تماس نزدیک: ردیابی ویروس از سیدنی حومه شرقی


در هوای گرم و آفتابی تابستان بعد از ظهر این هفته Ronel ویلیامز از دوور ارتفاعات پریدند در ماشین و در راس تپه به Bondi ساحل.

آن را برای ورزش, قهوه و یا حتی قدم زدن در امتداد مشهور جهان در ساحل و تفرجگاه.

Drive-through coronavirus testing at Bondi Beach on Friday.

درایو-از طریق coronavirus تست در Bondi ساحل در روز جمعه.اعتبار:Edwina ترشی

51 ساله شده بود تا شب قبل با یک گلو درد.

و در انتهای شمالی این ساحل در ماشین پارک COVID-19 درایو-از طریق تسهیلات تبدیل شده است و جدیدترین ویژگی های معروف جهان برجسته شده است.

تبلیغات

چشمک زن نشانه هدایت رانندگان به مرکز آزمایش کردن کمپبل رژه و جادوگران کلاه علامت راه برای تست متحرک. که در آن بازدید کنندگان ممکن است یک بار باید انتظار برای دیدن یک bronzed نجات غریق در حال حاضر وجود دارد پزشکی کارگران پوشیدن کامل حفاظت فردی و تجهیزات کامل چهره سپر محافظ.

“قبل از من فقط فکر کردم آن بود اگر شما تا به حال شده است در تماس با خارج از کشور مهمان” ویلیامز می گوید. “اما امروز صبح من شنیده ام آنها گفت: آنها همه را تشویق به رفتن تا آنجا که من به خوبی احساس نمی من فکر کردم این بهترین بود به انجام این کار است.”

Bondi Beach is closed because of the coronavirus lockdown.

Bondi ساحل بسته شده است چرا که از coronavirus مستند. اعتبار:Rhett Wyman

در بعد از ظهر چهارشنبه یک جریان ثابت از رانندگان می کشد به خلیج هر چند دقیقه. بسیاری از کسانی که بودند در حال آزمایش بود و مسافران در خودرو. اکثر پدر و مادر نورد شد تا با کودکان در صندلی عقب. برخی از ماسک ، ترین نداشت.

نزدیک به یک ماه پس از صحنه های شلوغ Bondi ساحل رفت و در سراسر جهان برجسته چگونه استرالیایی بودند نادیده گرفتن درخواست های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این coronavirus سیدنی شرق باقی می ماند یک نقطه کانونی مبارزه برای جلوگیری از جامعه انتقال این بیماری است.

محلی و فدرال MP دیو Sharma اذعان شده اند وجود دارد با مشکلات اجتماعی فاصله در یک پرجمعیت منطقه محبوب با مردم کمتر تحت تاثیر coronavirus. “رفتار اتحادش را تغییر و بهبود مردم در حال گرفتن پیام” او می گوید. “بدیهی است که رفتن در اطراف حومه آن را کاملا متفاوت — مردم هنوز هم از خرید قهوه و غذای آماده و یا در حال ورزش کردن.

“من هرگز دیده می شود بسیاری از ورزش در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک” او می گوید: بدون یک اشاره از طنز. “مردم در حال برگشت به ساده لذت.”

Runners and walkers in Centennial Park last week.

دونده و واکر در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در هفته گذشته.اعتبار:James Brickwood

بسیار قابل مشاهده و حرکت جنجالی به تعطیل ساحل شد لحظه ای کلیدی در پیام رسانی از اهمیت اجتماعی فاصله.

آخرین داده ها نشان می دهد که این روند در سراسر ولز جنوبی جدید در حال رفتن در مسیر درست با کمتر از 30 مورد جدید پیدا کردم هر روز پس از عید پاک یکشنبه با وجود تست بیش از 13000 نفر است. این ویروس نیز آلوده کرده است و تقریبا 3000 نفر است اما بیش از 1350 نفر بهبود یافته اند.

تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه در NSW بیمارستان ها کاهش یافته است به طور پیوسته از 43 در آغاز ماه به 26 در روز چهارشنبه. افرادی که نیاز به فن های باقی مانده منطقی ثابت با 19 نیاز به کمک به نفس کشیدن در روز چهارشنبه از 22 هفته گذشته است.

در دو هفته اول ماه مارس NSW سلامت داده ها نشان می دهد که 27 مورد جدید در Waverley با هفت منشا ناشناخته. در نزدیکی Woollahra اعداد در حال عقب نشینی با تنها هشت مورد جدید که چهار منشا ناشناخته.

اما در کشور همسایه رندویکک وجود دارد که 28 مورد جدید با هفت منشا ناشناخته.

روز دوشنبه NSW Health شد پس نگران تعداد موارد منشا ناشناخته در مناطق مختلف از جمله بلککتون, پنریته و رندویکک که در آن گفت: ساکنان با هر گونه علائم باید بررسی شود. روز چهارشنبه که گسترده تر بود و هر کسی با بسیار به عنوان یک “خارش گلو” تشویق می شد به آزمایش می شود.

هیچ توضیح رسمی برای ظاهر رندویکک و نه بلککتون یا پنریته در غرب سیدنی در لیست. گمانه زنی ها در مراکز جامعه انتقال از کسانی که بی اطلاع هستند و حتی coronavirus.

در حالی که یک ماه پیش از آن بود که ورود از خارج از کشور که نگران مقامات مرزها باید پس از بسته (فاجعه مشکلاتی مانند روبی شاهزاده کشتی کروز وجود) با موارد تا حد زیادی مشخص و محدود.

برخورد با ناشناخته ها

بعدی مقابل تبدیل به عفونت بدون هیچ منبع شناخته شده. این موارد نگرانی بزرگ برای مقامات بهداشتی زیرا آنها نشان می دهد غیر قابل تشخیص موارد از coronavirus پخش از طریق جامعه: که در آن وجود دارد یک مورد وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر پنهان است.

رندویکک و باندی باید نسبت بالایی از افراد جوان است که چرا NSW سلامت برتر Gladys Berijiklian و وزیر بهداشت براد Hazzard شده در درد به دریافت پیام از طریق به افراد جوان که در آنها سیستم ایمنی بدن به ویروس.

اما تنها چند کیلومتری جنوب حومه بسیار بزرگتری از جمعیت بالای 60. اگر جیب گسترش عفونت از منابع ناشناخته را به ماروبرا به عنوان مثال که در آن بیش از یک پنجم ساکنان سالخورده بیش از 60 خوشه ای که می تواند به مراتب بیشتر از تاثیر قابل توجهی.

به طور مشابه در کشور همسایه Kingsford که در حال حاضر مورد تأیید و بسیار پایین تر اجتماعی و اقتصادی جمعیتی به رندویکک. پایین تر وضعیت اجتماعی و اقتصادی یک پروکسی برای دیگر عوامل خطر قوی برای COVID-19 (مانند بیماری های مزمن و سیگار).

همان نگرانی وجود دارد در سراسر استرالیا. این عوامل تاکید چرا مقامات نگران موارد از یک منبع ناشناخته ترک آنها را کمی چاره ای جز انجام پر زحمت ردیابی کار به قفل کردن شناخته شده فرستنده و تعیین کسی که با آنها در تماس است.

ردیابی منبع

مقامات بهداشتی در سراسر کشور باید افزایش تا تیم به پیگیری کردن افرادی که در تماس با یک تایید COVID-19 مورد است.

حدود 150 نفر از کارگران در حال ساخت یک برآورد 1300 تماس شبانه روز زحمت و تلاش برای پیدا کردن که ممکن است در تماس با تازه تایید مثبت مورد.

استاد Lyn گیلبرت از ماری بشیر موسسه برای بیماری های عفونی و امنیت زیستی در دانشگاه سیدنی استرالیا می گوید که “احتمالا بهترین کشور جهان برای تشخیص موارد و نه از دست رفته آنها را”.

“ما انجام داده ایم بسیار خوب است, اما آن را بسیار دشوار است به توان 100 درصد است. آمار و ارقام در حال حاضر نشان می دهد ما در حال انجام یک بازی فوق العاده خوب کار — به طور متوسط در سراسر کشور هر مورد انتقال به کمتر از یک دیگر — که یک ادای احترام به فیزیکی-فاصله اقدامات و تماس با ردیابی که انجام شده است.”

این نشان می دهد اهمیت تماس با ردیابی که در آن مقامات بهداشت عمومی زحمت شناسایی آنها تایید بیمار شده است در تماس با خود را قبل از تشخیص به طوری که آنها می تواند تعطیل گسترش. هنوز هم وجود دارد 350 موارد با منشا ناشناخته در NSW از بیش از 400 در اوج آن است.

“این بسیار کار فشرده — ما تنها قادر به انجام آن است چرا که سلامت عمومی نیروی کار افزایش یافته است فوق العاده با آوردن افراد فوق العاده و از آنجا که ما قادر به نگه داشتن کل مورد اعداد پایین نسبتا کم” گیلبرت می گوید.

“اگر اعداد رو از کنترل خارج شده و شروع به بالا رفتن و عمده شیوع بیماری در بسیاری از مکان های که تبدیل به دشوار است. به همین دلیل بسیار مهم است سعی کنید به نگه داشتن تعداد کم است و باید همه انجام کمی خود را از نظر فیزیکی فاصله و ماندن در خانه.”

مشکل از بیمارانی که بدون علامت باقی می ماند یک گروه گیلبرت می گوید: “ما واقعا لازم نیست که یک دسته در همه حال”.

در مکان های که در آن وجود دارد شیوع بیماری در میان خارجی ها و یا گرد مسافران — مانند برگشت — خوشه می شود بیشتر احتمال دارد به حرکت و عنکبوت را به عنوان افراد آلوده به حرکت به مناطق دیگر از آنجا که آنها نه اقامت دائم. برای مثال یک گروه از برگشت اقامت در باندی شنیدن حومه است coronavirus hotspot را انتخاب کنید و به حرکت در خارج از منطقه برای جلوگیری از ابتلا به ویروس اما ناخواسته آن را با آنها.

همه گیر مشاور به دولت های ایالتی و فدرال دانشیار آدم Kamradt-اسکات گفت که او نگران بود NSW تا به حال یک “واکنش رویکرد” به تماس با ردیابی که به معنای فرایند شروع نمی شود تا زمانی که یک مورد مشکوک به ارتباط به یک خوشه آزمایش مثبت است. “ما باید به دنبال در شروع ردیابی زودتر برای هر فرد تست شده اما بسیار زیاد است که نیاز به تخصیص منابع,” او می گوید. “ما نیاز به یک عظیم سلامت نیروی کار به انجام این کار است.”

او می گوید در طول شیوع بیماری ابولا در لیبریا و سیرالئون مقامات بهداشتی شاغل توده های مردم که شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه از شیوع و اعزام آنها را به عنوان تماس با ردیاب. “این چنین یک عنصر حیاتی” او می گوید.

“این یک چالش است اما آن را امکان پذیر انجام می شود و آن را با اتکا بر یک سطح بالایی از جامعه انطباق و تمایل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد مردم آنها را ملاقات کردم و با حرکات آنها را [در خود برنامه به طور بالقوه عفونی دوره].”

Kamradt-اسکات نیز اندکی نگرانی تماس با ردیاب نمی شد جلسه با مشکوک و تایید موارد مرتبط به خوشه به جای تکیه بر روی تلفن و یا ایمیل. “که چهره به چهره است که واقعا مهم است … شما صدای پاشیده و از طریق تلفن.

“هنگامی که شما در مقابل کسی که از دیدن سفیدی چشم خود آنها بیشتر تعاونی و شما می توانید انتخاب کنید تا در دیداری,” او می گوید. “شما می توانید بگویید که تا چه حد به کسی است که سازگار است. اگر شما کسی است که دفاعی خود در پاسخ این پرسش در مورد اینکه آیا آنها به احتمال زیاد سازگار و خود منزوی برای 14 روز.”

در روز پنج شنبه نخست وزیر اسکات موریسون توصیف نیاز به “مقیاس صنعتی” تست و ردیابی تماس قبل از دولت می تواند با در نظر گرفتن محدودیت های بلند. او گفت: سه مورد نیاز باید قبل از ملاقات قوانین در حال تغییر: تست بیشتر بهتر است تماس, ردیابی و سریعتر واکنش به شیوع بیماری.

دولت نیز پیشنهاد انتخاب کردن در نرم افزار ردیابی برای تلفن های همراه به کاربران هشدار اگر آنها در نزدیکی به کسی که بعد از تایید به توان مثبت است.

‘در حال حاضر ما نیاز به رد گم کردن’

Singer Abby Kenneally tested positive in late March.

خواننده ابی Kenneally آزمایش مثبت در اواخر ماه مارس است.

خواننده ابی Kenneally تا به حال coronavirus و کمک به تماس با ردیاب مقابله با کسانی که او تا به حال در ارتباط با بوده است. 21 ساله آزمایش مثبت در مارس 29 پس از گسترش ویروس از طریق یک رشته از جفت باند در سیدنی شرق.

Kenneally مشترک یک میکروفون در یک استودیوی موسیقی با یک دوست که تا به حال ندانسته قرارداد آن را از یک نوازنده باس چند روز قبل. دوستان تست مثبت در مارس 26 و Kenneally رفت و مستقیما به انزوا.

“هنگامی که من تست مثبت آنها مانند در حال حاضر ما نیاز به رد گم کردن و دیدن همه است که شما بوده ام در تماس با بیش از گذشته از روز قبل,” او می گوید.

Kenneally می گوید NSW بهداشت خواسته او برای بازگشت به روز قبل از او شروع به نشان دادن علائم. “من تا به حال به یاد داشته باشید هر کس که من تا به حال دیده می شود,” او می گوید. “آنها خواسته برای تمام جزئیات خود را به در تماس گرفتن اما من هم در زمان قدرت و همچنین messaged هر کس به عنوان به خوبی.”

Kenneally در حال حاضر بازیافت و دریافت نامه ترخیص از طریق ایمیل در روز دوشنبه.

‘وجود دارد ممکن است شکست’

مانند شهرستانها در سراسر کشور, تاثیر بر محلی و MP شارما جامعه قابل توجهی بوده است. اما از بخت خوب در مقایسه با جاهایی مثل نیویورک از دست داده است بر او.

“من حس صحبت کردن به صاحبان کسب و کار است که مهم ترین چیز این است که گرفتن کنترل بهداشت عناصر قبل از آنها می توانید شروع به در نظر گرفتن بازگشت به حالت عادی” او می گوید. “من فکر می کنم وجود دارد همچنین یک درک آن ممکن است تدریجی, سرنشین باز گشت وجود دارد ممکن است شکست است.”

به اندازه از دست دادن کسب و کار مهم است. “مکان هایی مانند ناخن سالن ورزشگاه کسانی که مردم واقعا صدمه زدن — برخی از مدل های کسب و کار نمی تواند مقابله,” او می گوید. “کسب و کار انتظار می رود که آنها در حال رفتن به عقب به حالت عادی برگشت به 100 درصد آنها درخواست ما چگونه به عقب بر گردیم به 40, 50, 60 درصد است.”

این دیپلمات سابق همچنین دارای یک چشم بر جهانی دست زدن به بحران استدلال استرالیا و کشورهای دیگر باید با انجام یک بررسی جهانی به سازمان جهانی بهداشت.

با وجود استرالیا نسبی موفقیت در مهار این ویروس کارشناسان معتقدند آن را بیش از حد به زودی به در نظر گرفتن محدودیت های بلند اشاره به این که در یک نقطه وجود دارد تنها یک نفر در ووهان مرطوب بازار با کوروناویروس.

پرسید: زمانی که محدودیت ممکن است برداشته شود گیلبرت فرانک است: “کسی که می گوید آنها می دانند که در این مرحله است که خود را به شوخی.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi