کمدین مشت Okatsuka در چالش های انجام کمدی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر

کمدین مشت Okatsuka فکر می کند وجود دارد خفا عضو “مقاومت” در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی: خود اسپری قهوهای مایل به زرد ،

“من فقط می خواهم تصویر است که او را نگه می دارد به او بزرگتر عینک و دونالد مانند” آیا شما هر گونه کوچکتر عینک?'” او می گوید انواع. “او مانند” نه در واقع من خیلی متاسفم. این تنها اندازه ما.’ که به نوعی به من اجازه خواب در شب آسان تر می دانید؟”

رئیس جمهور بالقوه اسپری قهوهای مایل به زرد خرابکار چالش توضیح آنچه یک “گذار” است که در زبان چینی به من و شادی “رایگان خونریزی” (این عمل با استفاده از قاعدگی محصولات) هستند فقط تعداد کمی از موضوعات Okatsuka پردازد در کمدی آلبوم “اما من کنترل من است.” این عنوان از آنچه که او خواستار فضای سر مرور هرج و مرج اخبار چرخه و وقایع جاری است.

مجموعه ای ثبت شد در سلسله ماشین تحریر در Hayworth تئاتر در لس آنجلس که در آن او همچنین میزبان “let’s Go, مشت!,” به عنوان “بیدار” بازی نشان می دهد. نشان می دهد به تازگی برداشت توسط فرم کوتاه جریان پلت فرم Quibi.

انجام کمدی در سن تهمت چالش های آن است ،

محبوب ترین ها در انواع

“کمدین — ما واقعا می خواهید به صحبت در مورد خودمان و او را در مورد او. من فقط می خواهم به صحبت در مورد من بعد” او می گوید: با یک خنده.

اگر چه او به وضوح نمی ترسم برای کباب فعلی کارکنان کاخ سفید است. در یک بیت با عنوان “مقید کردن مردان” Okatsuka theorizes در مورد معاون رئیس جمهور مایک پنس: “او می پوشد یک چهره است که به نظر می رسد زمانی که او بچه بود او را در یک لباس بلند شد و فریاد زد و آن ها را با پدر و مادر خود را.”

تایوانی-ژاپنی آمریکا نقل مکان به ایالات متحده آمریکا با مادر و مادر بزرگ از ژاپن در سن 10 سالگی و زندگی مستند نشده به مدت هفت سال. خانواده او به طور کلی غیر laughers بنابراین هر بار که او به دست آورده خندیدن از آنها به عنوان یک کودک او می گوید: او را ساعت آن.

Okatsuka می گوید تجربه او به عنوان یک مهاجر غالبا تحت تاثیر قرار چگونه او می بیند چیزهایی که گاهی اوقات به trickling پایین به خصیصه های ذاتی چگونه او که او می گوید: او حاضر به ویرایش کردن.

“از آنجا که من درست مثل این است که من خود واقعی’,” او می گوید. “دیدگاه من از absurdism و خوش بینی — من قطعا فکر می کنم که هنوز هم مهاجر در من است.”

اما او تردید به تماس نام تجاری خود را از کمدی به شدت مشاهدهای سیاسی یا که همه بیش از حد مبهم “جایگزین.” شاید مارگارت چو قرار داده و آن را بهترین: Okatsuka می گوید کهنه کمدین پس از تشبیه Okatsuka انجام منجر به مخاطبان در یک تور از فضا از داخل یک سفینه فضایی.

“و مخاطب هیچ ایده که در آن شما در حال رفتن با آن, اما شما هنوز هم زمین با خیال راحت هر چه سیاره شما را تا پایان در می گوید:” Okatsuka.

که او فکر می کند یک ارتقا از چه چو — که Okatsuka تماس های الهام بخش — قبلا او کمدی: آهسته, خاموش, گوزیدن, که همه شروع می شود با توجه و در نهایت می داند که او.

“سفینه فضایی ارتقاء است. آن نمی آید با بوی ناپاک می گوید:” Okatsuka. “من نمی خواهم که کمی بهتر بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>