‘کف دست ما’ می دانیم اما هند نیاز بیشتر برای مقابله با کروناویروس بحران

هند روز جمعه گزارش 206 coronavirus موارد و پنج مرگ و میر. اما با آن جمعیت و فقر, فقیر و بهداشت عمومی و خدمات بزرگترین دموکراسی جهان می تواند یک COVID-19 بمب ساعتی. بنابراین زمانی که نارندرا نخست وزیر خطاب به ملت این هفته سرخپوستان بودند به دنبال اقدامات برای مقابله با این بحران است. آنها مردمی نماد به جای.

تبلیغات

در, رو به آفتاب, بهار, بعد از ظهر در پایتخت هند دهلی نو له از مردم و به دنبال آن روزنامه نگاران ساخته شده راه خود را به جدول تنظیم شده بر روی یک زمین را به چنگ سفال لیوان پر از وعده داده شده coronavirus درمان معجزه: گاو ادرار.

به عنوان نوازندگان clanged سنج و شعار مذهبی هندو آیات در یک وافغان سیستم صوتی یک شرکت کننده به نام Om Prakash gulped گاوی اکسیر قبل از اخبار دوربین های دیجیتال و extolled فضائل گاو ادرار در COVID-19 pandemic سن. “Gaumutra [گاو ادرار] است که موثر در برابر انواع باکتری است که ما آسیب برساند” گفت: Prakash, جونگ که یک ویروس های باکتری که منبع آخرین بهداشت جهانی بحران.

برجسته از این رویداد سازمان یافته توسط همه, هند, هندو, mahasabha تواند بود آمد ساعت بعد زمانی که هواداران قبل از یک پوستر از چند فرز و چابک هیولا – برچسب “کوروناویروس” – به دنبال مردم چین خوردن انواع گوشت. یک فنجان گاو ادرار نمادین قرار داده شده در نزدیکی پوستر هیولا لب به سوامی Chakrapani Maharaj گروه زعفران-robed رهبر مذهبی توضیح داد که عرضه شد برای آرام coronavirus شیطان.

در حالی که گاو در نظر گرفته شده است یک حیوان مقدس در آیین هندو و کارشناسان بهداشت عمومی در هند شده اند در درد به دریافت این پیام است که هیچ شواهد علمی نشان می دهد مخلوق مواد زائد است هر یک خواص دارویی و یا مزایای بهداشت و درمان.

مارس 14, جمع آوری, در قلب پایتخت هند شد فقط یکی از بسیاری از “gaumutra احزاب” – دوبله یک نسخه از احزاب چای برگزار شد در بخش هایی از این کشور به دفع ویروس قاتل. برخی از افراد برجسته لکه دار خود را با کود گاو در تلاش برای دفع ویروس قاتل. تعدادی از این رویدادهای برگزار شده توسط اعضای نارندرا نخست وزیر هند حاکم Bharatiya Janata Party (BJP). دیگران برگزار شد توسط سازمان متعلق به Sangh Parivar یا خانواده هندو گروه های جناح راست که BJP تعلق دارد که میلیون ها نفر-کادر قوی از داوطلبان و حامیان فرم مودی وفادار ترین رای پایه.

این کشور تا کنون 206 تایید coronavirus موارد و پنج مرگ و میر با توجه به آخرین آمار دولت. کسانی که به احتمال زیاد افزایش پس از هند در میان پایین ترین تست میزان در جهان است. با جمعیت 1.3 میلیارد نفر در فقر ناکافی بهداشت عمومی و زیرساخت های هند ارائه یک طوفان کامل وضعیت اگر ویروس گسترش می یابد در مقیاس انبوه.

“هند یکی از پرجمعیت ترین کشورهای آن یک کلید اقتصادی و استراتژیک بازیکن و محل آن مهم است. اگر هند ضربه سخت coronavirus ریسک برای جهان به وضوح استارک” توضیح مایکل زندگی زیبا از Washington DC-بر اساس مرکز ویلسون در مصاحبه با فرانس 24. “با توجه به تراکم جمعیت بالا اجتماعی فاصله کاملا حیاتی برای جلوگیری از گسترش ویروس.”

این مقام هندی, پاسخ اجتماعی فاصله چند بوده و اسکیزوفرنی. در حالی که بسیاری از دولت ها متهم شده اند عدم پاسخ به سرعت و به طور موثر به اندازه کافی به COVID-19 بحران دولت مودی چهره یک مجموعه منحصر به فرد از مخلوط پیام چالش های که سیاسی هستند و باید کمی با بهداشت عمومی یا بهداشت سیاست.

اولین مورد از چین اوایل سلامت اقدامات

در بهداشت عمومی مقابل هند به اوایل قوی پاسخ به شیوع زمانی که اولین مورد یک دانش آموز از بازگشت از چین در ووهان در استان تایید شد در اواخر ماه ژانویه است. حرارتی و نمایش بلافاصله اجرا در هواپیمایی مسافران پرواز در از چین است. مسافرت های بین المللی محدودیت شده است به طور پیوسته و محکم و توسط چهار شنبه, هند ممنوع ورودی پروازهای بین المللی.

قبل از ممنوعیت اخبار و رسانه های اجتماعی گرفته شد با گزارش از شرایط غیر بهداشتی قرنطینه امکانات و فقدان سازمان و وادار کردن دولت به پاسخگویی به شکایت از یک بخش از جمعیت با معنی و منابع به سفر خارج از کشور و تقاضا اساسی استانداردهای بهداشت.

سفر ممنوعیت هر چند که باید اجرا برای افرادی که از خارج از کشور. در داخل کشور شده اند وجود دارد هیچ محدودیتی در مسافرت داخلی بالا بردن ترس از جامعه و گسترش است که می تواند تاخت و تاز کشور و نظام سلامت است.

‘رویای لحظه ای برای یک ویروس’

در موضوع اجتماعی فاصله یک نگرانی عمده در جهان دوم-پرجمعیت ترین ملت مودی دولت پاسخ در مجامع عمومی شده است موجب انتقاد از کارشناسان و شهروندان نگران.

این ماه در اوتار پرادش, هند پرجمعیت ترین دولت مثلا وزیر بارها و بارها نادیده تماس از مقامات بهداشتی به لغو مذهبی نمایشگاه که جذب میلیون ها نفر از جانبازان هر سال است. اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath یک فتنه هندو کشیش و عضو حاکم BJP نگهداری به روز Ram Navami میله بزرگداشت تولد هندو خدا, Ram, در شهرستان اچهنرا را نمی گیریم.

مراسم این سال به نظر می رسد به خصوص اتهام پس از آن علائم برای اولین بار رم Navami جشن پس از بحث برانگیز نوامبر 2019 حکم دادگاه عالی اجازه هندوها برای ساخت یک معبد در سایت از 14th century مسجد در ایودیا که نابود شد هندو کرد. دولت رئیس وزیر Adityanath شد به پا زدن کردن جشن در مارس 25 و دولت از پروردگار Ram, و سپس آن را قرار داده شده در شیشه های ضد گلوله مورد در مورد مناقشه سایت.

هر سال جانبازان را به یک شیب در مقدس Sarayu رودخانه, چشم انداز است که مطرح شده زنگ هشدار میان سرخپوستان نگران گسترش coronavirus. “با جمعیت تجمع در بانک ها از Sarayu انجام وضو گرفتن در رودخانه, آن را یک رویا لحظه ای برای یک ویروس” moaned Salil Tripathi, نویسنده “جرم: هندو مورد” کتاب ناسیونالیسم هندو در یک مصاحبه با فرانس 24 روز پنج شنبه.

یکشنبه اقامت-صفحه اصلی

با توجه به ضد و نقیض سیگنال های اجتماعی فاصله سرخپوستان نگران بحران نگاه به مودی به ارائه رهبری و تحویل بدون ابهام عمومی, پیام های بهداشتی به خصوص در سیاسی متهم موضوع اشاره کرده است. امید خود را مطرح شد این هفته زمانی که دفتر خود اعلام کرد نخست وزیر خواهد ارائه بسیار در انتظار دوشنبه شب به آدرس کشور در بحران است.

در 28 دقیقه نخست وقت سخنرانی مودی به نام خود تحمیل janata [یا] حکومت نظامی مشاهده می شود در روز یکشنبه از ساعت 7 صبح تا 9 شب. “مارس 22 خواهد بود نمادی از تلاش های ما از ما خود داری و عزم ما برای تحقق وظیفه ما در خدمت ملت” مودی اعلام کرد.

نخست وزیر و سپس به نام سرخپوستان به خود پنجره ها و بالکن در 5 بعد از ظهر روز یکشنبه به صفحه نمایش خود را برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران است. “ما کف زدن دست ما ضرب و شتم ما صفحات حلقه ما زنگ برای تقویت روحیه آنها و ادای احترام خدمت خود,” او اضافه شده است.

مودی همچنین اعلام کرد دولت او خواهد بود راه اندازی اقتصادی نیروی کار به “تصمیم گیری در آینده نزدیک بر اساس به طور منظم تعامل و بازخورد از ذینفعان.” اما او از ارائه جزئیات بودجه بسته های تخصیص یا اقدامات برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. او همچنین موفق به موضوع مشکوک درمان معجزه حمایت برخی از اعضای حزب و نه او ذکر ممنوعیت بزرگ هيأتهاي مذهبي مانند آینده Ram Navami جشنواره است.

‘Grand حرکات نمادین,’ grand حذفیات

منطق از 14 ساعت داوطلبانه مستند در فقط یک روز با هیچ ابتکار سیاست اطلاعیه موفق به تحت تاثیر قرار دادن منتقدان. “من موافق او فرستاده آرام بخش پیام اما راستش انتظار داشتم که برخی از اقتصادی اعلام به کمک دستمزد روزانه کارگران ضعیف تر بخش های جامعه و….” گفت: Sumanth رامان یک تلویزیون لنگر و دکتر با آموزش در توییتر. “ماندن در خانه در روز یکشنبه و ایجاد سر و صدا در 5 ساعت ممکن است به اندازه کافی.”

در توییتر خود در پاسخ به مودی سخنرانی Tripathi فهرست حذفیات. “در اینجا چیزی است که او باید گفت: 1. بدون رم Navmi میله 2. هیچ معافیت برای هر مذهبی بزرگ جمع آوری” گفت: Tripathi قبل از عقد “تشویق در به دست آورده و نه خواستار است.”

زندگی زیبا بود تردید اثربخشی نخست وزیر هند پیشنهاد. “ما می دانیم که مودی دوست دارد همانند حرکات نمادین. من این را یک روز مقررات منع رفت و آمد در آن دسته است. وجود دارد هیچ مزایای بهداشت و درمان از این تلاش برای جمع آوری در پنجره ها و بالکن به رسمیت شناختن کسانی که در خط مقدم دفاع در برابر coronavirus. آن را رمان مردم در سایر شهرستانها را انجام داده اند آن را با سازماندهی یک کمپین در رسانه های اجتماعی نداشتن رهبران برای آن تماس بگیرید. مودی حامیان می گویند این یک grand, ایده منحصر به فرد. اما آن را نه بزرگ و نه منحصر به فرد” او اشاره کرد. “که گفت: آن است که یک راه مفید را به این کشور هم برای نشان دادن حمایت برای کسانی که کار سخت برای مبارزه با ویروس.”

در پایان Ram Navami برگزارکنندگان جشنواره روز جمعه اعلام کرد لغو جشن پس از اعتراض عمومی از شهروندان نگران.

در حالی که زندگی زیبا بود جای تعجب نیست مودی را شکست به آدرس اثبات نشده جایگزین درمان و بهداشت و درمان برای مقابله با شیوع کروناویروس او با این وجود نگران هندی رهبر سکوت. “قابل توجه است به حداقل می گویند. او می تواند اختصاص داده اند حداقل یک یا دو جمله برای گفتن وجود دارد از نظر علمی ثابت شده اقدامات لازم برای مقابله با بحران بهداشتی و رد اقدامات جایگزین که به خصوص موثر” او اشاره کرد. “اما آن را حس می کند به لحاظ سیاسی برای مودی نه برای رسیدن به این مسئله است. او به حمایت از اعضای محافظه کار از مردم که واقعا بر این باورند در این درمان.”

‘هند’ به نجات

پوپولیستی نماد فاقد سیاست دستورات است که می تواند ناراحتی خود را تندرو هندو رای پایه شده است مودی روش عملیاتی استاندارد پس از او وارد اتاق شش سال پیش. هندو رهبر ناسیونالیست مواجه شده است و انتقاد بین المللی بر نقض حقوق بشر و ضد اسلامی سیاست های جدید “هند”. این کشور خود را آماده پاسخ به کروناویروس بحران کارشناسان امیدوارم که سلامت عمومی سازه های قدیمی, سوسیالیست هند را قادر خواهد ساخت بزرگترین دموکراسی جهان به جزر و مد بیش از آخرین بحران است.

در سیاست خارجی ستون که اوایل این هفته منتشر Sumit Ganguly از دانشگاه ایندیانا دقیق سه گذشته بهداشت بحران – از جمله 1980s HIV بحران – که کارآمد مدیریت توسط دولت هند و مقامات مرکزی. آنها “نشان می دهد که این کشور توانایی کاهش وخیم سلامت چالش ها حتی اگر آن نمایش داده شده lax نگرش نسبت به پرداختن به روال بهداشت عمومی نیاز دارد” Ganguly گفت.

هند دولت Ganguly ذکر است که تا کنون پاسخ داده به طور موثر و متناسب به COVID-19 شیوع. “با وجود تمام تلاش هایی که دولت متعهد شده است برای جلوگیری از احتمال پراکندگی ویروس آن است که البته کاملا ممکن است که یک افزایش موجی از عفونت را از طریق جامعه گسترش یافته است. هنگامی که اتفاق می افتد با توجه به این گونه با گونه شرایط زندگی در هند را به شهرستانها و شهرهای این بیماری می تواند رفت و برگشت در سراسر کشور مانند آتش سوزی” او هشدار داد. “سوال آن است که آیا دهلی نو اقدامات را خریداری و مردم آن زمان به اندازه کافی—و اینکه آنها را به انجام بخشی خود را با تمرین های اجتماعی فاصله و مصرف شخصی احتیاطی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>