کشورهای مشترک المنافع cronyism رسوایی عمیق تر از انگلستان می کشد و میلیون ها نفر در بودجه


لندن: بحران بیش از آینده مشترک المنافع و بالای آن رسمی راکد شده است که پس از این سازمان بزرگترین کمک کننده به دنبال استرالیا کشیده و کمک های مالی خود را.

بریتانیا خودداری کرده است به دست بیش از حدود 4.7 میلیون (9 میلیون دلار) پس از محکم تحقیقات به یک تصمیم توسط دبیر کل پاتریشیا اسکاتلند در معرض عمیق حکومت مشکلات در داخل لندن-بر اساس دبیرخانه مشترک المنافع.

Prince Charles with Commonwealth secretary-general Patricia Scotland, whose future is in doubt.

پرنس چارلز با کشورهای مشترک المنافع دبیر کل پاتریشیا اسکاتلند که در آینده در شک و تردید.اعتبار:AP

بارونس اسکاتلند – سابق وزیر کار تحت تونی بلر و گوردون براون و یک عضو مادام العمر مجلس اعیان – “دور” عادی مناقصه قوانین به $500,000 به ارزش کار به یک دوست و همکار سابق با توجه به بیرون درز حسابرسی.

دبیرخانه اصلی سازمان است که پشتیبانی از مشترک المنافع را 54 عضو هماهنگ دیپلماسی و سیاست و سازماندهی سالانه سران کشورهای مشترک المنافع از دولت نشست.

تبلیغات

The Sydney Morning Herald و سن نشان داد در روز دوشنبه که استرالیا قطع کرده 800.000 دلار اختصاص داده شده برای بحرانزده سازمان و رد خواهد شد به دست باقی مانده $500,000 مگر اینکه نقص در چگونه آن را در عمل و دست از قراردادهای پر سود ثابت هستند.

در تازه رابطه جنسی را تهدید می کند که به فلج دبیرخانه دولت بریتانیا در حال حاضر نوشته شده به بارونس اسکاتلند هشدار آن را ارائه نمی دهد سهم خود را از بودجه داوطلبانه تا توصیه هایی از یک محکم حسابرسی در حال اجرا اواخر فوریه.

انگلستان بزرگترین کمک کننده به کشورهای مشترک المنافع پس از کانادا و سپس استرالیا.

در بیانیه سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “ما متعهد به موثر کشورهای مشترک المنافع ارائه می شود که برای آن عضو بنابراین ما مجموعه ای از یک تعداد از شرایط بریتانیا کمک های مالی به کشورهای مشترک المنافع صندوق برای همکاری های فنی برای این سال مالی است.”

همکاری فنی صندوق یکی از سه عامل اصلی بودجه مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از دبیرخانه مشترک المنافع. این همان صندوق استرالیا به قطع کمک های مالی خود را از.

نیوزیلند نیز به حالت تعلیق مشارکت خود را.

سه گانه بودجه ضربه تهدید مشترک المنافع اثربخشی و می تواند نیروی بارونس اسکاتلند از این کار زودتر از انتظار می رود.

او منقضی می شود در پایان ماه مارس است اما او ممکن است ارائه شود کوتاه مدت سه ماه تمدید تا بعد CHOGM جلسه در رواندا در ماه ژوئن.

استرالیا و دیگر پیشرو کشورهای مشترک المنافع هستند مخالف است و می خواهید او را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

کانادا خود را به حالت تعلیق کمکهای داوطلبانه به ویژگی های همکاری صندوق در طول یک اختلاف بر سر حقوق بشر در سال 2014 و یک سخنگو گفته است: “هیچ زمان قصد دارد برای بازگرداندن آن”.

“تصمیم به انتخاب یا re-تعیین مشترک المنافع دبیر کل متعلق به 54 سران کشورهای مشترک المنافع از دولت گفت:” سخنگوی امور جهانی کانادا.

در حالی که طولانی شده است فشارهای بیش از بارونس اسکاتلند رهبری سبک نشت ممیزی به تصمیم او به دست یک قرارداد به KYA جهانی – یک شرکت متعلق به همکار کارگری نظیر خداوند پاتل از برادفورد بود کاتالیزور برای بحران کنونی است.

این بررسی که به بیرون درز شد به بی بی سی و بخش هایی از آن دیده شده است توسط هرالد و سنیافت قرارداد اهدا شد در “توصیه شخصی” در بخشی به دلیل او همکار سابق تا به حال یک “سطح بالایی از اثبات اعتماد”.

معمول مناقصه قوانین چشم پوشی و £90,000 ($173,000) قرارداد اعطا شد پس از دیگری به ارزش £162,000 ($311,000) به علاوه مالیات.

پول تحویل داده شد به KYA جهانی حتی اگر آن را به حال دارایی در زمان £971 ($1866) و بدهی £48,762 ($94,000).

بارونس اسکاتلند وکلا قبلا استدلال او قرارداد تصمیم گرفته شد تا در چارچوب قوانین و نیاز به فوریت اصلاح این سازمان پس از او در زمان بیش از.

“این تصمیم کاملا موجه و دبیر کل اسکاتلند توصیه شد که این انطباق با روش های تهیه شد که در نیروی در زمان.”

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر