Coles, Woolworths برای قرار دادن محدودیت در تعداد مشتریان مجاز در فروشگاه

استرالیا در سوپر مارکت های بزرگ آغاز خواهد شد محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در فروشگاه به عنوان یکی از فروشگاه های آماده سازی خود را سالانه عید پاک عجله.

هر دو Woolworths و Coles می گویند آنها آغاز خواهد شد اجرای بیشتر اجتماعی-فاصله مقررات در هفته های آینده برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

Woolworths سوپر مارکت مدیر عامل کلر پطرس گفت: عید پاک یکشنبه بود که یکی از “شلوغ ترین زمان در فروشگاه” و مشتریان ممکن است خواسته شود به صف خارج به پایبندی به زمان اجتماعی فاصله اندازه گیری.

“بسته به اینکه چگونه مشغول فروشگاه ما ممکن است محدود کردن تعداد زیادی از مردم از ورود به فروشگاه از زمان به زمان” Ms پطرس گفت.

تبلیغات

او خواسته مشتریان را در نظر بگیرید قبل از برنامه ریزی خود را خرید عید پاک برای جلوگیری از معمول پنج شنبه سنبله در اعداد است.

“مشتری محدودیت خواهد بود خاص هر محل و بر اساس اندازه فروشگاه.

“سوپر مارکت ها در خارج از کشور را با موفقیت به تصویب رسید اقدامات مشابه,” او گفت:.

Coles اجرایی استیون قابیل گفت که او نیز مشتاق به دیدن مشتریان پایبند به دولت مشاوره بدهند.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که تمام مشتریان می توانند به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگام خرید در فروشگاه ما” آقای قابیل گفت.

“اعضای تیم خواهد بود در فروشگاه های ورودی به ارائه کمک و به شما اجازه می دانم زمانی که آن را OK به در آمده است.”

Woolworths همچنین اعلام کرد آنها خواهد بود تعویض خود را ‘Pick-Up’ روز دوشنبه در اولویت کمک به مشتریان با اعضای خانواده و همسایگان و یا دوستان شما قادر به جمع آوری کالا از طرف آنها.

با AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>