سرد مورد’ ژاپن تمدید برای فصل سوم در WOWOW

ژاپنی, pay-TV, گروهی, Wowow است greenlighted فصل سوم آن محلی اقتباس از ایالات متحده ضربه سری “مورد سرد.” آن است که انتظار برای اکران در زمستان سال 2020 است.

این اطلاعیه به شرح زیر توافق با صادر كننده مجوز برادران وارنر بین المللی تولید تلویزیون. این شرکت اعلام کرد که موفقیت “سرد مورد” کمک طلیعه چیزی بودن در یک روند از شبکه های بازسازی آمریکایی TV drama series. این خدمات عبارتند از “مناسب” و “همسر خوب است.” یک نسخه ژاپنی “24” نیز برنامه ریزی شده ساخته شود در سال 2020 است.

فصل جدید را با عنوان “سرد مورد: درب به حقیقت” ستاره یوشیدا Yo Nagayama Kento, Takito کنیچی Mitsuishi کن و میورا Tomokazu. مدیران عبارتند از: Takafumi گشاد آکیرا Uchikata و Toshiyuki Morishita.

“در فصل 3 همبستگی Kanagawa استانی تحقیقات پلیس بخش 1 به رهبری یوری Ishikawa (با بازی یو یوشیدا) است را به عنوان آنها فاش کردن حقیقت در پشت موارد به خاک سپرده شد در تاریکی” Wowow گفت.

این شرکت همچنین گفت که ده قسمت جدید را بلند سری مجموع به 30 “تعداد لازم برای صدور مجوز جهانی و توزیع می پردازد.”

Wowow پخش شده همه هفت فصل اصلی ایالات متحده نشان می دهد که یک مدت طولانی در حال اجرا ضربه برای فردا. ایجاد شده توسط Meredith Stiehm اصلی مجموعه بود در فیلادلفیا و به دنبال کارآگاه لیلی راش (به تصویر کشیده شده توسط Kathryn Morris) یک کارآگاه قتل با اداره پلیس فیلادلفیا است که دارای تخصص در تحقیقات که دیگر به طور فعال دنبال شده توسط گروه.

Wowow که به زودی جشن 30 سالگرد خود را, در حال حاضر در عمل سه خطی کانال و بر روی تقاضا خدمات و ادعا می کند 2.8 میلیون مشترک. به عنوان بخشی از یک تنوع حرکت آن به تازگی اعلام کرد که می خواهد شروع کسب عناوین فیلم برای اکران در ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>