سی ان ان اقدام به خرید محتوا-پیشنهاد راه اندازی سایبان برای ساخت اخبار دیجیتال پلت فرم

سی ان ان به دست آورد سایبان 15-فرد هنگام راه اندازی است که توسعه شخصی و حریم خصوصی-مطالب متمرکز-موتور توصیه. این WarnerMedia متعلق به خروجی اخبار گفت: آن را با استفاده از سایه بان فناوری به سرعت بخشیدن به توسعه یک پروژه جدید برای اتصال کاربران “اعتماد به منابع سرایان و سازندگان.”

از نظر معامله نیست افشا می شود. تاسیس در سال 2017, سایه بان (سایبان.cr) را مطرح کرده و 4.5 میلیون دلار به رهبری خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت ماتریس همکاران با توجه به Techcrunch.

سی ان ان گفت: همه سایبان 15 کارکنان خواهد شد پیوستن به, اخبار سازمان, رهبری بنیانگذار و مدیر عامل برایان ویتمن که قبلا به عنوان Spotify اصلی دانشمند. سایه بان تیم را تحسین کرد از شرکت ها از جمله Instagram, گوگل, توییتر و Flipboard.

سی ان ان گفت: آن را با استفاده از سایبان سیستم برای توسعه “NewsCo,” کد-نام خود را برای آینده اخبار و اطلاعات پلت فرم مواجه نگردند با محتوای فرم سی ان ان و شخص ثالث و همکاران. با علاوه بر این از سایه بان تیم سی ان ان خواهد شد که یک تیم از حدود دو دوجین متمرکز بر “NewsCo” پروژه.

“این کسب و ما را قادر می سازد تا نور را در یک معامله ثابت شده بهترین در کلاس تیم که دانش و مهارت مجموعه را گرفته ام چندین ماه یا حتی سال به جمع آوری” سی ان ان EVP و رئیس دیجیتال افسر اندرو مورس (تصویر بالا) گفت: در اعلام کرد. “سایبان فرهنگی از سرعت چرخه تکراری نرم افزار و توسعه محصول ما را قادر به سرعت بیشتری تحقق بخشیدن به جاه طلبی های ما و تحویل در برابر اهداف ما است.”

تاج پوشش با استفاده از ترکیبی از ویراستاران انسانی و یادگیری ماشین به سطح مطالب مردم به احتمال زیاد به علاقه مند در حالی که حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران’ دستگاه. در سال 2018 سایه بان راه اندازی شد و موضوع برنامه های iOS را فراهم می کند که یک انتخاب روزانه شخصی محتوای اخبار. با کسب موضوع برنامه خواهد بود فاز سی ان ان گفت:.

“شده است وجود دارد هرگز یک مطلب مهم هم برای کمک به مردم کشف منابع قابل اعتماد در اطراف موضوعات و مسائل که مهم ترین آنها” ویتمن در بیانیه ای گفت. “ما فوق العاده هیجان زده برای پیوستن به این تیم در CNN به ساخت برخی از محصولات شگفت انگیز خود را برای میلیون ها نفر از کاربران جهانی.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>