انجام پرس و جو در برابر فاسد افسران عملا: دولت به همه depts

این مرکز در روز چهارشنبه خواسته همه بخش های آن به انجام اقدامات انضباطی از طریق ویدئو کنفرانس در برابر کارکنان به فساد متهم کرد و اداری دیگر بی نظمی.

این حرکت در می آید و پس از دولت متوجه شده است که اقدامات انضباطی بودند که به تعویق افتاده و یا به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس.

در جهت پرسنل وزارت استناد آن سال 2017 سفارش کرد و گفت ویدئو کنفرانس استفاده می شود باید به حداکثر میزان ممکن برای به حداقل رساندن سفر انجام شده توسط افسر تحقیق/ارائه افسر /شارژ افسر.

“بدینوسیله تصریح کرد که مقامات نگران ممکن است انجام اقدامات انضباطی با کمک ویدئو کنفرانس منوط به این شرط که اصول عدالت طبیعی به طور کامل رعایت در حالی که انجام این اقدامات از طریق چنین حالت دیجیتال” وزارت گفت: در جهت صادر به تمام دولت مرکزی بخش است.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>