‘تراکم کوس’ میلیاردها اشاره به فدرال حسابرس کل


یک صندوق راه اندازی توسط موریسون دولت است که پور تقریبا 1 میلیارد دلار به پروژه های حمل و نقل در ویکتوریا در کرسی های برگزار شده توسط حزب لیبرال شده است با اشاره به فدرال حسابرس کل.

فدرال مخالفان می گوید: هزینه های بافندگی به عنوان یک تازه ورزشی rorts رسوایی.

کار به شهرها و زیرساخت های شهری سخنگوی اندرو Giles خواسته است حسابرس کل به بررسی دولت شهری تراکم صندوق گفته است “عظیم گوشت خوک-barrelling” ورزش است که باید مورد بررسی قرار گرفت.

Scott Morrison (centre) with Alan Tudge (left) and Jason Wood (right) at an infrastructure announcement ahead of last year's federal election.

اسکات موریسون (مرکز) با آلن Tudge (سمت چپ) و جیسون چوب (راست) در یک زیرساخت اعلام جلوتر از سال گذشته فدرال انتخابات.اعتبار:AAP

دولت فدرال شهرها و زیرساخت های شهری وزیر آلن Tudge است در دفاع از این هزینه کرد و گفت: این صندوق خواهد اطمینان حیاتی پروژه جاده ساخته شده است. سخنگوی خود را با اشاره به این که کار وعده های ساخته شده برای ده ها تن از پروژه های در صندلی های آن برگزار می شود و یا امیدوار به پیروزی در سال گذشته فدرال انتخابات.

تبلیغات

در سرب تا ماه مه گذشته در انتخابات نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد 3 میلیارد دلار پول جدید برای ترافیک شهری صندوق. تعهد اضافه شده به 1 میلیارد دلار در حال حاضر نشسته در صندوق تاسیس شد برای پرداخت هزینه زیرساخت های جدید در استرالیا در شهرهای بزرگ.

در ویکتوریا صندوق وعده شامل پول برای ده ها تن از جاده بسط 260 میلیون دلار برای خلاص شدن از یک Kooyong سطح عبور و $5 میلیون مطالعه برای حذف یک سطح عبور در برنلی.

از 54 پروژه در ویکتوریا 39 در رای دهندگان برگزار شده توسط حزب لیبرال چهار هستند در سراسر رای دهندگان برگزار شد با ترکیبی از لیبرال و کار نمایندگان مجلس است در سبزی’ صندلی ملبورن و باقی مانده 10 در حال زايمان و صندلی.

در تمام وعده ها برای, Victoria, بالغ 1.3 میلیارد دلار – با بیش از 900 میلیون دلار برای رفتن به رای دهندگان برگزار شده توسط حزب لیبرال با حاشیه 10 درصد و یا کمتر است.

صندوق شامل پول برای گسترش 28 تعداد زیادی خودرو در ایستگاه های راه آهن که بسیاری از آنها تا به حال کم و یا هیچ زمین که در آن پارکینگ اضافی می تواند ساخته شده بدون مذاکرات طولانی با دولت ویکتوریا یا شوراها.

و آشکار ایستادگی کردن بین ویکتوریا و کانبرا در طول پروژه برای دریافت پول به معنای یکی را آغاز کرده است در ملبورن – با وجود اولین tranche از صندوق اعلام کرد دو سال پیش. با این نسخهها کار بر روی یک پروژه در Hurstbridge خط آهن با توجه به شروع این هفته است.

در ماه ژانویه, سوال که چرا تنها سه نفر از این پروژه ها آغاز شده بود سراسر کشور, آقای Tudge گفت نه خبری که این امر به زودی تغییر کند. “در سال 2020 ما باید 70 تحت ساخت و ساز و در پایان این سال ما باید حداقل 28 به پایان رسید.”

کار آقای جایلز گفت: تعصب شدید نسبت به دولت-برگزار می شود کرسی “یک موضوع جدی است که نیاز به بررسی توسط حسابرس کل”.

ویکتوریا گروه حمل و نقل با استفاده از پول از کانبرا به پرداخت برای مطالعات امکان سنجی برای پروژه های, به طوری که آنها به احتمال زیاد واقعی هزینه می توان کار می کرد همراه با زمانی که آنها ساخته می شود.

اما برخی از این پروژه ها تامین می شود کانبرا کار به طور مستقیم با شورا به ارائه آنها – معنی ویکتوریا دولت هیچ نقشی در آنها در همه. این ماشین جدید شامل فضاهای پارکینگ در Ringwood, Heathmont, Glenferrie و السترنویکک ایستگاه های راه آهن.

یک سخنگوی آقای Tudge گفت: ترافیک شهری صندوق را صندوق 166 “مهم پروژه” در سراسر استرالیا. او گفت: 70 پروژه شروع به ساخت و ساز در این سال که کانبرا شد و کار سازنده با اندروز دولت است.

دولت فدرال همچنین استدلال می کند که صندوق تنها چهار درصد از 100 میلیارد دلار است هزینه های زیرساخت و هنگامی که آن را ابداع آن زمان حساب از پروژه ها مانند ویکتوریا دولت $2.2 میلیارد حومه جاده های بسته زمانی که تصمیم گیری که در آن پول باید صرف شود.

ماریون Terrill است مدیر حمل و نقل و شهرستانها در برنامه فکر می کنم تانک به Grattan موسسه. او تا به انجام تحقیقات گسترده در زیرساخت های بودجه و سرریز هزینه.

او تحقیقات نشان داده است که بزرگترین علت سرریز هزینه در پروژه های زیربنایی هستند “زودرس اطلاعیه ها” توسط دولت فدرال و نمایندگان مجلس است.

“هنگامی که مخالفان یا دولت اعلام آنها در حال رفتن به ساخت یکی از این پروژه ها به صورت خاص مبلغ پول اما در واقع بدون ارتکاب بودجه اولیه هزینه وعده اغلب به طور چشمگیری اشتباه” او گفت:.

کار خود را نشان داده است و در مجموع یک سوم از جدید پروژه های زیربنایی در استرالیا اعلام کرد در این راه – قبل از رسمی بودجه تعهد و اغلب منجر به یک انتخابات.

“اما که سوم از پروژه های آن را برای حساب سه چهارم از سرریز هزینه,” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>