الیا سلیمان که Qumra مدیر خلاق.

Qumra است که عرب کلمه اعتقاد به منشاء کلمه “دوربین” اختصاص داده شده به حمایت و چوپانی اول و دوم آثار عمدتا توسط مدیران. این مربیان از طریق یک در یکی از جلسات و کلاس های کارشناسی ارشد را پرورش استعداد متصل به 47 پروژه از 20 کشور که در حال توسعه و یا پس از تولید.

اظهار نظر در Qumra گسترش به تلویزیون محتوای فضای آن معاون Hanaa عیسی گفت وجود ندارد دیگر در رویدادهای منطقه در خدمت به عنوان یک بازار برای عربی سری پروژه ها. مدیران از چندین جریان سیستم عامل می رود.

در اینجا standout تلویزیون پروژه های:

  • “منبع” از تونس مدیر Erige Sehiri (“راه آهن مردان”) است که در مورد پنج دوست دوران کودکی که مجدد برای بررسی مرگ مرموز از Hicham مسن تر و در نهایت در خط مقدم از بهار عربی.
  • Faraya” یک high-end سری ارائه شده توسط نوظهور لبنان noel sullivan ندیم Tabet (“یکی از این روزها”) و Mounia Akl (“بیروت, I Love You”) در مورد بی تجربه افسر پلیس در حال بررسی مرگ یک بانوی تمیز کردن در یک high-end لبنان اسکی رفت و آمد مکرر. تولید شرکت بیروت-بر اساس Abbout یادآوریست.
  • “Heim” از سوریه Liwaa Yazji و محمد ابو لبن, حول محور یک قتل در یک مرکز پناهندگان در برلین Tempelhof فرودگاه و بررسی تاثیر روانی فرار از جنگ.
  • “Meskoun” بلند پروازانه پان-عرب سبک خم سری در مورد یک مهاجر غیر قانونی که resurfaces زنده پس از غرق به مرگ است. درهم فیلمساز Hicham Lasri (“Jahilya”) است که در هیئت مدیره به عنوان showrunner. 14-قسمت supernatural projectis بودن سرب تولید شده توسط تولید درهم لامیا Chraibi.
ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>