قهوه روز دریافت tranche اول جهانی فناوری پارک درآمد حاصل از فروش

قهوه روز شرکت (CDEL) آموخته است به دریافت tranche اول پرداخت از سهام خصوصی عمده استون و دارایی غیر منقول شرکت Salarpuria تاما گروه به عنوان بخشی از قرارداد خود را به فروش جهانی ایجاد پارک فناوری منابع دانم می گفت.

درآمد حاصل از حدود 150 تومان کرور روپیه دریافت کرده بودند توسط بنگلور-بر اساس زنجیره ای قهوه آنها اضافه شده است. این معامله به ارزش فناوری پارک در 2,700 تومان کرور. با وجود اعلام تصمیم خود به سمت سهام در دهکده جهانی پارک فناوری در مرداد ماه سال گذشته معامله گیر کرده بود به علت عدم طلبکاران رضایت. به خصوص بدون اعتراض گواهی بله از بانک انتظار که منجر به تاخیر در انعقاد معامله. “پس از دریافت تمام مصوبات از طلبکاران جهانی ایجاد پارک فناوری معامله شد گفت:” یک فرد است. “بقیه از درآمد حاصل از پرداخت خواهد شد در چند هفته آینده,” او گفت:.

با این پرداخت سرمایه در گردش وضعیت به احتمال زیاد به بهبود بنگلور-بر اساس زنجیره ای قهوه. یک تکه بزرگ از درآمد حاصل به احتمال زیاد مورد استفاده در کاهش بدهی های کلی شرکت بهره outgo انتظار می رود در آینده چهارم.

در پایان ماه ژوئیه سال 2019 را جمع بدهی بود در Rs 4,970 کرور که Tanglin تحولات بدهی بودند در Rs 1,622 کرور. CDEL گل سرسبد قهوه خرده فروشی بازوی قهوه روز جهانی مجموع بدهی روپیه بود 1,097 کرور. منابع گفت: حدود 2,000 تومان کرور روپیه از درآمد حاصل از دهکده جهانی با تکنولوژی مقابله می تواند مورد استفاده برای کاهش بدهی. به عنوان بخشی از آن deleveraging طرح CDEL است واگذار آن کارگزاری کسب و کار ‘Way2Wealth اوراق بهادار’ به Shriram مالکیت اعتماد در ژانویه.

پس از مرگ CDEL بنیانگذار رئیس V G سیذارتا سال گذشته کنگلومرا است که در مواجهه با بحران نقدینگی با توجه به بهره بالاتر سبقت گرفتن نسبت خدمات بدهی. این معامله از دهکده جهانی پارک فناوری بسیار مهم برای این شرکت به منظور کاهش بدهی های خود را و سهولت کار سرمایه وضعیت.

در حال حاضر تجارت در CDEL سهام به حالت تعلیق باقی می ماند که این شرکت قادر به ارائه آن در حسابرسی صورتهای مالی در زمان.

این شرکت به دنبال زمان بیشتری از رگولاتور برای ارائه حسابرسی نتایج با استناد به عدم اتمام تحقیقات داخلی. در ماه اوت سال گذشته این شرکت را به خود اختصاص داده Ashok Kumar Malhotra بازنشسته حفاری مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) برای بررسی به ادعا نامه نوشته شده توسط V G سیذارتا. او همچنین اختصاص به مورد مداقه قرار دادن این کتاب ها از حساب شرکت با کمک یک شرکت حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>