آگاه هیئت مدیره به بحث کسب و کار تجدید تلاش در فوریه 24

هیئت مدیره که در آن خدمات عمده آگاه است جلسه ای در چنای در دوشنبه Nasdaq-فهرست شرکت دوم چنین دیدار در هند از برایان Humphries در زمان بیش به عنوان مدیر ارشد اجرایی و مدیر عامل سال گذشته است.

با توجه به منابع در دانش هیئت مدیره است که به احتمال زیاد عمدی در طیف وسیعی از مسائل از جمله کسب و کار تجدید تلاش ها گرفته تا مدیر عامل جدید و همچنین مسائل مربوط به تحویل قابلیت در هند.

“هیئت آگاه معمولا در دیدار یک یا دو بار در هند هر سال این را به عنوان یکی از مهم تحویل پایگاه برای شرکت” فرد گفت. اما هنوز روشن نیست که آیا مؤسسین فرانسیسکو d’souza که به تازگی اعلام کرد که تصمیم خود را به مرحله پایین از هیئت مدیره از 31 مارس خواهد حضور در این دیدار است.

آگاه است که ریشه های آن در Chennai در حال حاضر حدود 290,000 مردم در سطح جهان است. از این حدود 200,000 در هند.

منابع گفت که ما-دفتر مرکزی شرکت که نشان داده است نشانه ای از یک چرخش در سه ماهه چهارم عملکرد نیز ساخت برخی از تغییرات در تحویل آن مدل برای جلب بیشتر دیجیتال درآمد.

به عنوان بخشی از خود را ‘مناسب برای رشد’ طرح آگاه در حال حاضر به دنبال مختلف هزینه-بهینه سازی اقدامات که از طریق آن امید به صرفه جویی در حدود $150-$200 میلیون دلار تا پایان سال 2020 است. این شرکت خدمات نیز rationalising آن کارمند هرم با استخدام بیشتر فارغ التحصیلان تازه. آن را به حال قبل از آن گفت که این شرکت را حذف 10,000-12,000 اواسط ارشد در سطح کارکنان و نقل و حدود 5000 نفر از آن نهفته است.

منابع همچنین گفت که هیئت مدیره است که به احتمال زیاد عمدی در متناوب جریان درآمد است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد و برای جبران از دست دادن درآمد ناشی از خروج از محتوای اعتدال کسب و کار.

این تینک نیوجرسی بر اساس آن شرکت در سال گذشته تصمیم به خروج از محتوای اعتدال کسب و کار است که به طور کلی درآمد تاثیر $240-270 میلیون در سال.

آگاه است که ضرب و شتم خیابانی با برآورد آن در سه ماهه چهارم عملکرد پیش بینی شده است که درآمد حاصل از آن را با 2 تا 4 درصد در سال جاری است. هر چند این کمترین رشد طرح در میان همسالان خود سرمایه گذاران بر این باورند که عملکرد شرکت را ممکن است بهبود در آینده چهارم.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>