کوکا کولا برای خواستگاری مرفه و مشتاق مصرف کنندگان با کشت جدید راه اندازی

هند بخش از شرکت کوکا کولا در حال برنامه ریزی برای رول کردن تعدادی از محصولات و برندها به خصوص در مرفه و مشتاق مصرف کننده دسته بندی که در آن معتقد است که کمک خواهد کرد که افزایش نمونه کارها خود را در کشور است.

این شرکت طبقه بندی شده خود را پایه مصرفی در کشور به سه دسته. برای اولین بار از این مرفه متشکل از کسانی که استطاعت قیمت های بالاتر و از آنها شرکت می تواند مشتق برتر حاشیه. دوم mid-tier بخش — تا حد زیادی از خریداران آن محصولات موجود. سوم این که مشتاق مصرف کنندگان که انتخاب کردن برای بودجه دوستانه نوشیدنی.

با توجه به کوکا کولا مقرون به صرفه بخش اقدام به خرید محصولات با قیمت مناسب در 10-15 تومان و در اواسط ردیف در Rs 15-25. محصول قیمت فراتر از 25 تومان برای بخش مرفه. از نظر مصرف کننده پایه های ایالات متحده بر اساس چند ملی کنگلومرا است که 50-60 میلیون نفر را به عنوان طبقه بندی طبقاتی مرفه در کشور در حالی که 450-500 میلیون خواهد بود mid-tier مصرف کنندگان است. بقیه جمعیت حسابداری برای 850 میلیون شامل مشتاق کلاس.

“ما با نمونه های موجود ما به خوبی توسعه یافته در اواسط ردیف. آن است که در مرفه و مشتاق کلاس است که ما باید بیشتر محصولات” گفت: T Krishnakumar رئیس جمهور در کوکا کولا هند و جنوب غرب آسیا است.

در این تلاش کوکا کولا در حال حاضر معرفی Smartwater و Schweppes که هدف نسبت مرفه مشتریان. آن را نیز معرفی Rani Float.

به عنوان بخشی از محصول جدید رول-outs Krishnakumar گفت: Smartwater و Schweppes نمونه کارها گسترش خواهد یافت و بیشتر محصولات آب در زیاده روی بخش در نظر گرفته می شود. در حال حاضر آن را تا 65 محصولات در هند.

این Schweppes محدوده در حال حاضر متشکل از تونیک, آب, آب جوش و زنجبیل آل که همه آنها در دسترس هستند در 330 میلی لیتر و 250 میلی لیتر بسته. این Smartwater آبرسانی در محدوده هند متشکل از 750-بطری میلی لیتر در قیمت 50 تومان.

غیر از آن طیف وسیعی از نوشیدنی های گازدار و آب گازدار و آب میوه و سایر نوشیدنی کوکا کولا نیز راه اندازی شد صفر درصد الکلی مالت آشامیدنی باربیکن موجود در 330 میلی لیتر و 250 میلی لیتر بسته.

کوکا کولا معتقد است که محصولات جدید قیمت مصرف کننده در سراسر نقاط کمک خواهد کرد که این شرکت در رسیدن به هدف خود از ساخت هند سوم آن بزرگترین بازار جهان.

این شرکت امیدوار است آن را می تواند دفع مداوم رکود با حجم توزیع آن عضله است که در سراسر امتداد پنج میلیون و رسانه ها در کشور است.

Krishnakumar گفت: رشد فروش نوشابه های گازدار شده است در تاریخ همتراز با رشد آن ثبت شده در آبرسانی و آب بخش.

خواسته در مورد امکان افزایش قیمت رسمی گفت که حتی اگر این شرکت استراحتگاه برای پیاده روی قیمت آن خواهد شد در برخی از sku ها و محصولات در کل محدوده است. “در نتیجه اثر در این شرکت خواهد بود حاشیه” او گفت:.

به عنوان بخشی از آن مصرف کننده اتصال ابتکار کوکا کولا خلبانی با استفاده از زبانهای محلی در نام تجاری خود را. در بنگال غربی این شرکت تصمیم گرفته است به چاپ نام تجاری در بنگالی – این lingua franca از دولت است. این راه Krishnakumar احساس با نام تجاری خواهد شد که بیشتر احساسی مصرف کننده وصل کنید.

بر اساس آمادگی کوکا کولا بسته بندی مایعات جایگزین سیستم سازگار با محیط زیست در کشورهای دیگر و پاسخ از West Bengal, شرکت ممکن است به رول با استفاده از زبان های محلی در کشورهای دیگر نیز هست.

کوکا کولا نیز گره خورده است تا با Kolkata Knight Riders برای ترویج نام تجاری برای فصل آینده لیگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>