کنگره خطوط گسل در فضای آزاد به بازی سرزنش درون حزب تشدید

بازی سرزنش در کنگره تشدید روز جمعه به عنوان رهبر حزب Manish Tewari ساخته شده و پر شور که شارژ داخلی خرابکاری از داخل ایالات مترقی داد (UPA) مسئول شکست کنگره در سال 2014 که آورده دموکراتیک ملی داد به قدرت است.

MP از Anandpur صاحب, حوزه گفت: 2019 شکست نیز باید مورد تجزیه و تحلیل به خصوص که هیچ اتهام فساد ثابت شده در دادگاه قانون شش سال در. او با اشاره به 2G طیف کلاهبرداری و اشاره در یک توطئه بزرگتر به بی ثباتی UPA. “چه جالب خواهد بود برای پیدا کردن روزی نیست که این گزارش جعلی بود اما چه کسی او را به آن” او توییتی با اشاره به حسابرسی و حسابرس کل Vinod Rai که گزارش حسابرسی نشان می دهد که دولت تا به حال از دست Rs 1.76 تریلیون معیوب تخصیص طیف 2G یکی از دلایل عمده برای BJP به چرخش یک روایت از فساد در برابر کنگره که ناشی از بی جی پی را به پیروزی در سال 2014.

همچنین بخوانید: Ashok Gehlot شیفت MLAs به رفت و آمد مکرر لوکس در Jaisalmer برای گول زدن خلبان کمپ

Tewari نظرات آمده در برابر پس زمینه از یک جلسه Rajya سبها نمایندگان مجلس از کنگره نام موقت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز چهارشنبه. در این دیدار وزیر دارایی سابق P چیدمبرم و سابق مخابرات وزیر Kapil Sibal گفت: رهبری بود که مبهم و فازی و نیاز به تمرکز بیشتر و به دست آوردن مجدد سیاسی زمین. چه به دنبال یک بحث شدید میان گارد قدیمی و همراهی دستیارش از راهول گاندی که متهم است که سالمندان به سادگی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حمله به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>