“فیلمنامه زندگی من را نجات داد.”

که ساده و بی ریا بیانیه تحویل داده شده توسط ریچارد قیمت تحسین رمان نویس و فیلمنامه از جمله آثار قابل توجه به عنوان “Clockers,” “Mad Dog and Glory” “شب” و “سیم” او به عنوان جمع آوری ایان McLellan شکارچی جایزه دستاورد حرفه ای از WGA شرق شنبه شب در طول سواحل شرق مراسم در منهتن ادیسون سالن.

قیمت به جمعیت گفت که در حال حرکت به فیلمنامه کمک کرد تا خود را گسترش افق دید و او را به طور کلی بهتر است نویسنده. پس از نوشتن اولین رمان خود را در 24 او سوخته 30 به عنوان او در کتاب شماره 4.

“من خیلی رسیده و با ناامیدی شما می تواند بوی آن روی من” او گفت:. “فیلمنامه زندگی من را نجات داد — من روانی زندگی معنوی من زندگی من زندگی مالی و در واقع من زندگی فیزیکی.”

او نقل مکان کرد و به فیلمنامه تبدیل شد و یک “کک سر” در همان زمان استدلال “اگر من یک معتاد به مواد مخدر ممکن است من به عنوان یک فیلمنامه.”

در پایان “لگد زدن کک آسان بود. فیلمنامه سخت بود به پا زدن.”

زمانی که قیمت ارسال به مطالعه خرده فرهنگ های غیر معمول مانند استخر زرنگ به قلم اسکریپت برای 1986 “رنگ پول” او متوجه شدم چقدر مهم آن این بود که به مطالعه افراد ناآشنا و فرهنگ. عامل از ماکسیم “نوشتن آنچه که شما می دانید” قیمت مشاهده: “آنچه که من می دانم فقط رفته از a teacup به یک اقیانوس است.”

حرکت بین رمان و فیلم و سریال تلویزیونی از جمله HBO است “سیم” “شب” و “شیطان” است و سود کار خود را در هر دو رسانه. “چیزهایی که فیلمنامه بازی من, من واقعا می تواند به شهر برود و در صورت رمان” او گفت:. “آنچه که من آموخته است که در رمان های من با نکات دقیق وظریف زمانی که من فیلمنامه نوشت.”

فراتر از بهبود هنر و صنعت خود را, قیمت تاکید کرد که نوشتن برای صفحه نمایش کمک کرد او را به یک فرد بهتر.

فیلمنامه “استعداد من من با گسترده تر و گسترده تر قلب و فراگیر راه به رویکرد جهانی و نوشتن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im