سلول هفته #2: خالی, پاریس, پلیس گشت و در خانه ماسک صورت

صادر شده در: بروز رسانی:

در اولین نسخه های جدید ما نشان می دهد “سلول” فرانسه 24 گزارش ها در فرانسه چگونه است مقابله با شیوع کروناویروس. این کشور شده است تحت مستند از مارس 17 اما تیم ما از خبرنگاران این است که در ادامه به اطلاع شما در مورد این وضعیت بی سابقه ای. ما به شما چهار گزارش نشان میدهد که چگونه COVID-19 همه گیر است مختل زندگی همه ما است.

تبلیغات

ما شروع به در پاریس که در آن ما خبرنگاران جیمز آندره و Armelle Caux شاهد یک سرمایه است که هرگز خالی و یا پس از سکوت.

همچنین Alexandra Renard و لوقا Shrago گزارش در مورد نحوه پلیس فرانسه در حال گشت زنی در خیابان به اطمینان حاصل شود که مردم تنها به ترک خانه های خود در طول این مستند به صورت مجاز استثنا.

حبس بدان معنی است که فقیرترین و آسیب پذیر در جامعه هستند ضربه سخت است. کاترین نوریس-ترنت و Hanane Saidani گزارش در مورد نحوه مستند مؤثر است فرانسه سازمان های خیریه که کمک به کسانی که نیاز دارند.

و ما در گزارش یک گروه از سورس در این منطقه نرماندی که با هم آینده خود را به صورت ماسک برای محافظت از کارکنان پزشکی از coronavirus. جولی Dungelhoeff کاترین نیکلسون و کاترین Viette باید داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>