صادر شده در: Modified:

در فرانسه حزب حاکم تقلا برای دفع اتهام از کوردلی و بی کفایتی پس از آن نمایندگان مجلس رای دادند را یک لایحه تمدید مرخصی با حقوق از کار برای والدین که باید از دست یک کودک.

تبلیغات

این نوع از روابط عمومی فاجعه جمهور امانوئل پاکسازی دولت بنابراین اغلب متهم تکنوکرات بی تفاوتی را به آسانی انجام داده اند ،

به رسمیت شناختن یک “اشتباه” قانونگذاران از پاکسازی را LREM حزب در روز سه شنبه شروع به کار بر روی پیش نویس قانون به گسترش پرداخت مرخصی برای پدر و مادر داغدیده از 5 تا 12 روز – دقیقا چه آنها رای دادند را تنها چند روز قبل پس از آنها دستور به انجام این کار توسط دولت است.

“هنگامی که شما را به چنین فاحش, اشتباه اول شما آن اعتراف و سپس شما آن را تعمیر و پس از آن شما یک گام به جلو بروید و به سرعت گفت:” LREM مجلس اولیویا Grégoire.

“ما شما را اصلاح كند” افزود: دولت سخنگوی Sibeth Ndiaye شناخت یک “قضاوت سیاسی”.

خیره کننده در مورد چهره به دنبال یک گروه کر از محکومیت لرزاند که دولت وادار کردن رئیس جمهور به گام به نزاع.

در نادر سرزنش پاکسازی خود مکرر هدف از اتهامات از سنگدلی بود, خواست دولت او در آخر هفته به “انسانیت” در مورد این مسئله.

‘شرم آور’

این طرح به گسترش پرداخت می شود ترک در این رویداد یک کودک از مرگ در اصل قرار داده و رو به جلو توسط اودی کوچک میانه ساز و برگ است که به طور کلی حمایت از پاکسازی دولت.

به ظاهر رضایت طرفین پیشنهاد شد حمایت تمام احزاب دیگر اما آن تعجب رد توسط LREM قانونگذاران در روز پنجشنبه منجر به باریک شکست و سیل انتقاد از اعضای اپوزیسیون و عمومی است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد مادر تمام مصیبت در اینجا” gasped برجسته چپ جناح فرانسوا Ruffin متهم حزب حاکم “خاتوله” در حالی که محافظه کار مجلس Pierre Cordier از “شرم آور” رای دادن.

این پیشنهاد از سوی برخی از LREM قانونگذاران که کارگران ممکن است به جای “اهدا” تعطیلات خود را به همکاران سوگوار جذب خاص تمسخر.

در بیشتر خجالت برای دولت فعلی و سابق سر از فرانسه در کسب و کار کنفدراسیون های Medef گفت: آنها همچنین پشتیبانی طولانی تر پرداخت می شود ترک – undercutting وزیر کار موریل Pénicaud, اولیه ادعا می کنند که این پیشنهاد را به محل ناعادلانه بار مالی در شرکت های.

“ما از حکومت توسط مردم می دانند که هیچ چیز از زندگی واقعی” اظهار نظر Yannick Jadot, رهبر سبزها محکوم “یک قالب سرد فن سالاری”.

“من می گویند merde!’

Pénicaud, و وزرا همکاران گرفته اند در باره منازعه چه کسی باید مسئول این شکست در حالی که چند تن از LREM به طور معمول نرم نمایندگان مجلس باید دولت را متهم به پرتاب آنها را در زیر اتوبوس.

“ما بین دو آتش سوزی گرفتار” Aurore Bergé یک حزب نماینده مجلس و سخنگوی این سازمان گفت: روزانه فرانسوی لو فیگارو است. “در یک طرف وجود دارد که کاملا به درستی می گوید: ما را خراب کرد; و از سوی دیگر وجود دارد مردم در این کابینه که با ما تماس بگیرید احمقها. احمقها هستند قانونگذاران بودند که به سادگی وفادار به خود را در دولت!”

به دنبال سرکوب ناآرامی نخست وزیر ادوارد فیلیپ اذعان کرد در دیدار از LREM نمایندگان مجلس در روز سه شنبه که دولت “تا حدودی به سرزنش”. وی افزود: “به کسانی که مایل به پین تقصیر را به گردن دیگران در موریل [Pénicaud,], داخلی و یا از طریق رسانه ها به من می گویند merde!”

تأمل در این افتضاح, فرانسوی, هفتگی Le Point گفت اولیه اشتباه “smacked از ترکیبی از بی کفایتی و عدم ادراک سیاسی”.

با حزب حاکم در حال حاضر تلاش برای ارائه لایحه خود را لو نقطه اشاره کرد که چند اصلاحات مربوط به متن اصلی را بسنده برای جلوگیری از تمام زد و خورد – “اما فوق العاده هیچ کس در اکثریت حاکم حتی در مورد آن فکر!”

اگر و هنگامی که لایحه جدید تصویب شده است, آن را فراهم خواهد کرد یکی از این سخاوتمندانه ترین والدین سوگ پرداخت ارائه می دهد در جهان است. پارلمان بریتانیا انتظار می رود که با رای خود در تصویب لایحه در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de