کالین فرث & Stanley Tucci را ‘ابرنواختر’ مت دیلون ‘El Gran Fellove’ تنظیم برای سن سباستین

مت دیلون “El Gran Fellove,” Julien معبد “خمره طلا” و هری Macqueen را “ابرنواختر” اضافه شده است به سن سباستین را انتخاب رسمی همراه با دو نفر دیگر رقابت اصلی بازیکنان از فرانسوی-لبنانی مدیر دانیل Arbid و آرژانتین ادواردو کرسپو.

پنج ویژگی های جدید را به همه تعظیم در سن سباستین به عنوان جهان برای اولین بار در این جشنواره پنج شنبه اعلام کرد. Arbid “شور ساده” تایید شد در ماه ژوئن به عنوان یک جشنواره کن انتخاب رسمی عنوان شده است.

آمریکا بازیگر دیلون دوم تفرج به عنوان یک کارگردان پس از “شهر ارواح” “El Gran Fellove” یک دیلون شور و شوق پروژه اعلام کرد در سال 2015. توضیحات ویژگی های مراکز در کوبا نوازنده فرانسیسکو Fellove پیشرو نور جاز/کوبا bolero ‘Filin’ جنبش که گسترش از کوبا به مکزیک در 1950s. آن را بازی در سن سباستین به عنوان یک نمایش ویژه.

تولید شده توسط جانی دپ و غربالگری در رقابت اصلی معبد را “خمره طلا: چند دور با شین MacGowen” پروفایل یکی دیگر از نوازنده و خواننده از سلتیک پانک راک the Pogues.

“ابرنواختر” ستاره کالین فرث و استنلی توچی به عنوان شرکای 20 سال مقابله با تشخيص زوال عقل زودرس برای توچی شخصیت. Macqueen دوم از ویژگی های پس از استقبال خوبی “Hinterland” این درام عاشقانه است متصلب صعودی پیش فروش با دفتر فروش به عمده توزیع کنندگان بین المللی از جمله Studiocanal برای فرانسه CDC برای آمریکای لاتین و دیوانه برای استرالیا.

تطبیق رمان با همین عنوان توسط فرانسه آنی Ernaux اصلی رقابت player “شور ساده” حول محور یک زن می افتد که سر بیش از پاشنه در عشق با یک دیپلمات روس. Arbid گرفتار توجه با دو ویژگی 2004 “در جبهه” و سال 2007 را “یک مرد از دست رفته” هم انتخاب شده برای جشنواره کن جشنواره کارگردانان.

همچنین در رقابت کرسپو سومین ویژگی “ما هرگز نمی میرند” یک آمدن از سن داستان تبدیل یک کودک که به همراه مادر خود به خود ایجاد کرد که در آن برادر بزرگتر خود به تازگی درگذشت.

Lazy loaded image

بزرگ Fellove حسن نیت ارائه میدهد: جشنواره سن سباستین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>