شرکت های شیفت تمرکز بر reskilling نیروی کار برای پست-Covid جهان

به عنوان کار از خانه و از راه دور عملیات جدید تبدیل عادی شرکت ها شروع کرده اند با تمرکز بر reskilling نیروی کار خود را برای آماده شدن برای زندگی پس از آن. نه این که reskilling است براق و ایده های جدید; این درست است که با شبح از دست دادن شغل و زوائد آن بلندی زیادی شرکت گرفته اند به این مفهوم با ذوق.

یک چیز روشن است: به عنوان و هنگامی که در حالت عادی در شرکت های بزرگ عملکرد بازده صلیب کاربردی تخصص و بهتر صلاحیت تعیین خواهد کرد و نه فقط زنده ماندن برای کارکنان بلکه نقش خود را باید به آنها برای زنده ماندن از نو سنگر سازی و دور. دولت برداشت خود را زودتر اجازه غیر ضروری e-commerce تحویل به رزومه و اویو اعلام پرداخت برش و furloughs — هر دو از تحولات چند روز گذشته تنها اشاره در عدم قطعیت حاکم دیگر.

همچنین بخوانید: ملک مدیران صندوق محتاط در مورد سرمایه گذاری پس از Covid-19 قفل پایین

کارکنان خود را متوجه این. لینک به آخرین “نیروی کار شاخص اعتماد به نفس” نظرسنجی (20 آوریل) نشان داد 64 درصد حرفه ای را افزایش می دهد تمرکز خود را در یادگیری است.

با استعداد یا با انتخاب و یا سنجش, آینده, نشان می دهد که نوع اشتیاق شرکت ها در حال تلاش برای instituitonalise این reskilling امکانات. را مورد FMCG عمده ITC که بیش از 4000 نفر از کارکنان فعال در برخی و یا دیگر وب مبتنی بر یادگیری برنامه به “هزینه درآمد کافی از کار-از-خانه “دوره”. “چند مرحله دروازه انجام آزمایشات برای ارزیابی نرم افزار در زمینه های کاری است. وجود دارد اختصاص داده شده بحث و تبادل نظر با مدیریت ارشد که در آن مشارکت و میزان موفقیت این برنامه ها مورد بررسی قرار گرفت. مهارت های خاص است که برنامه انتقال و کاربرد آنها در کار مربوطه مناطق تحت نظارت با دقت در سراسر هر کسب و کار است. مرکزی داشبورد منتشر منظم بولتن در پوشش و نرم افزار سطح این دوره” چگونه Amitav Mukherji, سر, شرکت, منابع انسانی, ITC, خلاصه خطوط گسترده ای و در نتیجه گرایش برنامه.

همچنین بخوانید: Coronavirus زندگی می کنند: ما برای مسافت های طولانی می گوید که به عنوان مرگ و میر تصویب 180,000

به عنوان چیز ایستاده سفارشی برنامه های مبتنی بر کارمند نیازهای یادگیری از نزدیک نظارت بر نرخ سازگاری و کاوش در منابع خارجی برای بهبود آموزش برخی از جنبه های کلیدی این استراتژی است. کارمند بودن در طول قرنطینه نیز یک عنصر کلیدی با بیش Covid مانند حالات در ذهن است.

یکی دیگر از تکنولوژی اطلاعات بازیکن Marico دارای تضمین آن upskills اعضای همراه چهار پارامترهای اساسی: نیازهای فردی و نیازهای یادگیری تنظیمات و آرمان; کارمند چرخه زندگی که در آن ریتم خاص و چالش های طراحی شده با توجه به مراحل مختلف کارکنان در هستند; به دنبال در گروه های خاص برای رهبری سفر شرکت کنندگان و در نهایت نگه داشتن آینده مهارت نیاز داشته باشید.

از آن جایی که تغییر آن reskilling برنامه ارسال Covid ناشی از رکود است که با یکپارچه سازی اضافی یادگیری آهنگ های چنین به عنوان پیشرو با انعطاف پذیری و تصمیم گیری در شرایط بحران رهبری با همدلی و…. آن را راه اندازی کرده است یک کشت از برنامه های پوشش کلی عضو رفاه-مانند ذهن, مناسب, خوردن, مناسب, مراقبت های مناسب و تناسب اندام و برنامه های. این همه معتقد است Amit Prakash, WEBZINE, Marico محدود را در مفید آمده پس از چالش های فوری فروکش.

همچنین بخوانید: Coronavirus غنایم نشان می دهد برای رسانه ها و سرگرمی های کسب و کار

پدرم شرط بندی بزرگ در آن به تازگی راه اندازی #HULLearnsTogether — یک کمپین که شامل یک دسته گل از راه حل های مختلف برای تهیه کردن به یادگیری منحصر به فرد و خوب بودن نیاز دارد. “پدرم یک فرهنگ مستمر یادگیری – داخلی رهبر-رهبری دوره های بهترین در کلاس منابع خارجی و مشارکت و کارکنان بر اساس علاقه خود را و upskilling اولویت می توانید پیوستن به جلسه خود را انتخاب. یک منطقه تمرکز ما در حال حاضر کمک به رهبران ما با انرژی و خوب بودن و حمایت از آنها را در پیشرو از راه دور تیم می گوید:” یک سخنگوی شرکت.

آجی شاه, معاون رئیس جمهور و رئیس استخدام خدمات TeamLease خدمات توضیح می دهد که در حال حاضر در مقابل زودتر سناریو تا آنجا که reskilling نگران است: “هر تاسیس شرکت با دسترسی به داده های دیجیتال تا به حال سیستم عامل آماده است اما انطباق آهسته بود. در حال حاضر آن را انتخاب کنید تا با مدیریت پیگیری نتیجه گرایش و آن را تبدیل به یک عامل مهم است چرا که اگر پهنای باند خود را کاهش یافته است به 20-30 درصد از کار واقعی بهترین کاری که به انجام خواهد بود برای استفاده از این زمان برای انتقال اطلاعات و دانش است.”

Ashutosh باتاچاریا ، موسس شریک داخلی آژانس ارتباطات 10 دقیقه به 1 می گوید که پس از این مستند در محل قرار داده است وجود دارد بسیاری از شرکت های نزدیک شدن به آن با نمایش مهارت upgradation. “هنگامی که شما با ایجاد این برنامه شما ایجاد هدف و ساختار در زندگی یک کارمند روزانه” او تاکید کلیدی عملکرد از جمله فعالیت های.

این برنامه ها نه برای روابط عمومی خاطر; شرکت های سازماندهی و حمایت از آنها به معنی کسب و کار کاملا به معنای واقعی کلمه. میزان موفقیت را تعیین عوامل کلیدی مانند سطح حضور و غیاب کارکنان اشتیاق به شرکت است که اندازه گیری از طریق ثبت نام و تعامل کارکنان است که اندازه گیری از طریق مشارکت و بازخورد فوری از طریق چت زنده می گوید: B K درک رئیس Welspun ، او باعث می شود آن را روشن است که بازگشت سرمایه گذاری اندازه گیری متصل به کارکنان سیستم اطلاعات منابع انسانی. این روش طول می کشد 30 روز به 90 روز را به عنوان آن است که وابسته به شرکت کنندگان نرم افزار به فرایند یادگیری و سپس پالس نظر سنجی که انجام خواهد شد به اندازه گیری تاثیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>