بی بی سی شنود گذاشته ایستاده طنز زو لیون میزبان “رعد و برق” یک گام بعد از ظهر سرگرمی نشان می دهد به پخش بی بی سی دو.

مخلوط کردن عناصر از بازی های سنتی نشان می دهد و مسابقه نمایش “رعد و برق” را شش مسابقه مبارزه با آن را بیش از شش دور اتشی پاسخ به سوالات چیزهای بی اهمیت و انجام آزمایشات فیزیکی در حالی که تلاش برای جلوگیری از غربت ویژه که فورا از بین بردن هر کس که آن سرزمین ،

برنده جایزه طنز و یک بار “بازمانده” مسابقه زو, لیون بازی را میزبان هدایت بازیکنان نسبت به نهایی جایزه 3000 پوند ($3,900). “این فوق العاده هیجان انگیز به میزبان ‘رعد و برق” می گوید: “لیون. “این یک رویا برای من به عنوان من یک مسابقه فن و – بر خلاف شرکت کنندگان – من عاشق بودن در کانون توجه است.”

این 25 × 30′ فرمت ایجاد شده توسط Banijay گروه Fizz (بخشی از RDF) و Belfast-بر اساس یکی نیس محصولات. این دو قبلا همکاری در بی بی سی سه را “جنگ کثیف” کار در یک شرکت-توسعه و تولید مشترک همکاری به معنای خار تلویزیونی در خارج از لندن و جنوب شرق انگلستان است.

“رعد و برق” را فیلم در ایرلند شمالی با پشتیبانی از ایرلند شمالی روی صفحه نمایش. اجرایی تولید کنندگان نیل سیمپسون (Fizz) و کریس جونز (یکی نیس). آن را به سفارش توسط کارلا-ماریا Lawson, BBC سر از روز و اوایل اوج و مسلمان Alim راه اندازی ویرایشگر برای سی روز و اوایل اوج.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im