باشگاه مجموعه به اتخاذ یک خانواده-اولین رویکرد در طول خاموش کردن


قبل از آن غیر ممکن می شود به سفر در سراسر کشور AFL باشگاه هستند به احتمال زیاد به بازیکنان و کارکنان که در حال از بین ایالتی ترک با خانواده خود را.

بسیاری از ایالت و قلمرو مرزهای بسته خواهد شد روز چهارشنبه به استرالیا آماده به فشار علیه COVID-19.

Family values: Demons coach Simon Goodwin at Optus Stadium in Perth.

ارزشهای خانوادگی: شیاطین مربی سیمون گودوین در Optus ورزشگاه در پرت.اعتبار:AAP

ملبورن سیمون گودوین است که از جنوب استرالیا اولین مربی به آدرس shutdown از AFL حداقل تا 31 مارس شناخته شده وضعیت قبل از تیم خود زد بر روی Optus استادیوم بازی, West Coast در روز یکشنبه.

در پست خود-بازی نظرات او گفت که شیاطین می خواهم به همه بازیکنان خانه به خانواده خود را.

تبلیغات

“من فکر می کنم ما می خواهم برای به دست آوردن بازیکنان ما را به خانواده خود زندگی می کند برای یک دوره از زمان. ما هنوز مطمئن شوید که چه خواهد شد. اولین فکر ما خواهد بود به انجام این کار است.

“فوتبال ثانویه است. من مطمئن هستم که ما با عملکرد بالا و تیم پزشکی تیم خواهد آمد تا با یک برنامه مناسب برای کسانی که بچه ها که دور هستند – چه در داخل خانه یا خارج از منزل, ما, مطمئن, اما ما می دانیم که باید به یک استراحت از باشگاه و خانواده اولویت در حال حاضر.”

West is best: Adam Simpson addresses his team at three-quarter time during the Eagles' round one clash against the Demons.

غرب بهتر است: آدم سیمپسون آدرس های تیم خود را در سه چهارم زمان در طول Eagles’ دور یک برخورد در برابر شیاطین.اعتبار:گتی ایماژ

هر باشگاه به بازیکنان و اعضای کادر که ناپاك را از خانه متحده به بازی فوتبال و یا کار در بازی است.

عقاب مربی آدم سیمپسون بستری بودن مطمئن نیستید که چگونه برای رسیدگی به وضعیت خود را با بازیکنان قبل از بازی.

او گوش به Gill McLachlan اعلام در ماشین در راه به زمین و گفت: یک زن و شوهر از حالات ذهن او آمده است.

“می توانم به شما بگویم این بازیکنان و یا شما نیست بحث در مورد آن ؟” او گفت:. “ما صحبت در مورد آن با ما رهبران ،

“من نمی دانم که آیا به بگو این آخرین بازی برای دو یا سه ماه پس بیایید آن را درمان مانند ما grand final یا این فقط یک دور آن را چهار امتیاز’.

“من نمی دانم که آیا برای ایجاد انگیزه با چیزی در امتداد خطوط از” برخی از مردم وجود دارد که ممکن است به تماشای آخرین بازی از پایی تا به حال امروز.

“این عجیب و غریب واقعا 10 روز گذشته برای ملت و ما بخشی از آن است. من با افتخار از بازیکنان ما است. من افتخار ملبورن بازیکنان و همچنین برای قرار دادن در یک نمایش.

“امیدوارم ما قرار داده و یک لبخند بر روی برخی از چهره مردم برای چند روز. من حالا یک دقیقه من به تماشای هر بازی [دور اول].”

باشگاه باید یک روز را به مرتب کردن بر اساس ترتیبات سفر و آموزش ها و برنامه های آمادگی جسمانی برای بازیکنان خود را قبل از خاموش کردن.

از آن خواهد شد شبیه به تمدید پایان فصل دوره که در آن بازیکن خواهد شد انتظار می رود برای ادامه برای آموزش خود و بازگشت در اوج بیماری است. به عنوان آنها قادر نخواهد بود به سر به بالی, لاس وگاس و یا اروپا در طول این اخراج که باید راحت تر از معمول است.

سیمپسون هشدار داد که مردم نیاز به آماده برای بازگشت به یک بازی است که کمی متفاوت به آنچه که ما لذت بردن از در حال حاضر.

“ما همه در این با هم. هر باشگاه است که به مسائل مختلف” او گفت:.

“خط پایین ما خواهد شد نگاه بسیار متفاوت از نظر مالی از شاید یک تیم مثل من پیر باشگاه شمالی (ملبورن) اما صدمه دیده است هنوز هم وجود دارد.

“و این صنعت را به عنوان یک جمعی. این احتمالا به معنای تغییر در نقش های تغییر در سراسر صنعت در نحوه مدیریت کارکنان ما و بازیکنان است.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که با هم ماندن و درک وجود خواهد داشت تغییر – و نه فردا از آن خواهد شد را. وقتی اتفاق می افتد که من فکر می کنم همه اشکال رهبری در صنعت ما باید با قرار دادن دست خود را به می گویند هر آنچه در آن طول می کشد شما انجام خواهیم داد.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>