کالین فرث را Raindog فیلم برنده پشتوانه به گسترش به درام تلویزیونی و محتوای موسیقی

Raindog فیلم, انگلستان شرکت تولید شرکت تاسیس بازیگر کالین فرث و صنعت موسیقی جانباز Ged Doherty است به گسترش به تلویزیون درام, موسیقی, مطالب و مستند پس از برنده شدن در سرمایه گذاری از انگلستان محتوای خلاق EIS صندوق.

انگلستان محتوای خلاق EIS صندوق های اجرا شده توسط سهام خصوصی خانه حساب سرمایه با فیلم و تلویزیون سرمایه گذاری متخصصان Stargrove تصاویر. آن را راه اندازی در سال گذشته در ارتباط با موسسه فیلم بریتانیا (BFI).

نویسنده-تهیه کننده و محقق تریش D. Chetty پیوستن به Raindog برای کمک به شناسایی نوشتن و کارگردانی و تولید استعداد.

به عنوان بخشی از این معامله Stargrove تصاویر مدیر عامل Stephen سر و صدا خواهد شد پیوستن به هیئت Raindog فیلم.

استفان سر و صدا, مدیر عامل شرکت Stargrove تصاویر گفت: “چه هیجان انگیز در مورد این معامله برای ما است گسترش به تلویزیون و برنامه به اهرم Ged صنعت موسیقی تجربه و تریش توانایی دنبال کردن و گفتن قوی واقعی داستان است.”

فرث و Doherty تاسیس Raindog فیلم در سال 2012. پروژه های اخیر عبارتند از: “اسرار رسمی” به کارگردانی گاوین هود با بازی کایرا نایتلی و مت اسمیت “محبت” به کارگردانی جف نیکولز و بازیگران Joel Edgerton and Ruth Negga و “چشم در آسمان” به کارگردانی گاوین هود و شامل Helen Mirren and Aaron Paul.

فرث گفت: “ما خوشحال به دریافت سرمایه گذاری از انگلستان محتوای خلاق صندوق که اگر چه این عمل به طور مستقل شد ابتکار از BFI و هیئت مدیره خود را.”

Doherty افزود: “ما ارزش استقلال ما بیش از هر چیز و این سرمایه گذاری به ما اجازه می دهد آزادی برای توسعه کمی شناخته شده فوق العاده و داستان برای کمک به آنها در پیدا کردن مخاطبان جهانی با حق همکاران. ما هیجان زده است که تریش است پیوستن به ما به عنوان او می خواهد را به یک دیدگاه تازه به همه چیز کار می کنیم.”

جان Glencross ارشد اجرایی در حساب سرمایه گفت: “Raindog در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان یک تولید کننده پیشرو از مهم فیلم است. ما در خصوص جذب به این تیم تعهد به داستان سرایی قوی در هر دو درام و مستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>