بهداشت و ویتامین ها شرکت Blackmores است کاهش داد پر سود سال انتظارات و ریخته سود سهام موقت خود را به عنوان آن را تایید کرد که بالاتر از هزینه های تولید و coronavirus برخورد کرده بود این شرکت است.

در معاملات روز رسانی منتشر شد دو هفته پیش از رسمی خود را در نیم سال نتایج سیدنی-شرکت بر اساس گفت که انتظار “حداقل 2-3 ماه از چین فروش و عرضه چالش های ناشی از کوروناویروس”.

Blackmores now expects its full year net profit to be in the range of $17 million to $21 million, well below last year's $53 million result.

Blackmores در حال حاضر انتظار آن سال سود خالص در محدوده از $17 میلیون به 21 میلیون دلار, خوب, زیر, سال گذشته 53 میلیون دلار منجر شود. اعتبار:جان Woudstra

این ویروس موثر بر زنجیره تامین و کاهش اصطلاح “چمدان تجارت”, که در آن گردشگران چینی و شهروندان بازگشت از استرالیا با ویتامین ها برای فروش و یا به خانواده و دوستان خود در چین است.

Blackmores رونمایی زمینه ای برای اولین بار نیمی از سود خالص 18 میلیون دلار کاهش 48 درصد از $34.3 میلیون در قبل از دوره مشابه. کل درآمد فروش $بود 302.7 میلیون پایین پنج درصد در نیمه اول سال 2019 سال مالی است.

تبلیغات

Blackmores رفت و به طور غیر منتظره وقفه معاملاتی در روز دوشنبه و سرمایه گذاران شکست Blackmores زمانی که معاملات سهام خود را از سر گرفت صبح روز چهارشنبه با سهام پایین 21.4 درصد به $70.33 در 10.20 هستم.

“ما درک می کنیم و اذعان کرد که سهامداران خواهد بود به تلخی نا امید با عملکرد مالی کسب و کار. ما اذعان دارند که این نتایج کاملا رضایتبخش است و ما باید کارهای زیادی برای انجام به بازگرداندن اعتماد به نفس در Blackmores” گفت: رئیس برنت والاس.

“من اطمینان سهامداران که مسائل ما مشترک امروز به طور کامل و جامع رسیدگی توسط هیئت مدیره جدید و تیم اجرایی,” او گفت:.

Blackmores در حال حاضر انتظار آن سال سود خالص در محدوده از $17 میلیون به 21 میلیون دلار است که به خوبی زیر در سال گذشته 53 میلیون دلار منجر شود.

رئیس Alastair Symington گفت: این شرکت به پیشرفت برنامه به نوبه خود در اطراف Blackmores که شامل گرفتن کنترل بهتر هزینه های ثابت و بهبود حاشیه ناخالص.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام به بازگرداندن اعتماد سهامداران و ما مصمم در تعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به این” او گفت:.

Blackmores به تازگی خریداری یک تولید جدید کارخانه در Braeside در ملبورن و نشان داد که این رو اثرات سوء بر آن هزینه های بالاتر از هزینه های مواد خام “ظرفیت زیر استفاده” و تغییرات به تولید محصول مخلوط.

ما درک می کنیم و اذعان کرد که سهامداران خواهد بود به تلخی نا امید با عملکرد مالی کسب و کار.

برنت والاس رئیس Blackmores

“در حال حاضر که مدیریت کامل دید بیش از هزینه واریانس مربوط به Braeside ساخت سایت آشکار است که پیش بینی ترکیب محصول حجم و مواد هزینه خواهد شد که تخمین زده می شود در ترکیب نامطلوب تاثیر $9.5 میلیون دلار در هزینه کالاهای فروخته شده در نیمه دوم” شرکت در بیانیه ای گفت.

اما آقای Symington حمایت تصمیم به خرید این کارخانه گفت: این امر می تواند “یک کلید مزیت رقابتی” برای Blackmores حال چندین مجوز ساخت و محصول ثبت نام و یک نیروی کار ماهر نیاز.

“این مهم است که ما دستیابی به بازده بیشتر در سایت با افزایش حجم تولید و مدیریت بهتر محصول, مخلوط,” او گفت:.

اما Blackmores همچنین هشدار داد که این امر حداقل دو سال برای رسیدگی به چالش های تولید و تغییرات. Blackmores است که با توجه به تصمیم نهایی خود را پرداخت 20 میلیون دلار به صورت تسهیلات این نیمه.

در coronavirus این شرکت اعلام کرد که شیوع این بیماری تا به حال تولید شده افزایش تقاضا برای ایمنی محصولات در آسیا و استرالیا است. اما گفت که تاثیر این تقاضا شده بود به مقابله با اختلال در زنجیره تامین در سراسر منطقه است.

“در چین محلی راهنمایی برای کسب و کار و مدارس برای مردم به ماندن در خانه برای حداقل مانده از ماه فوریه منجر به یک سری از وقفه. کانال های که با تکیه بر جریان آزاد مسافران (duty free, کسب و کار کوچک تجار و گردشگران) بوده است نهفته” Blackmores گفت.

“برخی از تجارت الکترونیکی همکاران را لغو و یا اصلاح فوریه تبلیغات با کاهش رشد چین های ورودی و داخلی حمل و نقل ساخته شده است که آن را دشوار است برای خدمت به تقاضا در بازار محلی با مقدار مورد نیاز محصول ،

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su