سر و صدا رشد می کند برای به تعویق انداختن توکیو بازی ها به عنوان کو می گوید تصمیم به زودی


جهانی دو و میدانی جمهور سباستین کو می گوید که آیا بازی های المپیک توکیو باید به زودی ممکن است آشکار شده است به عنوان های متعدد ورزشکاران و فدراسیونها به نام برای تاخیر در این رقابت ها که قرار است برای اجرا از تاریخ 24 ژوئیه به 9 اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“تصمیم گیری در بازی های المپیک ممکن است بسیار آشکار بسیار به سرعت در روزهای آینده و هفته” کو گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“همانطور که من در هفته گذشته گفت: من فکر نمی کنم ما باید به بازی های المپیک در همه هزینه ها قطعا در هزینه ورزشکار ایمنی.

Sebastian Coe says unfolding events will make a decision on whether to postpone the Tokyo Games obvious.

سباستین کو می گوید وقایع را به یک تصمیم در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن توکیو بازی آشکار است.اعتبار:AAP

“این موضوع را از رقابت انصاف میباشد,” او گفت:, و اضافه کرد که ورزشکاران در تلاش بودند به قطار در کشورهای مختلف با توجه به اقدامات در جای خود قرار داده به منظور کاهش گسترش coronavirus که به کشته شدن هزاران نفر.

تبلیغات

“اگر ما از دست دادن سطح میدان بازی و سپس ما از دست دادن یکپارچگی رقابت” کو گفت.

“هیچ کس می خواهد این کار حداقل از همه ورزشکاران و یا طرفداران.”

با وجود این سر و صدا برای به تاخیر انداختن بازی های المپیک, کمیته بین المللی المپیک (IOC) را فشرده گفت: بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده.

“این قلمرو ناشناخته برای همه ما” کو گفت.

تماس از ورزشی سازمان برای امسال توکیو المپیک به تعویق افتاد به سرعت جمع آوری در روز شنبه با ایالات متحده آمریکا و میدانی (USATF) فرانسه فدراسیون شنا و برزیل کمیته ملی المپیک آخرین به پیوستن به ازدحام.

در نامه ای به المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک کمیته (USOPC) اجرایی سارا Hirshland, USATF خواست USOPC به استفاده از صدای خود را به “صحبت می کنند تا برای ورزشکاران”.

مدیر اجرایی حداکثر سیگل گفت: USTAF درک انشعابات تعویق انداختن بازی برای اولین بار در زمان صلح اما حرکت رو به جلو بود و نه به نفع ورزشکاران است.

“ما اذعان می کنند که هیچ, کامل, پاسخ, و این است که بسیار پیچیده و دشوار است تصمیم اما این موقعیت [برای به تعویق انداختن بازی ها] حداقل فراهم می کند ورزشکاران با راحتی از دانستن آنها باید زمان کافی به درستی آماده سازی خود را از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی برای شرکت در امن و موفق بازی های المپیک,” او نوشت.

ایالات متحده آمریکا شنا نوشت: به USOPC روز جمعه خواستار تاخیر از یک سال با مدیر عامل تیم Hinchey گفت: “ما به تماشای ما ورزشکاران جهان تبدیل شود وارونه است.”

فرانسه فدراسیون شنا با صدور بیانیه ای گفت که اعزام ورزشکاران خود به این بازی بود “غیرقابل دفاع” در پرتو این بحران بهداشتی فراگیر در جهان است.

“فدراسیون بر این باورند که اولویت این است که برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر است و زمان زمینه به ما نمی دهد آرامش ذهن مجسم صاف در حال اجرا از سال 2020 المپیک بازی ها, بازی” آن گفت:, و اضافه کرد که آن را غیر ممکن بود برای اطمینان از حقوق صاحبان سهام در زمانی که رقابت ورزشکاران بودند مانع از آموزش به دلیل تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

یک روز پیش از آن بریتانیا دو و میدانی گفت: بازی های المپیک باید به نام خاموش به فراغت ورزشکاران استرس در تلاش برای آموزش در چنگال یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حدود 12000 نفر از این ویروس ظاهر در چین است.

برزیل و المپیک رئیس پائولو Wanderley تکرار آن افکار در روز شنبه گفت: ورزشکاران نمی خواهد بود قادر به وارد توکیو در فرم بالا به دلیل تاثیر بحران.

“روشن است که در حال حاضر حفظ بازی برای این سال را مانع [ورزشکاران] رویا از اینکه متوجه,” او گفت:.

پیشنهاد یک سال تاخیر گفت: کمیته بین المللی المپیک را تجربه کرده بود در برخورد با موانع با استناد به لغو در سال 1916 1940 و 1944 به دلیل جنگ جهانی و سیاسی تحریم این بازی ها در مسکو در سال 1980 و لس آنجلس در سال 1984.

The cauldron on stage in front of the aircraft transporting the Olympic flame at Matsushima Air Base on March 20.

دیگ بر روی صحنه در مقابل این هواپیما برای حمل مشعل المپیک در ماتسوشیما پایگاه هوایی در 20 مارس.اعتبار:گتی

نروژ فدراسیون ورزشی و المپیک و پارالمپیک کمیته (NIF) گفت: آن نوشته شده بود به رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ خواستار بازی به تعویق افتاد و حتی اگر همه گیر شد و تحت کنترل در ژاپن در تابستان.

“با توجه به شدت از وضعیت حل نشده در نروژ و در بخش های بزرگی از جهان آن است و نه قابل توجیه و یا مطلوب به ارسال نروژی ورزشکاران برای بازی های المپیک یا پارالمپیک در توکیو تا زمانی که جامعه جهانی قرار داده است و این بیماری همه گیر در پشت آنها” ورزشی رئیس جمهور Berit Kjoll گفت.

ورزش و حقوق داد (SRA) و جهان بازیکنان Association (WPA) گفت: “بررسی عمیق و گسترده تر مشاوره” با ورزشکاران لازم بود در مورد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این بازی می تواند اجرا به عنوان برنامه ریزی شده.

“کمیته بین المللی المپیک نیاز به بالا بردن گفت و گو با طیف گسترده ای از کسانی که بیشترین تاثیر را فراتر از حامیان و دولت برای باز ذی نفعان فرایند است که به ارمغان می آورد به جدول به عنوان برابر بازیکن انجمن ها به عنوان نمایندگان ورزشکاران و دیگران بیشتر در معرض خطر” WPA, مدیر اجرایی, استرالیا برندان شواب در بیانیه ای گفت:.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>