Coachella دلیجان جشنواره به احتمال زیاد در حال حرکت به اکتبر

منابع متعدد بگویید مختلفی است که هر دو تعطیلات آخر هفته از جشنواره Coachella و همچنین دلیجان جشنواره موسیقی است که به شرح زیر شده اند به تعویق افتاد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. Goldenvoice به اطلاع عوامل در حال حاضر و استنتاج که در دسترس است در تعطیلات آخر هفته متوالی در ماه اکتبر — با شروع Oct. 9.

سازمان هنوز به انتشار یک بیانیه را خودی می گویند این تصمیم اجتناب ناپذیر بود به عنوان coronavirus وحشت همچنان رفت و برگشت به بخش سرگرمی زندگی می کنند.

Dominos در حال سقوط در جشنواره جهانی به عنوان Coachella و دلیجان تعویق دنبال به سرعت روی پاشنه از بعد از ظهر جمعه اعلام جنوبی که توسط غرب به طور رسمی برای سال 2020 است. بود که قبل از آن توسط یک صبح جمعه در کنفرانس خبری رسما تایید روز از گزارش که میامی EDM مبتنی بر جشنواره موسیقی فوق العاده بود که به نام خاموش. امروز میامی زمستان موسیقی کنفرانس نیز نامیده می شد ،

این Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره, که برای چندین سال است تکرار همان ترکیب بیش از دو تعطیلات آخر هفته به جای فقط یکی بود که مجموعه را به محل مارس 10-12 و دوباره مارس 17-19. برنامه ریزی شبانه headliners شد Rage Against the Machine, Travis Scott and Frank Ocean. دلیجان یکی از ملت بزرگترین سالانه موسیقی کشور جشنواره ها بود به دنبال در همان زمینه در Indio مارس 24-26 with Carrie Underwood, Eric Church and Thomas Rhett در تیتر اسلات.

شایان ذکر است که به کویر سفر, جشنواره, در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Oldchella شد بسیار موفق موسیقی گردهمایی که برگزار شد در پاییز 2016 از اکتبر 7 تا 9 و 14 تا 16. آن را برجسته, the Rolling Stones, باب دیلن, Paul McCartney, نیل جوان, راجر واترز و این که در این لایحه و فروش بیش از 160 میلیون دلار.

این Coachella Valley و شهر Indio باید اقامت ظرفیت جذب ده ها هزار نفر که حضور در این جشنواره ها در پاییز. و در حالی که این شهرستان و شهرستان ندارد مجبور به لغو Coachella یا دلیجان با توجه به coronavirus پنج مورد گزارش در شهرستان ریورساید فشار آن را نزدیک به یک عمل انجام شده است. با حرکت جشنواره به عنوان مخالف به لغو آنها Goldenvoice — و پدر و مادر شرکت AEG — می تواند سپر خود را از داشتن باعث لغو بیمه است که ممکن است یا نه ممکن است پوشش بیماری های مسری.

انواع رسیده به Goldenvoice برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>