وسایل نقلیه تجاری (CVs) و دو چرخ و پس از تجربه رشد و بزرگ در ژانویه 2018, گزارش کاهش 14.04 درصد و 16.06 درصد به ترتيب در همان ماه این سال بیش از معادل دوره در سال 2017.

CVs و دو چرخ گزارش 39 درصد و 33 درصد رشد به ترتيب در ماه ژانویه سال گذشته است.

این دو بخش در ادامه به احساس فشار از رکود در روستایی فروش و تغییرات در قوانین و مقررات در میان چیزهای دیگر.

صنعت نمایندگان گفت: از نیمه دوم سال آنها به امید دیدن به دلیل احیای اقتصاد روستایی است که به دنبال و پروژه های دولت اعلام کرده است.

با توجه به تعداد عمده فروشی جامعه هند تولید کنندگان خودرو داده است رقم فروش شد 61,305 واحد در ماه ژانویه سال 2017 85,660 واحد در ماه ژانویه 2018 و 87,591 واحد در ماه ژانویه سال گذشته است.

Chart

اما آنها کاهش یافته و به 75,289 واحد در ماه ژانویه این سال است. دو چرخ فروش که به 16.84 میلیون در ماه ژانویه 2018 از 1.262 میلیون در ماه ژانویه سال گذشته آغاز شده و در حال سقوط از ژانویه 2019 (1.597 میلیون) به 1.34 میلیون در ماه ژانویه این سال است.

عوامل که تحت تاثیر فروش CVs عبارتند از: کاهش هزینه های زیربنایی قطره در نرخ حمل و نقل تجدید نظر محور-بار هنجارهای کالا و خدمات نرخ مالیات بحران در مالی غیر بانکی شرکت و انتشار هنجارها.

Ashok لیلند انتظار M&C (متوسط و سنگین خودرو تجاری) صنعت خواهد دید 2019-20 با فروش حدود 200000 واحد افت نزدیک به 46.23 درصد بیش از سال گذشته است. اما امیدوار است همه چیز باید احیای.

Vipin Sondhi مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی (CEO), Ashok لیلند گفت: اتحادیه بودجه را تخصیص تومان 2.83 تریلیون دلار برای کشاورزی و آبیاری و توسعه روستایی کمک خواهد کرد CVs به دلیل آن خواهد آسانسور اقتصاد روستایی است.

بودجه پیشنهاد به صرف 100 تومان تریلیون دلار در زیرساخت های بیش از پنج سال را ایجاد تقاضا برای وسایل نقلیه تجاری.

راجان Wadhera رئيس جمهور سیام و رئیس جمهور (بخش خودرو) ماهیندرا & ماهیندرا گفت: “فروش وسایل نقلیه همچنان تاکید کرد با توجه به افزایش هزینه های مالکیت وسیله نقلیه و رشد در تولید ناخالص داخلی. ما امیدوار هستیم که اطلاعیه اخیر دولت در زیرساخت ها و اقتصاد روستایی را حمایت از رشد فروش خودرو به خصوص در وسایل نقلیه تجاری و دو چرخ”.

K N Radhakrishnan تلویزیون موتور جمهور مدیر عامل و اضافی تمام وقت مدیر گفت: اخیرا در یک سرمایه گذار تماس در حالی که نیمه اول (دو چرخ) ممکن است کاهش روستایی احساسات مثبت بود و کشاورزی باید به خوبی انجام دهد.

Niranjan گوپتا مدیر ارشد مالی (CFO) قهرمان MotoCorp گفت: دو چرخ صنعت در ادامه به صورت چالش در میان به طور کلی رکود اقتصادی. اوایل شاخص, مانند, مثبت, rabi, محصول, augur خوبی برای اقتصاد روستایی است که به احتمال زیاد برای کمک به صنعت است.

“ما انتظار داریم که برای دیدن یک چرخش در نیمه دوم FY21) گفت:” گوپتا.

Motilal Oswal برآورد 6 درصد رشد حجم برای دو چرخ در 2020-21.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im