حس مشترک و ریشه چمن نتایج مورد نیاز در ویروس بحران


برای سه هفته اسکات موریسون و دولت او تلاش کرده اند دقت عمل متعادل محدود کردن شیوع کروناویروس و حفظ اقتصاد است.

از طریق روزانه کنفرانس های مطبوعاتی او به نام “متناسب” پاسخ به همه گیر جهانی و برای بسیاری از آن زمان استرالیا بود که در میان رهبران جهان در رویکرد خود را.

از طریق این ساعت به نظر می رسد به راه رفتن tightrope از حصول اطمینان از کسب و کار می تواند شناور ماندن کارگران می تواند به ماندن در کار و استرالیایی می تواند احساس می کنید مطمئن باشید همه چیز ممکن است انجام شد برای محدود کردن گسترش ویروس.

Prime Minister Scott Morrison at a media conference on Sunday.

نخست وزیر اسکات موریسون در یک کنفرانس رسانه های روز یکشنبه.اعتبار:AAP

آن همه چیز در مورد طرح ریزی یک پیام از اعتماد به نفس به استرالیا ،

تبلیغات

از یکشنبه که عمل متعادل کاهش گسترش بیماری و انجام همه چیز را برای دفع یک رکود اقتصادی است.

14 روز دوره قرنطینه برای همه, ورود پرواز از خارج از کشور کامل است ممنوعیت سفر در هر نام دیگر. آن خواهد شد که اثرات ویرانگر بر گردشگری در خطوط هوایی و در اقتصاد است.

اما مقامات بهداشتی بر این باورند که آنچه مورد نیاز است به ساقه جریان جدید COVID-19 موارد بسیاری از آن وارد شده اند در پرواز های از ایالات متحده آمریکا و اروپا در هفته گذشته.

استرالیا و جهان است در حال حاضر رنج می برند, بزرگترین, اجتماعی, اختلال پس از جنگ جهانی دوم است. و بنیادی ترین اقدامات هنوز هم جلوتر از ما.

در پشت درهای بسته در چند روز گذشته تعدادی از سناریوهای شده اند بین دولت و مقامات بهداشتی.

بعضی از آنها خواست آنچه ممکن است در نظر گرفته شده است یک “نامتناسب” پاسخ دیگران را محافظه کارانه تر بوده است و هدايت شده است با مشاوره از مقامات بهداشت.

موریسون گذشته برابر بر ممنوعیت جمعیت در رویدادهای ورزشی و نمی خواهید برای دریافت جلوتر از چه سطح توصیه های پزشکی بود. این بود که با وجود برخی از رهبران دولت آن را هل دادن سخت به عنوان یک حمله پیشگیرانه.

تنها دو جنگ جهانی را مختل رویدادهای ورزشی و زندگی روزانه مانند آنچه ما در مورد به تجربه در هفته های آینده و ماه. اختلال در چنین مقیاس بزرگ به چه آخر هفته مراسم برای بسیاری از عمده دندانه در اعتماد به نفس.

به عنوان آخرین مه انتخابات موریسون می شود این است و به طور مداوم نشان داده شده است او یک درک قوی از استرالیا حومه و روان.

تا روز یکشنبه قاطع کنفرانس مطبوعاتی آن را به حال شده است کثیف چند روز برای دولت و نخست وزیر به طور خاص است. او در دوباره خاموش-دوباره حضور در پایی – همه فقط در چند ساعت – فرستاده بود اشتباه پیام.

این تصمیم در پایان به “جلوگیری از هر گونه سردرگمی غیر ضروری”. آن را همه به عنوان روشن به عنوان گل.

سردرگمی حاکم بود بیش از حد با صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون مثبت COVID-19 نتیجه و اینکه آیا یا نه موریسون و کابینه اش باید خود جدا.

آن را در زمان یک زن و شوهر از رسانه ها ظاهر از افسر ارشد پزشکی برای تمیز کردن آن همه.

برخی از همکاران خود را از ترس او این است که مصرف بیش از حد و برخی در اطراف او نیاز به به اشتراک گذاری بار.

“او به نظر می رسد خسته و تاکید کرد” یکی گفت. “این یک انتقاد است اما یک مشاهده است. این است که بیش از حد بزرگ برای یک نفر و یا حتی یک دولت به حمل تنهایی. او نمی تواند everyman در این یکی.”

آن است که بیش از احتمال زیاد از آن خواهد شد یک جامعه پاسخ, خیابان, خیابان, بلوک بلوک و حومه توسط حومه مورد نیاز خواهد بود اگر این ویروس طول می کشد نگه دارید و این ملت قرار داده است در مجازی قفل کردن.

جامعه قهرمانان مورد نیاز خواهد بود برای بررسی در افراد مسن و کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و آسیب پذیر. از آن خواهد شد یک کار خیلی بیشتر از کسانی که در انتخاب ،

دولت – با ایالات متحده در هیئت مدیره تصمیم گرفته است در این مرحله در پایین راه توده تعطیلی مدارس.

دو دلیل وجود دارد برای این است. یکی از تاثیر بر نیروی کار آن می تواند با بحرانی کارگران از جمله پرستاران و پزشکان و دیگر برنامه به طور بالقوه نیاز به باقی می ماند خانه و مراقبت از فرزندان خود را.

و دو گرفتن کودکان از تعامل با دیگران مانند پدربزرگ و مادربزرگ را افزایش می دهد خطرات ناشی از این ویروس در حال گسترش است.

اما دست دادن در حال حاضر هیچ هیچ و اجتماعی منزوی است که در حال حاضر در نیروی. شما به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری را با گربه خود را اگر شما می توانید از خانه کار می کنند در هفته های آینده.

موریسون و ارشد وزرای شده اند به طور فزاینده اذیت اطلاعات غلط و نادرست در چند روز گذشته.

حقیقت این است که آنها را ساخته اند اشتباه از تفکر هر کس گوش دادن و عمل عقلانی.

ملی اطلاعات مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در قطار بود اما احتمالا حداقل یک هفته بیش از حد دیر است. کاغذ توالت وحشت شده اند باید به سادگی.

اگر دولت به نظر می رسد به عقب مانده در چند روز گذشته است دیگر.

تاریخ قضاوت خواهد کرد که آیا دولت عمل کرده و در موقع خود پاسخ اما روز یکشنبه اعلام تساوی یک خط در شن و ماسه.

این اقدامات در جای خود قرار خواهد pushthe دوره اوج عفونت پشت ماه حصول اطمینان از بحران می رود تا سپتامبر اما آن را نیز به معنی بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی به طور کامل غرق شده است. در پایان آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.

شاید بیشتر وارداتی بیانیه ای از نخست وزیر روز یکشنبه بود که استرالیا باید ورزش خود حس مشترک.

“در حال حاضر استرالیا می تواند در مقابله با این” موریسون گفت. “ما می تواند مقابله با برخی از تغییر در زندگی روزانه ما است. ما می توانیم در مقابله با این شگفتی است که ممکن است ما به عنوان دریافت اطلاعات بیشتر.”

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>