تغییر آب و هوا ساخته شده واقعا ترسناک’ آتش افراط و یک سوم بیشتر احتمال دارد


استرالیا شدید bushfire فصل حداقل 30 درصد بیشتر از یک قرن پیش به دلیل تغییر آب و هوا و خطرات ناشی از یک تکرار را افزایش چهار برابر اگر درجه حرارت جهانی بیش از دو درجه افزایش یابد.

جهان آب و تخصیص گروه یک همکاری بین المللی از جمله استرالیا, دانشمندان, استفاده, کارشناسی, روش برای ارزیابی اینکه آیا انسان ناشی از گرمایش جهانی تغییر احتمال bushfires از شدت تجربه در طول 2019-20 تابستان است.

Fire and Rescue NSW firefighters escape flames from the Gospers Mountain fire north-west of Sydney in mid-December 2019.

آتش و نجات NSW آتش نشانان فرار از شعله های آتش از Gospers کوه آتش جنوب غرب سیدنی در اواسط ماه دسامبر 2019.اعتبار:نیک Moir, مدیر

دانشمندان به بررسی احتمال گرمای شدید و خشکسالی و آتش و آب و شاخص به عنوان شدید به عنوان کسانی که فقط با تجربه در مقایسه با استرالیا آب و هوا در حدود سال 1900.

این bushfires جلب توجه بین المللی را در بخشی به دلیل “طبیعت بی سابقه ای از این رویداد” و میلیون ها هکتار سوخته 5900 مسکونی و سازه های تخریب شده و حداقل 34 نفر به طور مستقیم.

تبلیغات

“این واقعا ترسناک به دیدن چنین شرایط شدید در این کشور و همچنین آماده به استرالیا گفت:” Maarten van Aalst, یک محقق با صلیب سرخ و هلال احمر و آب و هوا از مرکز در لاهه هلند و یکی از این محققان است.

مطالعات قبلی از استرالیا گرما را شناسایی کرده اند روشن تاثیر تغییر آب و هوا از جمله 2012-13 فصل تابستان است.

اخیر گرما دوباره ارائه شده روشن تغییر آب و هوا سیگنال با درجه حرارت رانده بالاتر در موج گرما که 1-2 درجه داغتر از 1900 محققان دریافتند. شکستن رکورد درجه حرارت در طول یک هفته در ماه دسامبر – که شکست قبلی استرالیا گسترده روزانه حداکثر – بودند 10 برابر بیشتر احتمال دارد از یک قرن پیش از آنها گفت.

شناسایی تغییرات آب و هوایی نقش خشکسالی سخت تر بود. دانشمندان نمی پیدا کردن یک نسبت تغییر آب و هوا روند در هر دو افراطی سالانه خشکسالی و یا خشک ترین ماه سپتامبر و فوریه آتش فصل است.

A bushfire burning south of Canberra in early February brought another round of heavy smoke and fire threat to the nation's capital.

یک bushfire سوزاندن جنوب کانبرا در اوایل فوریه به ارمغان آورد دور دیگری از سنگین دود و آتش تهدید به پایتخت کشور است.اعتبار:Alex Ellinghausen

اما آب و هوا تاثیر روشن بود به صورت گسترده تر از آتش آب و شاخص مسلما قبل از تابستان شروع شده بود.

اداره هواشناسی شناسایی رکورد ارزش در طول زمستان برای تقریبا 60 درصد از کشور با استفاده از آن انباشته جنگل خطر آتش سوزی شاخص.

با استفاده از یک اصلاح کانادا, آتش, آب و هوا شاخص که بهتر جایگزین سرعت باد محققان دریافتند یک روند نسبت به خطرات بالاتر از حداقل 1979.

آنها برآورد احتمال یک شاخص به عنوان بالا به عنوان ثبت شده در طول تابستان اخیر افزایش پیدا کرده و حداقل 30 درصد و تا آنجا که 80 درصد – از سال 1900 به عنوان یک نتیجه از تغییرات آب و هوایی انسانی.

“ما فکر می کنم آن می تواند بسیار بالاتر” از 30 درصد گفت: Geert Jan van Oldenborgh از سلطنتی هلند مؤسسه هواشناسی و یکی دیگر از محققان.

مدل های آب و هوا “بد هستند در گرفتن مقیاس کوچک افراط و تفریط یا افراط است که بستگی به مقیاس کوچک پروسه” پروفسور ون Oldenborgh گفت.

“این تا حدودی حل, اما در مورد حرارت افراط و این بستگی دارد به شدت در عواملی مانند استفاده از زمین آبیاری شهرنشینی آلودگی هوا و دیگر غیر-آب و هوا از عوامل است که اغلب نشان داده شده در مدل های آب و هوا و اگر آنها را بزرگ و عدم قطعیت.”

استرالیا گرم است حدود 1.4 درجه در طول قرن گذشته و یا سریع تر از افزایش جهانی در حدود 1 درجه. با جهانی افزایش درجه حرارت 2 درجه, شرایط آب و هوا در پشت اخیر آتش سوزی خواهد بود حداقل چهار برابر شایع تر از در سال 1900 تحقیق یافت.

این جهان ضعیف و کاهش تولید گازهای گلخانه ای تلاش های ترک درجه حرارت در دوره به افزایش 4.1-4.8 درجه 2100 در مقایسه با قبل از صنعتی سطح آب عمل ردیاب تخمین می زند.

در حالی که اسناد مطالعه را بررسی آتش آب و خطرات مرتبط با 4 درجه گرمتر جهان وجود دارد “هیچ دلیلی برای فرض” آتش تهدید نمی خواهد همچنان به صعود Friederike اتو از دانشگاه آکسفورد محیط زیست تغییر موسسه گفت.

Mogo on the NSW South Coast was among the towns hard hit by fires around New Year's Day.

Mogo در NSW South Coast در میان شهرهای ضربه آتش سوزی در اطراف روز سال نو.اعتبار:James Brickwood

بیشترین بازدید فیلم ها در محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>