‘کاملا رضایتبخش’: Blackmores اسلش سود ارشاد پرچم coronavirus آمار


رئیس جدید از Blackmores متعهد به انتشار یک “معتبر طرح” به حق مبارزه بهداشت و ویتامین های کسب و کار پس از آن نشان داد 48 درصد سقوط در نیمه اول سود خالص و ریخته موقت خود سود.

“ما بسیار نا امید با این نتایج. به عنوان مدیر عامل جدید در آینده به اشتراک گذاری اخبار با بازار است که واقعا ناامید کننده و غیر قابل قبول است. اما ما خود را که مشکل ما همچنین نیاز به خود رفع” نبیله Symington گفت.

Blackmores now expects its full-year net profit to be in the range of $17 million to $21 million, well below last year's $53 million.

Blackmores در حال حاضر انتظار آن سال سود خالص در محدوده از $17 میلیون به 21 میلیون دلار, خوب, زیر, سال گذشته 53 میلیون دلار. اعتبار:جان Woudstra

در معاملات روز رسانی منتشر شد دو هفته پیش از رسمی خود را در نیم سال نتایج Blackmores تایید کرد که بالاتر از هزینه های تولید در آن جدید ملبورن گیاه خواهد رسید در نیمه دوم عملکرد به عنوان خواهد coronavirus و تغییرات محصول برچسب قوانین.

Blackmores گزارش اساسی سود خالص 18 میلیون دلار کاهش 48 درصد از $34.3 میلیون در قبل از دوره مشابه و زیر انتظارات بازار برای $20.7 میلیون نتیجه. کل درآمد فروش $بود 302.7 میلیون پایین پنج درصد در نیمه اول 2018-19 و زیر اجماع انتظارات $327.5 میلیون.

تبلیغات

Blackmores گفت: آن مواجه شد هزینه فوران چاه نفت در آن به تازگی به دست آورد ملبورن کارخانه تولید. آن گفت: “پیش بینی ترکیب محصول حجم و مواد هزینه خواهد شد که تخمین زده می شود در ترکیب نامطلوب تاثیر $9.5 میلیون دلار در هزینه کالاهای فروخته شده در نیمه دوم”.

ما درک می کنیم و اذعان کرد که سهامداران خواهد بود به تلخی نا امید با عملکرد مالی کسب و کار.

برنت والاس رئیس Blackmores

آقای Symington حمایت تصمیم گیری خرید شد که قبل از ورود او گفت: آن را به Blackmores یک مزیت رقابتی است.

“این مهم است که ما دستیابی به بازده بیشتر در سایت با افزایش حجم تولید و مدیریت بهتر محصول, مخلوط,” او گفت:.

اما Blackmores هشدار داد آن را که حداقل دو سال برای رسیدگی به چالش های تولید و تغییرات مورد نیاز را در سایت و صرفه جویی در هزینه طرح های بیشتر و حجم مورد نیاز است.

Blackmores گفت که انتظار “حداقل دو تا سه ماه از چین فروش و عرضه چالش های ناشی از کوروناویروس”.

این ویروس موثر بر زنجیره تامین و کاهش “چمدان تجارت” که اشاره به چینی گردشگران و شهروندان از بازگشت از استرالیا با محصولات خود را به فروش و یا به خانواده و دوستان است.

آقای Symington گفت: سن و صبح سیدنی هرالد که COVID-19 تا به حال تا به حال یک “تاثیر قابل توجهی” در این تجارت است.

“در حال حاضر وجود دارد بسیار کمی از گردشگران در آینده از چین اگر هر,” او گفت:.

اما اثرات وسیع تر است. کمبود پروازهای تجاری رفتن به چین است که ساخت آن را سخت تر برای دریافت محصولات و مواد در داخل و خارج از کشور است.

“ما در واقع منبع بسیاری از مواد خام ما از چین است. بنابراین برای مثال پزشکی, کلاس شیشه ای است که یک منطقه آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن نوع شیشه ما با استفاده از در بطری های دیگر در چین” او اشاره کرد.

Blackmores رفت و به طور غیر منتظره وقفه معاملاتی در روز دوشنبه و سرمایه گذاران شکست سهام آن زمانی که تجارت از سر گرفته شد و روز چهارشنبه با سهام ياوه 23.4 درصد در باز به $68.50. آن را در نهایت تعطیل 12.8 درصد در $78.

“ما درک می کنیم و اذعان کرد که سهامداران خواهد بود به تلخی نا امید با عملکرد مالی کسب و کار. ما اذعان دارند که این نتایج کاملا رضایتبخش است و ما باید کارهای زیادی برای انجام به بازگرداندن اعتماد به نفس در Blackmores” گفت: رئیس برنت والاس.

Blackmores در حال حاضر انتظار دارد تمام سال سود خالص از $17 میلیون به 21 میلیون دلار است که به خوبی زیر در سال گذشته 53 میلیون دلار منجر شود. قبل از روز چهارشنبه به روز رسانی اجماع بود برای یک سال سود خالص از $49 میلیون.

هزینه ایجاد تغییرات در پاسخ به محصول برچسب قوانین است که انتظار می رود به تولید 7 میلیون دلار ضربه به EBIT (سود قبل از بهره و مالیات) در نیمه دوم.

این شرکت گفت: coronavirus تا به حال برداشته تقاضا برای ایمنی محصولات در آسیا و استرالیا اما با اشاره به تاثیر این تقاضا شده بود به مقابله با اختلال در زنجیره تامین در سراسر منطقه است.

“در چین محلی راهنمایی برای کسب و کار و مدارس برای مردم به ماندن در خانه برای حداقل مانده از ماه فوریه منجر به یک سری از وقفه. کانال های که با تکیه بر جریان آزاد مسافران (duty free, کسب و کار کوچک تجار و گردشگران) بوده است نهفته” Blackmores گفت.

“برخی از تجارت الکترونیکی همکاران را لغو و یا اصلاح فوریه تبلیغات با کاهش رشد چین های ورودی و داخلی حمل و نقل ساخته شده است که آن را دشوار است برای خدمت به تقاضا در بازار محلی با مقدار مورد نیاز محصول ،

مورگانها تحلیلگر بلیندا مور گفت: Blackmores سود هشدار بود “ناامید کننده داده جدید تیم مدیریت در حال حاضر در محل و وجود برخی تصور می کردند که برخی از Blackmores’ محصولات تجاری به خوبی در پشت کروناویروس”.

او همچنین گفت: “با توجه به این مقدار از تغییر مورد نیاز در Blackmores هر چرخش از کسب و کار را به زمان و وجود دارد بسیاری از چالش ها برای غلبه بر است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر