کلرمونت قاتل محاکمه LIVE: “من نمی توانید ببینید هر فرصتی برای آلودگی’: دانشمند زباله دفاع نظریه

چهار نمایشگاه در حال حاضر در کانون توجه هستند کیمونو از Huntingdale جرم سواب و بیمارستان شلوار گرفته شده از Karrakatta قربانی و Ciara ناخن.

این نمایشگاه بودند برگزار شد در Pathwest و تا به حال برخی از متقاطع با زمانی که آقای ادواردز’ DNA نگه داشته بود در تاسیسات.

از آن خواهد شد در 10 صبح فردا هنگامی که آقای اگان را تکمیل مدارک و شواهد در ارشد و مقطع مورد بررسی قرار توسط Mr Yovich.

از آن خواهد شد خود را در روز چهارم در ایستاده, اگر چه Ms Barbagallo نشان داده است دولت دو DNA شاهدان به تماس بعد از آقای اگان قبل از آن حرکت می کند بر روی آن الیاف شواهد.

عدالت سالن نیز موافقت کرده است به انتشار اسناد و مدارک مربوط به جدول زمانی از زمانی که برخی از نمایشگاه برگزار شد در Pathwest آزمایشگاه.

سوالات به تاثیر آلودگی و احتمال این اتفاق می افتد در یک Pathwest آزمایشگاه.

آقای اگان نیز خواسته شده است که برای روشن شدن Pathwest را آلودگی minimisation روند و او می گوید: آزمایشگاه ساخته شده است به خصوص برای جلوگیری از چنین رویدادی است.

Ms Barbagallo می گوید دادگاه شنیده است در مورد برخی از آلودگی و پرسید: آقای اگان در مورد تاثیر آنها بر نتایج.

آقای اگان می گوید آلودگی لزوما باطل DNA نتایج.

“اگر شما می توانید شناسایی آلاینده سپس شما می توانید در نظر بگیرید که زمانی که کنترل خود را در مورد نتیجه,” او می گوید.

“اگر من آلوده یک نمونه… من می توانید مشخصات من از نمونه و به طور بالقوه مقابله با مانده. آن را لازم نیست باطل نتیجه آن را فقط بدان معناست که شما باید برای مقابله با آن در راه های مختلف.”

در نهایت آقای اگان می گوید: وجود 28 با کیفیت مسائل بیش از 17000 تجزیه و تحلیل بیش از 25 سال از تست.

“زیر دسته [از کنترل کیفیت مسائل عبارتند از] آلودگی توپوگرافی خطا, دستی, دست زدن به خطا و یا مسائل … آنها را حتی در ناهنجاری های ژنتیکی برخی از مردم ما نمی دانند قبل از آنها وارد آزمایشگاه,” او می گوید.

“بسیار گسترده ای اعم.”

به گفته آقای اگان این نتیجه است که قابل مقایسه با دیگر آزمایشگاه انجام همان چیزی که با دیگری مشابه تسهیلات کیفیت ضبط مسائل در نرخ حدود 0.3 درصد به 0.4 درصد برای همان دوره زمانی.

سوالات به Karrakatta نمایشگاه به عنوان Ms Barbagallo شروع به انتخاب از هم جدا دفاع نظریه در مورد آلودگی متقاطع.

دفاع وکیل پل Yovich قبلا استدلال یک نمونه از ترکه گرفته شده از جین Rimmer بدن نشان داد DNA از یک زن قربانی نامربوط و جرم و جنایت به دلیل نمایشگاه مورد بررسی در آزمایشگاه روز قبل از جین شواهد مورد آزمایش قرار گرفت – به معنای همان چیزی که می توانست اتفاق افتاده برای آقای ادواردز.

آقای Yovich می گوید آقای ادواردز’ DNA می تواند تبدیل به در حال حاضر در Ciara ناخن نمایشگاه در یک روش مشابه به دلیل مشخصات خود را در حال حاضر در آزمایشگاه به دلیل تجاوز به یک دختر جوان در Karrakatta قبرستان سال قبل.

اما آقای اگان می گوید: بر اساس زمانی که عصاره و نمایشگاه بودند او نمی توانست نگاه کنید به “از هر فرصتی وجود دارد” برای کسانی که در نمایشگاه به آلوده.

Ms Barbagallo از سر گرفته است و درخواست آقای اگان در مورد ناخن نمایشگاه.

آقای اگان می گوید تعدادی از نمایشگاه بازگشت کوچک “قله” اما هیچ کدام به توجه به اندازه کافی در نظر گرفته شود آلودگی.

دادستان رفتن را از طریق هر یک از ناخن خود را جنبش ها و امتحانات به منظور منزوی کردن AJM40 و AJM42 امید به آن را اثبات کند به احتمال زیاد ناشناخته نر مشخصات می تواند به نظر می رسد در طول آزمایش بیشتر بود که با توجه به آلودگی توسط هر کسی که درگیر در دست زدن به این نمایشگاه.

ترکیبی از این دو نمایشگاه به معنای آقای ادواردز’ مشخصات DNA بود و در نهایت کشف و دفاع تلاش کرده است به استدلال می کنند آلودگی متقاطع با Karrakatta تجاوز نمایشگاه.

Ms Barbagallo خواسته است برای آقای اگان به توضیح دهد که چرا Pathwest نمی تواند پیدا کردن Ciara DNA در هر لباس و یا صمیمی سواب هنگامی که مشخصات خود را تا به حال کشف شده است توسط دیگر labs بعد از آن.

“من نمی توانم بگویم چرا اما شاید یکی از دلایل این است که … در داخل یا اطراف ناخن را فراهم می کند برخی از حفاظت از DNA است که ممکن است در حال حاضر وجود دارد که ممکن است به همین دلیل ما در حال گرفتن DNA مطابق با مرحوم در آن مناطق … به عنوان مخالف به پیدا کردن DNA بر روی لباس که بیشتر در معرض,” او می گوید.

“اشعه ماوراء بنفش نور و رطوبت و زمان – همه ترویج فعالیت های باکتریایی در یا در اطراف نمونه که جمع آوری شده اند. کسانی که همه چیز… از بین بردن یا شکستن DNA است که باعث می شود آن را سخت تر برای دریافت پروفایل DNA در صورت وجود هر گونه مواد بیولوژیکی در این سایت.”

آقای اگان خواسته شده است در مورد پوشش گیاهی نمایشگاه که آمد به Pathwest آزمایشگاه به عنوان یک نتیجه از ماکرو بررسی است.

وقتی پرسیده شد که در مورد تست DNA قرار گرفت که در شاخه های گرفته شده از صحنه Ciara بدن آقای اگان اذعان کرد او شده بود مطلع Cellmark در مورد آلودگی توسط Pathwest دانشمند لوئیس پادشاه.

Ms پادشاه تا به حال انجام شده استخراج و فرآیند تصفیه با ترکه و آقای اگان می گوید: این برنامه به طور بالقوه زمانی که آلودگی رخ داده است.

Ms Barbagallo دوباره به این نمونه مو و حرکات خود را در داخل و خارج از آزمایشگاه.

از آن خواهد شد در 2.15 ساعت با آقای اگان شواهد.

آقای اگان نقل مکان کرد به امتحانات و حرکات AJM42 قبل از آن که در خارج از کشور گفته او شناسایی جزئی جزء است که می تواند نشان می دهد بیش از یک فرد DNA موجود در نمونه است.

A photograph of AJM42 and AJM46 being received by a UK lab in 2008. AJM42 is crucial as it was later used to glean a DNA profile that allegedly matched that of Mr Edwards.

یک عکس از AJM42 و AJM46 دریافت توسط انگلستان آزمایشگاه در سال 2008. AJM42 بسیار مهم است به عنوان آن را بعد از استفاده به اینسو انسو جمع کردن مشخصات DNA که گفته همسان که آقای ادواردز.

دادگاه شنیده AJM42 شد نمونه در Pathwest آزمایشگاه DNA در 9 آوریل سال 1997 و آن را بعد از تقویت یک روز بعد.

دانشمندان آن بررسی شده و به اتمام DNA typing در ماه مه سال 1997 و هیچ DNA یافت شد.

با این حال آقای اگان می گوید بیشتر از نمونه جمع آوری شده از آنها استخراج شد و سپس آزمایش دوباره در سال 2001.

در این گردهمایی آقای اگان می گوید او اشاره کرد “مخلوط”.

آقای اگان می گوید: یکی از اجزاء مهم بود سازگار با Ciara مرجع DNA, مشخصات, اما اگر آن را حذف و آن را به نظر می رسد جزئی جزء نیز حاضر شد.

“که با توجه به نشانه ای وجود دارد به طور بالقوه بیش از یک نفر حاضر در آن نمونه,” او می گوید.

آقای اگان می گوید او نمی تواند به هر گونه نتیجه گیری در مورد اینکه آیا جزئی جزء یا “سر و صدا” و یا شواهدی از یک مرد یا یک زن اما او نمی تواند رد هر گزینه.

“ما نمی خواهم به مقایسه کوچک مانند قطعات DNA به دلیل آن است که اطلاعات قابل اعتماد به دلیل آن بسیار کوچک است,” او می گوید.

عدالت استفان هال خواسته است آقای اگان به تایید هنگامی که ظرف برای AJM42 باز شد و او می گوید این تنها دو بار و در مجموع – هنگامی که نمونه های اولیه گرفته شده در مارس 1997 و پیش از آن سفر به نیوزیلند.

Ms Barbagallo است که مصرف Mr اگان از طریق هر یک از ناخن نمونه یکی یکی خود را جنبش ها و امتحانات.

دیگر هشت ناخن گذشته از AJM40 و AJM42 شده اند استفاده می شود در دولت مورد به اثبات آقای ادواردز’ اتهام ارتباط به سه قتل.

شواهد تبدیل شده به ناخن نمایشگاه.

آقای اگان دقیق است چگونه اصلی امتحانات گرفته شده توسط Pathwest دانشمندان و چگونه آنها حمل و نقل بین آزمایشگاه.

آقای اگان می گوید: نتایج اولیه از Pathwest تست آشکار نیست هر ناشناخته مشخصات DNA در هر یک از ناخن قبل از یک عدد فرستاده می شدند به نیوزیلند برای بررسی بیشتر.

او می گوید: ناخن بریده فرستاده شده به NZ (AJM41, AJM42, AJM46, AJM49) گرفته شده از بالای زرد, ظروف و قرار داده شده در مهر و موم شده eppendorf لوله برای حمل و نقل.

AJM40 گرفته شده بود و نه به نیوزیلند, اما گرفته شد به انگلستان بود که در آن تست شده توسط علم پزشکی قانونی خدمات دانشمندان است.

آن را تنها از طریق در نهایت ترکیب AJM40 و AJM42 که دانشمندان قادر به تعیین محل ردیابی نر DNA دادستان معتقد مسابقات با آقای ادواردز.

از آن خواهد شد در 11.35 هستم.

Ms Barbagallo است که در حال حاضر با توجه آقای اگان از طریق چهار قطعه از لباس گرفته از Ciara که آورده شده است به Pathwest آزمایشگاه در 7 آوریل سال 1997.

یک دامن تا یک تی شرت و سینه بند قرار گرفتند polilight معاینه توسط Pathwest دانشمند لوری Webb قبل از بازگشت دست به پلیس دو روز بعد.

مواردی بودند که در نهایت با توجه به Pathwest دوباره چهار سال بعد برای آزمایش های بیشتر و Mr اگان می گوید تجزیه و تحلیل DNA از موارد صورت گرفت در تعدادی از موارد بین سال های 2002 و 2018.

با وجود این مقدار خون که گفته می یافت و در برخی از موارد آقای اگان می گوید هیچ پروفایل DNA کشف شد بیش از آن دوره – از جمله این که از Ciara.

Ms Barbagallo خواسته است آقای اگان در مورد زمان های خاص برخی از نمایشگاه های سمت چپ Pathwest آزمایشگاهی از جمله زمانی که آنها بازگشت به پلیس بازداشت کرده است.

Ms Barbagallo: در هیچ مورد از لباس او در هر زمان و … شما قادر به تشخیص خود DNA?

آقای اگان: هیچ من نمی شد.

دادستان قبلا ادعا 11 بحرانی الیاف اعتقاد به کراوات آقای ادواردز به Ciara قتل پیدا شد بر روی تی شرت.

Pathwest forensic scientist, Scott Egan

Pathwest دانشمند قانونی اسکات اگان اعتبار:ABC پرت

دادستان کارمل Barbagallo از سر گرفتن آقای اگان از طریق آزمایش DNA انجام صمیمی سواب نمایشگاه های گرفته شده از Ciara-پس از ذبح در مارس 1997.

Ms Barbagallo تبدیل شده است تمرکز به سمت یک نمونه شناخته شده به عنوان RH17 گرفته شده از Ciara بدن.

از “بکر” نمونه قابل توجهی است به عنوان دادستان قبلا ادعا آبی دو الیاف پلی استر مطابق Telstra کار یکنواخت شده بود و منابع از Ciara مو در بعد آزمون.

آقای اگان می گوید که او در حال آماده سازی یک نمونه از Ciara مو برای تست به عنوان یک Pathwest دستیار آزمایشگاه.

در طول تست از RH17 آقای اگان گفت: 12 موها انتخاب شدند و باقی مانده از موها نگه داشته شدند در یک زرد-top استریل ظرف.

از 12 یکی 1.8 سانتی متر تکه از مو انتخاب شد برای تست در 1 مارس 2011.

خواندن از اصلی مورد یادداشت آقای اگان می گوید: این بود “روبان پیچ خورده و نامنظم و … آن را دشوار است برای تعیین چه معناست و اگر وجود دارد یک ریشه وجود دارد یا نه”.

DNA شناسایی شده در نمونه است.

Ms Barbagallo خواسته است در مورد مو بیشتر نمایشگاه شناخته شده به عنوان AJM54 بود که یک توده بزرگ از مو گرفته از Ciara.

آقای اگان می گوید: آن را تا به حال نگه داشته شده است در یک کیسه پلاستیکی در داخل یک کاغذ قهوه ای کیسه و نقش خود را به کوه موها بر روی اسلاید شیشه ای آنها را اندازه گیری و سپس برخی از “کلی acroscopic نظر”.

Ms Barbagallo پرسید که چگونه موهای شده اند ذخیره می شود و آقای اگان می گوید آن شده اند که بسته بندی کردن و قرار دادن در خشک سازی یخچال یا فریزر.

“آن شده اند که غیر معمول برای قرار دادن زیادی انبوه از مو بر روی نیمکت,” او می گوید.

یکی دیگر از مو در نمایشگاه شناخته شده به عنوان AJM54 آزمایش منفی برای منی.

دادستان قبلا حاکی از آن با هدف استفاده مشترک فیبر شواهد موجود در هر صحنه جرم که لینک آقای ادواردز به قتل Ciara و جین.

آقای اگان نیز تایید می کند که او را در ورود و خروج Ciara ناخن نمایشگاه در Pathwest سیستم اما او تا به حال نشده است درگیر در تست آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>