هفته های آینده ‘بحرانی’ به عنوان در اروپا Covid-19 مرگ و میر تصویب 90,000

صادر شده در: اصلاح:

اروپا در چشم طوفان از Covid-19 گیر با تعدادی از موارد نزدیک به یک میلیون و باید با احتیاط شدید که با توجه به کاهش مستندات سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای گفت: در روز پنج شنبه.

تبلیغات

“مورد اعداد در سراسر منطقه همچنان به صعود. در 10 روز گذشته تعداد موارد گزارش شده در اروپا است و تقریبا دو برابر به نزدیک به 1 میلیون دلار” که تازه مدیر هانس Kluge به خبرنگاران گفت: در جلسه.

این بدان معنی است که حدود 50 درصد از بار جهانی Covid-19 در اروپا Kluge گفت.

“ابرهای طوفان از این بیماری همه گیر هنوز چسبیدن به شدت بیش از منطقه اروپا,” او اضافه شده است.

با مجموع 90,180 مرگ و میر ناشی از برخی از 1,047,279 عفونت اروپا است که سخت ترین ضربه قاره های همه گیر است که کشته شدن در مجموع 137,499 در سراسر جهان با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش بر اساس آمار رسمی.

بیشترین تعداد مرگ و میر دیده شده است در ایتالیا با 21,645 و اسپانیا با 19,130 پس از فرانسه با 17,167 مرگ و میر و انگلیس 12,868.

به عنوان برخی از کشورها شروع به در نظر گرفتن که آیا محدودیت ممکن است کاسته و اینکه آیا مدارس و برخی از محل های کار ممکن است شروع به بازگشایی که مدیر منطقه ای گفت: این حیاتی به درک پیچیدگی و عدم اطمینان از چنین انتقال.

شرکت ها و سیاستمداران در سراسر جهان نگران هستند در مورد تاثیر اقتصادی طولانی خاموش شدن و برخی از کشورها در اروپا مانند آلمان و دانمارک و اسپانیا و دیگران — در حال شروع به فکر کردن در مورد چگونه به کاهش برخی محدودیت های اجتماعی.

Kluge گفت که به رسمیت شناخته شده است که اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های طراحی شده به سرعت گسترش ویروس “تاثیر زندگی و معیشت”.

“مردم به درستی درخواست: چقدر ما را مجبور به تحمل ؟ و برای چه مدت ؟ در پاسخ از ما, دولت و مقامات بهداشتی باید آمد تا با پاسخ به شناسایی هنگامی که تحت چه شرایطی و چگونه ما می توانیم در نظر امن انتقال.”

هر گام به بلند مستند اقدامات باید ابتدا اطمینان حاصل شود چند کلید چیزهایی که او گفت: از جمله این که شواهد نشان می دهد یک کشور Covid-19 انتقال است که کنترل شیوع خطرات به حداقل رسانده و سیستم های بهداشتی باید از این ظرفیت برای شناسایی, تست و ردیابی و جداسازی Covid-19 موارد است.

“ما همچنان در چشم طوفان…اگر نمی توانید با اطمینان از این معیارها در محل قبل از کاهش محدودیت های من مصرانه از شما را به دوباره فکر می کنم,” او گفت: “هیچ پیگیری سریع به حالت عادی بازگشت.”

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر