Condé Nast ممکن است شکستن اجاره در 1 مرکز تجارت جهانی HQ (منحصر به فرد)

فقط شش سال پس از حرکت در پیشبرد انتشارات برگزاری شرکت در پشت Condé Nast تلاش برای مذاکره مجدد و یا اجاره نامه در دفتر مرکزی آن در 1 مرکز تجارت جهانی منابع بگویید تنوع

یک بار همه قدرتمند امپراطوری رسانه ای — که شامل از جمله معتبرترین عناوین مجله به عنوان نیویورکر, Vanity Fair و وگ — decamped از آن دیرین خانه در 4 زمان مربع در سال 2014. در آن زمان مدیران امضا 25 سال اجاره برای 21 طبقه از آسمان خراش فضای اداری در پایین منهتن یک معامله املاک و مستغلات به ارزش حدود 2 میلیارد دلار در طول زمان است.

در ابتدا که پیمان به نظر می رسید مانند یک معامله بزرگ برای یک نخست املاک و مستغلات محل. اما coronavirus است که مجازات برای چاپ و تبلیغات (به خصوص glossies که تکیه بر لوکس و مارک های مد برای درآمد) ساخته شده است که واقعیت های خشن از مجله کسب و کار بیشتر تلخ.

“پیشبرد انتشارات است که در بحث در مورد آوردن اجاره در 1 مرکز تجارت جهانی به خط با شرایط فعلی بازار و در جریان آن نیاز دارد در این محل گفت:” یک سخنگوی این شرکت است. “این است که با توجه به راه حل های جایگزین برای رسیدگی به این مورد نیاز است.”

کسانی که “راه حل های جایگزین” حتی ممکن است از خرید آن اجاره پرداخت کسری از آنچه که آن را مدیون با توجه به خودی. پیشبرد شده است بی سر و صدا سفر فضایی ممکن است در شهر نیویورک و حومه آن در هفته های اخیر. در حال حاضر به عنوان coronavirus مجبور است بسیاری از نشریات را به خود نویسندگان و ویراستاران فایل داستان از خانه Condé دفتر نشسته تا حد زیادی خالی است.

در ماه آوریل این شرکت برقرار کاهش دستمزد و furloughs به کارکنان آن از بیش از 6000 کارمند در سراسر جهان است. یک ماه بعد Condé بود مجبور به اخراج حدود 100 کارکنان در ایالات متحده است.

هر نتیجه مجلات ناشر تصمیم گرفته است که آن را نیاز بسیار کمتر فضای اداری در حال حرکت رو به جلو است. هفته گذشته استن دانکن جهانی رئیس افراد مسئول در این شرکت ارسال یک ایمیل به Condé کارکنان توضیح داد که چرا برخی از آنها خواسته شده بود برای روشن کردن دفاتر خود را حتی در حالی که آنها مشغول به کار بودند از راه دور.

“در حالی که آن را دشوار است به منظور برآورد دقیق لحظه ای که ما را به بازگشت به کار به طور منظم در دفتر ما می دانیم که کار از راه دور خواهد بود و بخش بیشتری از آینده ما نیروی کار استراتژی” ایمیل به عنوان خوانده شده. “بر اساس نتایج نظرسنجی یک اکثریت تیم ما بیش از 70% — ابراز علاقه در برخی از فرم های انعطاف پذیر و یا تمام وقت کار از راه دور تنظیم. ما در حال کار بر روی جزئیات و روند برای مدت های طولانی از راه دور کار موافقت نامه را بیشتر برای به اشتراک گذاشتن در مورد این برنامه و نحوه اعمال می شود به زودی.”

ایمیل ادامه داد: “به همین دلیل است که تیم ما در تعداد کمی از ما در 1 طبقه مرکز تجارت جهانی دریافت ارتباطات در مورد از بین بردن وسایل شخصی خود را از این دفتر به عنوان ما شروع به برنامه ریزی طرح های مختلف برای فضا به جای ساعات کار انعطاف پذیر و اجرای اقدامات ایمنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>